Firma VTC Concept cechuje doświadczenie na rynku motoryzacyjnym. Niezawodność, innowacyjne technologie i profesjonalny serwis to wizytówka naszej firmy. Bo nasi pracownicy to niekwestionowani specjaliści i eksperci w swoim fachu. Multimarka VTC Concept to salon samochodowy, serwis, komis i myjnia z car detailingiem.

Aktualne oferty pracy

  • Mechanik Samochodowy

    VTC Concept sp.z o.o.sp.k.   Bielsko-Biała, ul. Al.gen. W. Andersa 591    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 300 - 6 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Zakres obowiązków: naprawy i przeglądy samochodów osobowych i dostawczych, diagnostyka komputerowa, geometria zawieszenia, wymiana i wyważenie kół, wykonywanie czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika, wypełnianie dokumentacji, kontrola stanu...
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

VTC Concept sp.z o.o.sp.k.

ALEJA GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA 591

43-300 BIELSKO-BIAŁA