Praca.pl
Poradniki

Najnowsze artykuły

Najnowsze

KARIERA I ROZWÓJ zawiera setki porad kierowanych zarówno do pracowników, osób poszukujących pracy, jak i do pracodawców. Znajdziesz tu opinie ekspertów, interesujące wywiady, przystępne omówienie kwestii prawa pracy oraz liczne wskazówki i ciekawostki dotyczące szeroko pojętej tematyki zatrudnienia.

Polecane oferty

  • Kierowca cysterny C+E / ADR

    SIEGER Personaldienstleistungen GmbH   Niemcy, Stuttgart
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   14 000 - 20 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart Opis stanowiska: Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy). Obowiązki: Transport paliw płynnych; Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów;
  • Kierownik Projektu - Project Manager

    Victor Energy Sp.zo.o.   Szwecja    praca mobilna
    menedżer / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Twój zakres obowiązków: Odpowiedzialność za codzienne zadania w trakcie realizacji projektów. Nadzorowanie podwykonawców, i zasobów własnych. Realizację robót budowlanych w jakości i w terminach uzgodnionych z Inwestorem. Odpowiedzialność za harmonogram, budżet kontraktu oraz za...
  • Kierownik Budowy

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Twój zakres obowiązków: Podlegając bezpośrednio Kierownikowi Projektu odpowiada za: stan BHP na placu budowy, wykonywanie robót budowlanych zgodnie z Projektem Budowlanym i projektami wykonawczymi, realizację robót budowlanych w jakości i w terminach.
  • Inspektor BHP

    Victor Energy Sp.zo.o.   Szwecja
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Realizacja zadań służby BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi, a w szczególności: inspekcja BHP inwestycji zlokalizowanych na terenie Szwecji (w przyszłości cały obszar Skandynawii), prowadzenie szkoleń wprowadzających i innych szkoleń z zakresu BHP, prowadzenie dokumentacji BHP dla...
  • Specjalista / Specjalista ds. księgowości i importu

    Lava Group S.C   Warszawa, Ursynów    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 8 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Organizacja i nadzór logistyki dostaw- stała współpraca z firmami spedycyjnymi, agencjami celnymi, dostawcami krajowymi i zagranicznymi; Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji handlowej oraz przewozowej związanej z procesem dostaw- certyfikaty, faktury, listy przewozowe, dokumenty celne,...
  • Coral Travel Poland Sp. z o.o.
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj ludziom wymarzone wakacje!