Jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Holandii? Skontaktuj się z nami - dobierzemy ofertę idealną dla Ciebie. Jesteśmy w pełni certyfikowaną Agencją Zatrudnienia (KRAZ 273). Za nami są lata doświadczeń w organizowaniu miejsc pracy w Holandii. Możesz nam zaufać, współpracujemy tylko z pewnymi, uczciwymi firmami. Jest to Twój pierwszy wyjazd za granicę i martwisz się, że nie poradzisz sobie z organizacją? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Jedyne co musisz zrobić to posiadać ważny dokument tożsamości i spakować swoją walizkę, a wszystkie formalności związane z podróżą zorganizujemy za Ciebie! Współpracujemy z firmą przewozową, która od wielu lat bezpiecznie przewozi pracowników z Polski z adresu zamieszkania do Holandii pod same drzwi naszego biura. Martwisz się, że nie znasz języków obcych? Nic straconego! Posiadamy wiele ofert, gdzie znajomość języka nie jest wymagana. Na miejscu zapewniamy opiekę polskich koordynatorów, którzy we wszystkim Ci pomogą!

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik magazynu

    Flexcraft Polska Sp. z o.o.   Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  tymczasowa/dodatkowa / pełny etat   8 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 godz.
    Obowiązki: zbieranie i realizacja zamówień, zabezpieczenie oraz przygotowanie towarów do transportu, przyjmowanie zwrotów, dbałość o porządek w miejscu pracy, kontrola jakości oraz pakowanie wyrobów, możliwa praca na różnych działach magazynów. Wymagania: zaangażowanie; chęć...
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Budowlanych 66/1

45-123 Opole