Lista stanowisk - Kierownik Działu Spedycji

Polecane oferty - Transport / Spedycja

  • Kierownik Działu Koordynacji Operacji

    Poczta Polska S.A.   Ciemne, ul. Logistyczna 12    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:00 lub 7:00 - 15:00 Twoje zadania: zarządzanie zespołem pracowników, nadzór nad przyjmowaniem, rozdziałem i wydawaniem przesyłek, planowanie i organizacja odbiorów oraz doręczeń...
  • Starszy Kierownik Działu Suchej Żywności i Logistyki

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Warszawa, al. Jerozolimskie 184    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Nadzór nad procesami sprzedaży, uzupełnianiem półek, wstępnej kompletacji dostaw oraz logistyki. Rozwój biznesu: realizacja budżetu sprzedaży poprzez prawidłową realizację zamówień, organizację ekspozycji i profesjonalną obsługę...

Kierownik Działu Spedycji

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik Działu Spedycji – to osoba odpowiedzialna za organizację działań w zakresie spedycji krajowej/międzynarodowej. Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, organizowanie transportów międzynarodowych i krajowych, utrzymywanie kontaktów z klientami i przewoźnikami, monitorowanie i kontrola realizacji zleceń, rozbudowa bazy klientów i podwykonawców, koordynowanie pracy zespołem spedytorów oraz zarządzanie zespołem pracowników, optymalizacja kosztów podległej jednostki, nadzór nad realizacją budżetu, raportowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami.


WYMAGANIA

Kierownik Działu Spedycji powinien mieć wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne; transport, logistyka) oraz znać w stopniu dobrym język angielski i obsługę komputera MS Office. Ważną kwestią jest znajomość sektora spedycji międzynarodowej całopojazdowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów, a także mieć wiedzę na temat nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne. Mile widziane jest doświadczenie w negocjacjach, planowaniu, nadzorowaniu jakości i wykonania usług transportowych, a także doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników. Osoba na tym stanowisku powinna cechować się również: zdolnościami przywódczymi i analitycznymi, umiejętnością podejmowania decyzji w krótkim czasie, dużą samodzielnością, sumiennością, odpowiedzialnością za pracę, a także umiejętnościami interpersonalnymi i negocjacyjnymi oraz umiejętnością pracy w zespole i dużą łatwością w nawiązywaniu kontaktów, oraz odpornością na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest pomieszczenie zamknięte, biuro, baza, centrala firmy, obiekty magazynowe. Praca wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Jest to praca umysłowa, stanowisko samodzielne, pod nadzorem. Kierownik Działu Spedycji ma możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik Działu Spedycji może być zatrudniony w większych i mniejszych firmach z branży dystrybucyjnej / logistycznej/ transport.


ZAROBKI

Wynagrodzenie na tym stanowisku kształtuje się w od 3 tys. zł do 10 tys. zł i wyżej. Wśród innych dodatków są, m.in.: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy, szkolenia.

Praca Kierownik Działu Spedycji
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Transport / Spedycja

  • Kierownik Działu Zamówień

    Transgourmet Polska Sp. z o.o.   Ożarów Mazowiecki, k. Warszawy    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: planowanie i nadzór nad działaniami zespołu zamówień (5 osób), ustalanie priorytetów, opracowywanie krótko i długoterminowych planów kompleksowego łańcucha dostaw na podstawie historycznych danych oraz bieżących trendów sprzedażowych i...

Najnowsze artykuły

Kobiety coraz silniejsze w biznesie

Kobiety coraz silniejsze w biznesie

– Czy nie mamy tak, że jak nie umiemy czegoś na 200%, to rezygnujemy? Boimy się, że nie podołamy? Pamiętajmy, że nie liczy się płeć, ale nasze kompetencje. Nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy w czymś gorsze! – mówi specjalistka HR Agnieszka Ciećwierz. W Światowym Dniu Przedsiębiorczości Kobiet przypomina, w czym kobiety są świetne oraz wyjaśnia, jak być jeszcze lepszą liderką w biznesie.

Urlop okolicznościowy na ślub dziecka

Urlop okolicznościowy na ślub dziecka

Ślub dziecka pracownika to jedno z wydarzeń uprawniających do wzięcia urlopu okolicznościowego, za który pracownikowi przysługuje wynagrodzenie. Wyjaśniamy, z ilu dni urlopu może skorzystać ojciec, matka czy opiekun prawny dziecka, jak powinien wyglądać wniosek o urlop okolicznościowy oraz czy dni wolne można wykorzystać wyłącznie w dniu ślubu i wesela.

Grupy zawodowe najbardziej narażone na smog

Grupy zawodowe najbardziej narażone na smog

Najbardziej narażone wdychanie rakotwórczego smogu są osoby codziennie dojeżdżające do pracy, mieszkańcy kilkudziesięciotysięcznych miejscowości i osoby wykonujące w sezonie grzewczym oraz przy ruchliwych drogach pracę w terenie. Główny Inspektorat Pracy wyjaśnia, czy pracodawcy muszą zapewnić pracownikom maski antysmogowe i jak powinni chronić ich przed szkodliwymi czynnikami pracy.

Mechanik lotniczy – praca, wymagania, zarobki

Mechanik lotniczy – praca, wymagania, zarobki

Mechanik lotniczy to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodów dla absolwentów techników i szkół branżowych o profilach związanych z mechaniką. Żeby zdobyć tę pracę, trzeba uzyskać dodatkową licencję na obsługę techniczną statku powietrznego, wystawianą przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Sprawdź, jak ją zdobyć, a także w jakich samolotach możesz specjalizować się jako mechanik lotniczy!

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

7 listopada wypada Światowy Dzień Feminizmu. Dlaczego to tak ważne święto? – Mimo poprawy sytuacji kobiety nadal borykają się ze stereotypami, mają dodatkową nieodpłatną pracę w domu, soptykają się z seksizmem w pracy, są rzadziej zapraszane jako ekspertki – zauważa dr Anna M. Górska, dyrektorka Centrum Badań Kobiet i Różnorodności w Organizacjach z Akademii Leona Koźmińskiego.

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

– Populacja osób neuroatypowych jest bardzo zróżnicowana – zauważa Izabela Kocyłak, trenerka pracy z Fundacji SYNAPSIS. Wiele osób aktywnych zawodowo, szczególnie z tzw. wysoko funkcjonującym autyzmem, jest nieświadomych swojego zaburzenia. Tymczasem aż 2% pracowników w Polsce i 10% w Europie to osoby w spektrum autyzmu. Jak rozpoznać autyzm i w jakich zawodach może sprawdzić się autystyk?