W samym sercu Warszawy znajduje się wyjątkowe miejsce, które przyciąga nie tylko możliwościami zawodowymi, ale przede wszystkim atmosferą i kulturą, promującymi wartości na pierwszym miejscu. Mowa o Unum – firmie, która łączy profesjonalizm z ludzką twarzą, stając się nie tylko miejscem pracy, ale również przestrzenią do rozwoju i samorealizacji.
Najnowsze artykuły - Finanse, bankowość
Jak wejść do branży finansowej? Jakie studia warto ukończyć, które zawody są regulowane i wymagają zdania egzaminów państwowych? W zakładce Finanse, bankowość znajdziesz informacje na temat wymagań na stanowiska finansowe, rozmowy z ekspertami, porady, psychotesty i wiele więcej!
Unum: miejsce, gdzie wartości mają znaczenie
Proces rekrutacji w firmie ubezpieczeniowej. Jak to wygląda w Nationale-Nederlanden?
Praca w ubezpieczeniach może być satysfakcjonującym i ekscytującym zawodem, który pozwala wywierać pozytywny wpływ na życie wielu ludzi. Jak dostać się do ubezpieczeń? W jaki sposób analizowane są aplikacje? Wraz z pracownikami działu HR Nationale-Nederlanden podpowiadamy, czego spodziewać się, aplikując do firmy ubezpieczeniowej i jak skutecznie przygotować się do spotkania rekrutacyjnego.
Agent ubezpieczeniowy – zalety pracy w branży ubezpieczeń, które mogą Cię zaskoczyć
Praca, która niesie pomoc innym ludziom, a jednocześnie pozwala na ogromną niezależność i doskonałe zarobki? Takim zawodem jest agent / doradca ubezpieczeniowy. O tajnikach i wyzwaniach pracy w ubezpieczeniach opowiadają nam specjaliści z PZU: Agnieszka Ducka-Waś, Marta Żukowska oraz Jakub Gorayski.
Praca w ubezpieczeniach: jak zrobić karierę?
Wymagający, ale dobrze płatny i dający satysfakcję zawód – to krótka charakterystyka pracy doradcy ubezpieczeniowego. Jak wygląda rekrutacja na to stanowisko? – Doradcą ubezpieczeniowym może zostać tak naprawdę każdy, kto lubi pracę z ludźmi I na pierwszym miejscu stawia ich dobro i jest uważny na ich potrzeby – wyjaśnia Ewa Radgowska, Dyrektor Regionu Zachód w Nationale-Nederlanden.
Praca dla młodych – rozpocznij karierę w finansach i bankowości
Data leaking, Identity Access Management, Business Analyst to tylko kilka z wielu nowoczesnych stanowisk pracy we współczesnej bankowości. Na rynku pracy ceniona jest praktyka. – Wiele naprawdę dużych firm na rynku pracy nie stawia młodym osobom zbyt wysokich i ściśle sprecyzowanych wymagań – wyjaśnia Barbara Siger, Acting Team Coordinator KYC Ops Mass Market Poland z Nordea.
Certyfikowany finansista
Obecnie dyplom ukończenia kierunku ekonomicznego nie gwarantuje znalezienia dobrej pracy. Mile widziane są certyfikaty, które potwierdzają wiedzę i umiejętności kandydata.
Bankowiec, czyli kto?
Doradca finansowy, analityk, sprzedawca, matematyk, a może specjalista od webowych aplikacji? Kto ma największe szanse na pracę w bankowości? Przed kim kariera w banku stoi otworem?
Kogo poszukuje branża finansowa?
Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednym zdaniem. Oferta rekrutacyjna dla chętnych do pracy w finansach jest tak szeroka jak sama branża. Poszukiwani są zarówno doradcy, sprzedawcy, księgowi, audytorzy, ale też eksperci ds. zarządzania ryzykiem i dyrektorzy finansowi.
