** ideale Jobs GmbH to renomowana niemiecka firma zajmująca się świadczeniem usług zatrudnienia tymczasowego oraz doradztwa personalnego. Od wielu lat dostarczamy elastyczne rozwiązania kadrowe, które wspierają naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na różne stanowiska, w tym wykwalifikowanych spawaczy, ślusarzy oraz elektryków, zapewniając im stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego. Dzięki naszemu doświadczeniu, szerokiej bazie kontaktów oraz profesjonalnemu podejściu, jesteśmy zaufanym partnerem zarówno dla pracodawców, jak i pracowników na rynku pracy. Naszym celem jest łączenie kompetentnych specjalistów z odpowiednimi firmami, tworząc wartość dodaną dla obu stron.

Aktualne oferty pracy

  • Spawacz konstrukcji stalowych MAG / MIG lub WIG

    Ideale Jobs GmbH   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   14 000 - 18 600 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    12 godz.
    Zakres obowiązków: Praca przy spawaniu technikami MAG lub MIG według ustalonego planu. Przygotowanie materiałów do spawania, w tym cięcie, czyszczenie i szlifowanie. Składanie i montaż konstrukcji metalowych.
  • Spawacz MAG / MIG lub WIG

    5 dni
    Opis stanowiska: Wykonywanie spawania metodą MAG (Metal Active Gas) lub MIG (Metal Inert Gas) zgodnie z dokumentacją techniczną . Przygotowanie powierzchni do spawania, w tym cięcie, czyszczenie i szlifowanie elementów metalowych. Montaż i łączenie elementów konstrukcji metalowych.

2

Ideale Jobs GmbH

Gottlieb-Daimler 17

50226 Frechen