Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy nowych pracowników.

Aktualne oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Działu Księgowości

    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki: Wsparcie przełożonego oraz kancelarii podatkowej w wykonywanych obowiązkach; Ewidencja i kontrola dokumentacji finansowo-księgowej; Analiza kont księgowych; Asystowanie w sporządzaniu sprawozdań finansowych/statystycznych; Tworzenie wybranych deklaracji podatkowych; Uzgodnienia...
  • Kierowca C+E / Skoczek

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Poszukujemy "skoczków" z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Masz urlop w miesiącach od Kwietnia do października? Chcesz dorobić i masz dużo wolnego czasu? Wymagania: doświadczenie w transporcie międzynarodowym; prawo jazdy kat C+E; aktualne badania lekarskie; świadectwo...
  • Zastępca Głównego Księgowego / Głównej Księgowej

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska Praca odbywać się będzie pod nadzorem doświadczonego Dyrektora Finansowego oraz przy wsparciu kancelarii podatkowej. Ewidencja i weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych. Bieżąca kontrola i analiza kont księgowych. Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz...
Zobacz archiwalne oferty pracy

3

INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Transportowa 38

76-251 Kobylnica