Polecane oferty
-
Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Transakcji Klientowskich
Bank Pocztowy S.A. Warszawa praca zdalnaspecjalista (mid) umowa o pracę pełny etat -
- Białystok
- Bielsko-Biała
- Bydgoszcz
- Gorzów Wielkopolski
- Jasło
- Katowice
- Kołobrzeg
- Krosno
- Lublin
- Łódź
- Olsztyn
- Poznań
- Rzeszów
- Szczecin
- Toruń
- Warszawa
- Włocławek
- Wyszków
- Zielona Góra
- Żagań
specjalista mid / senior / ekspert umowa o pracę pełny etat -
specjalista mid / senior / ekspert umowa o pracę pełny etat
-
Specjalista / Specjalistka ds. procesu zarządzania kapitałem
Bank Pocztowy S.A. Warszawa praca zdalnaspecjalista (mid) umowa o pracę pełny etat -
Młodszy Informatyk
Bank Pocztowy S.A. Bydgoszcz praca zdalnamłodszy specjalista (junior) umowa o pracę pełny etat -
Specjalista ds. AIX
Bank Pocztowy S.A. Bydgoszcz praca zdalnaspecjalista (mid) umowa o pracę pełny etat
Najnowsze artykuły
Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?
Czy szukanie pracy pod koniec roku to dobry pomysł? A może lepiej poczekać z wysyłaniem CV do stycznia lub lutego? Rynek pracy cechuje pewna cykliczność, która sprawia, że w niektórych miesiącach pojawia się więcej ofert, a firmy chętniej zwiększają kadrę. Podpowiadamy, kiedy jest najlepszy czas na szukanie pracy, a w jakim okresie możesz mieć nieco więcej trudności ze zdobyciem posady.
Sylwester w pracy – kto pracuje w sylwestrową noc?
Kiedy inni bawią się na bankietach, podróżują, cieszą się czasem wolnym z bliskimi i świętują nadchodzący Nowy Rok – oni spędzają noc sylwestrową w pracy. Mowa o tysiącach osób, dla których noc z 31 grudnia na 1 stycznia oznacza okres wzmożonych obowiązków, a nierzadko też wyjątkowo wysokiego tempa pracy i dużego stresu. Wyjaśniamy, kto pracuje w sylwestra i co na to prawo pracy.
Płace w Polsce wkrótce będą jawne. „Nie jesteśmy na to gotowi” – ocenia ekspert rynku pracy Mateusz Żydek
O zarobkach często nie mówi się nawet bliskim, a zgodnie z prawem UE płace w Polsce mają wkrótce być powszechnie znane. – Nawet pracownicy, którzy są przekonani, że to właściwa droga, nadal bardzo mocno sygnalizują obawę, że jawność wynagrodzeń będzie powodować konflikty – zauważa Mateusz Żydek. Ekspert rynku pracy z Randstad Polska wyjaśnia, jak jawność płac może wyglądać w praktyce.
Dni wolne od pracy w 2025 roku
Pierwszy długi weekend 2025 mamy już w styczniu – warto skorzystać, bo na kolejny poczekamy aż do kwietnia. Stosunkowo korzystnie wypadają i majówka, i Zielone Świątki, a także święto 15 sierpnia, które w przyszłym roku będzie w piątek. Kiedy brać wolne, by wykorzystać jak najmniej własnej puli urlopów? Przedstawiamy nowy Kalendarz dni wolnych od pracy. Sprawdź i zaplanuj urlopy 2025!
Rynek pracy 2025 – jakie zmiany czekają nas w nowym roku?
– Praca przyszłości będzie hybrydowa, zdalna lub oparta na projektach, a efektywność będzie mierzona nie tylko wynikami, ale i zdolnością współpracy i adaptacji. Nie oznacza to jednak, że technologia całkiem zdominuje rynek pracy. Przeciwnie, to właśnie ludzka kreatywność i empatia będą wyróżniać pracowników w dobie automatyzacji – przewiduje specjalistka ds. rekrutacji Agnieszka Ciećwierz.
„Trzynastka” – dodatkowe wynagrodzenie roczne, komu przysługuje, jak obliczać
Na koniec roku niektórzy otrzymają dodatkowe wynagrodzenie roczne – tzw. trzynastkę. Nie ma ona charakteru powszechnego, zgodnie z przepisami przewidziana jest dla określonej grupy zawodów. Co więcej, trzynastkę łatwo stracić np. przez nieusprawiedliwioną nieobecność w pracy. Wyjaśniamy, kto i kiedy otrzyma dodatkowe wynagrodzenie, a także jaka jest jego wysokość za 2024 rok.