Nasze doświadczenie budują ludzie — w SBM stawiamy na generalne wykonawstwo najlepszej jakości. W branży kolejowej działamy od 2004 roku, a obecnie poszerzamy swoją działalność o kolejne projekty – od kilku lat wdrażamy strategię rozwoju, zakładającą ekspansję naszej działalności w zakresie energetyki obszarze przemysłowym. Jesteśmy jedynym w Polsce kooperantem i przedstawicielem renomowanej firmy Schweerbau GmbH & Co. KG Bauunternehmen, lidera na rynku niemieckim. Stale poszerzamy swoją ofertę o kolejne usługi wykonawcze. Stale rozbudowujemy swoje kompetencje, rozszerzając specjalności, w których oferujemy usługi. Obecnie to szeroko pojęte roboty torowe i podtorowe, sterowanie ruchem kolejowym, teletechnika, energetyka i obiekty inżynieryjne. W okresie intensywnego rozwoju zachowujemy najlepsze cechy przedsiębiorstwa rodzinnego. Dbamy o dobrostan współpracowników, społeczności lokalne, wśród których pracujemy i nasze wspólne środowisko naturalne.

Aktualne oferty pracy

  • Koordynator kontraktów na rynku niemieckim

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Zakres obowiązków: Komunikacja z kontrahentami w języku niemieckim, Nadzór nad pracą brygad, Uaktualnianie harmonogramu prac na kontrakcie, Przygotowywanie raportów z postępu prac (dziennego i miesięcznego), Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i...
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

SBM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Klecińska 123

54-413 Wrocław