Lista stanowisk - Masażystka / Masażysta

Polecane oferty - Kosmetyka / Pielęgnacja

  • Masażystka

    NATUL SP. Z o. O.   Warszawa, Śródmieście    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / pracownik fizyczny / praktykant/stażysta / asystent  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa   12 500 - 20 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Odpowiedzialny; Pracowity; Szczerze;
  • Masażysta

    Health Resort & Medical Spa Panorama Morska   Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)   
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  pełny etat   7 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    praca stała lub sezonowa NAD MORZEM Zakres obowiązków: wykonywanie masaży m.in. klasycznych, relaksacyjnych w Spa i dziale rehabilitacji; praca w recepcji SPA;

Masażystka / Masażysta

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Masażysta jest zawodem, który możemy zaliczyć do grupy zawodów medycznych. Osoba zatrudniona w tym charakterze wykonuje masaże lecznicze, zlecane przez lekarza prowadzącego, masaże regenerujące dla sportowców lub inne, przy pomocy sprzętów mechanicznych, ręcznie lub w środowisku wodnym. Masaże odbywają się zazwyczaj w placówce publicznej lub prywatnej, w której masażysta został zatrudniony, w domu klienta, lub obiekcie sportowym, w przypadku masaży dla sportowców zawodowych. Wielokrotnie masaże, wykonywane przez wykwalifikowanego masażystkę lub masażystkę, są przepisywane w charakterze terapii leczniczej przez lekarza specjalistę, lub fizjoterapeutę. Masażysta odpowiednio wykwalifikowany posiada wiedzę, pozwalającą na dobór odpowiednich narzędzi i technik masażu w odniesieniu do indywidualnych potrzeb i warunków pacjenta.


WYMAGANIA

Pierwszym czynnikiem istotnym w procesie rekrutacji na stanowisko masażysty w instytucjach zdrowia publicznego i prywatnych gabinetach jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji, pozyskanych w szkole pomaturalnej lub na studiach, ewentualnie w trakcie kursów specjalistycznych. Doświadczenie w pracy w tym charakterze będzie dodatkowym atutem, w przypadku masażystów sportowych preferowane są osoby wyspecjalizowane w masażach skierowanych do sportowców, uprawiających określone dyscypliny. Osoby zainteresowane pracą w tym zawodzie muszą odznaczać się szczególnymi cechami personalnymi – przede wszystkim ponadprzeciętną cierpliwością, komunikatywnością, nastawieniem na zadowolenie i dobre samopoczucie pacjenta.


WARUNKI PRACY

Jak wcześniej wspomniano, miejscem pracy masażysty lub masażystki może być gabinet należący do publicznej jednostki opieki zdrowotnej, gabinet prywatny, często zintegrowany z działalnością fizjoterapeutyczną, lub, w przypadku prywatnych masażystów, dom pacjenta, względnie obiekt sportowy w przypadku masaży przeznaczonych dla sportowców.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Osoby trudniące się tym zawodem, są poszukiwane przez państwowe i prywatne jednostki opieki zdrowotnej. Osoby zainteresowane pracą w zawodzie mogą zdecydować się także na prywatną praktykę.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku utrzymują się na poziomie od 1500 do 2000 złotych netto miesięcznie.

Praca Masażystka / Masażysta
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Smartfon z dostępem do internetu, a więc ulubonych social mediów i aplikacji, to jeden z największych rozpraszaczy odrywających nas od pracy. Wiele osób czuje przymus sięgania do telefonu nawet kilkadziesiąt razy w ciągu godziny. 15 lipca, w Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego, zachęcamy do odłożenia na bok smartfona oraz refleksji nad największymi wrogami naszej koncentracji. 

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Czy upały mogą być uzasadnieniem przerwania pracy i opuszczenia stanowiska? Czy szef ma obowiązek skrócić godziny pracy, gdy temperatura powietrza przekracza 30℃? A co z klimatyzacją, wiatrakami i zimnymi napojami – czy są one obowiązkowe? Każdego lata wracają pytania dotyczące temperatury w pracy i przepisów bhp. Wyjaśniamy, jakie są obowiązki pracodawcy, a co zależy od jego dobrej woli.

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

12 lipca to Dzień Leśnika, święto obchodzone przez leśniczych, pracowników Lasów Państwowych i innych jednostek zajmujących się opieką nad lasami. Olga Buczyńska p.o naczelnik Biura Prasowego Lasów Państwowych wyjaśnia, jak zdobyć pracę w leśnictwie. – Osoba ubiegająca się o stanowisko leśniczego musi zdać egzamin do Służby Leśnej, który potwierdzi jego / jej podstawowe kwalifikacje.

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Czy szukanie pracy w wakacje to dobry pomysł? A może lepiej poczekać z wysyłaniem CV do jesieni? Rynek pracy cechuje pewna cykliczność, która sprawia, że w niektórych miesiącach pojawia się więcej ofert, a firmy chętniej powiększają kadrę. Podpowiadamy, kiedy jest dobry czas na szukanie zatrudnienia, a w jakim okresie możesz mieć nieco więcej trudności ze zdobyciem posady.

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

– Warto ocenić atmosferę w firmie już podczas rekrutacji. Zwrócić uwagę na to, na ile osoby rekrutujące pozostają w postawie otwartości i inkluzywności, jak formułują pytania, jak zwracają się do osoby starającej się o pracę – tłumaczy dr Joanna Skonieczna, Kierowniczka Programowa Kampanii Przeciw Homofobii. Wyjaśnia też, jak każdy z nas może stać się sojusznikiem_czką osób LGBT+ w pracy.

Jak walczyć z rutyną w pracy?

Jak walczyć z rutyną w pracy?

Codziennie idziesz do pracy tą sama drogą. I każdego dnia zaczynasz pracę z myślą, że nie czeka Cię dziś nic nowego... Rutyna jest jednym z głównych powodów wypalenia zawodowego. Z drugiej strony może dawać poczucie bezpieczeństwa i stabilności. – W różnych okresach życia potrzeba rutyny może ulec zmianie – wyjaśnia psycholog Joanna Marszalska. Kiedy zatem walczyć z rutyną i jak to robić?