Nasze doświadczenie budują ludzie — w SBM stawiamy na generalne wykonawstwo najlepszej jakości. W branży kolejowej działamy od 2004 roku, a obecnie poszerzamy swoją działalność o kolejne projekty – od kilku lat wdrażamy strategię rozwoju, zakładającą ekspansję naszej działalności w zakresie energetyki obszarze przemysłowym. Jesteśmy jedynym w Polsce kooperantem i przedstawicielem renomowanej firmy Schweerbau GmbH & Co. KG Bauunternehmen, lidera na rynku niemieckim. Stale poszerzamy swoją ofertę o kolejne usługi wykonawcze. Stale rozbudowujemy swoje kompetencje, rozszerzając specjalności, w których oferujemy usługi. Obecnie to szeroko pojęte roboty torowe i podtorowe, sterowanie ruchem kolejowym, teletechnika, energetyka i obiekty inżynieryjne. W okresie intensywnego rozwoju zachowujemy najlepsze cechy przedsiębiorstwa rodzinnego. Dbamy o dobrostan współpracowników, społeczności lokalne, wśród których pracujemy i nasze wspólne środowisko naturalne.

Archiwalne oferty pracy

  • Inspektor ds. Bezpieczeństwa Pracy

    SBM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.   Stargard    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 dni
    Zakres zadań: Kontrola przestrzegania zasad BHP, w tym koordynowanie dla wybranych projektów, Organizowanie edukacji BHP i ergonomii, Realizacja szkoleń wprowadzających z BHP, Tworzenie i aktualizacja procedur BHP, Ocena ryzyka zawodowego, prowadzenie postępowań powypadkowych, Doradztwo w...
  • Specjalista / Specjalistka ds. BHP

    18 dni
    Zakres zadań: Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w tym pełnienie roli Koordynatora ds. BHP na wybranych kontraktach prowadzonych przez firmę, Inicjowanie i prowadzenie na terenie oddziału różnych form edukacji BHP...
Aktualne oferty pracy

1

SBM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Klecińska 123

54-413 Wrocław