Lista stanowisk - Kierownik Laboratorium Badawczego

Polecane oferty - Medycyna / Opieka zdrowotna

  • Koordynator badań klinicznych

    Instytut Hematologii i Transfuzjologii   Warszawa, Ursynów, ul. Indiry Gandhi 14    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 godz.
    koordynowanie przebiegu badania klinicznego w ośrodku, współpraca z zespołem projektowym, kontakty ze Sponsorami prowadzonych projektów, kontakt z badaczami oraz monitorami badań klinicznych, kontakt z pacjentami uczestniczącymi w badaniu klinicznym, koordynowanie wizyt pacjentów...
  • Kierownik Pracowni Genetyki Klinicznej

    Instytut Hematologii i Transfuzjologii   Warszawa, Ursynów, ul. Indiry Gandhi 14    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    zapewnienie właściwego funkcjonowania Pracowni Genetyki Klinicznej; nadzór nad procesem laboratoryjnym i zapewnienie jakości realizowanych badań; organizacja pracy zespołu; rozwój umiejętności podległego zespołu; współpraca z innymi pracowniami specjalistycznymi Instytutu.

Kierownik Laboratorium Badawczego

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik laboratorium badawczego nadzoruje prace wykonywane w laboratorium badawczym przedsiębiorstwa. Sprawuje nadzór nad zatrudnionymi w nim pracownikami, laborantami. Jako najbardziej doświadczony spośród nich inicjuje projekty i kontroluje ich rezultaty, a także procesy prowadzące do ich osiągnięcia - koordynuje więc działania personelu na każdym etapie pracy. Praca tego typu nosi znamiona pracy naukowej, dając przy tym wiele satysfakcji i spełnienia; osoba, której powierza się obowiązki wynikające z kierowania laboratorium badawczym powinna wykonywać je z zaangażowaniem płynącym z powołania do zawodu.


WYMAGANIA

Kandydat na stanowisko kierownicze przy laboratorium badawczym powinien posiadać wieloletnie doświadczenie w pracy w charakterze laboranta, oraz szeroką, specjalistyczną wiedzę z zakresu prowadzonej działalności. Kandydat musi też odznaczać się kierunkowym wykształceniem wyższym - chemicznym, biologicznym, medycznym, etc. Wymaganymi cechami są także umiejętność analitycznego myślenia, zarządzania kapitałem ludzkim, kreatywność, umiejętność obsługi specjalistycznych urządzeń laboratoryjnych i oprogramowania komputerowego potrzebnego do wprowadzania i archiwizowania danych.


WARUNKI PRACY

Kierownik laboratorium badawczego spędza większość czasu w zarządzanym przez siebie laboratorium, wykonując i analizując badania, koordynując prace personelu laboratorium. Osoba zatrudniona w laboratorium na stanowisku kierowniczym ponosi dużą odpowiedzialność także za bezpieczeństwo przebywającego w nim zespołu pracowników, do jego zadań należy również zapewnienie maksymalnej efektywności pracy poprzez równomierne rozłożenie obowiązków pomiędzy zaangażowanych członków zespołu, zgodnie z ich kwalifikacjami.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Możliwości zatrudnienia stwarzają firmy i przedsiębiorstwa z branży chemicznej, medycznej, ochrony środowiska, i wielu innych, w których funkcjonują laboratoria badawcze. Także różnego rodzaju instytucje publiczne oferują wolne wakaty na tym stanowisku pracy.


ZAROBKI

Według niezależnych źródeł zarobki kierownika laboratorium badawczego zaczynają się od kwoty 4500 złotych brutto miesięcznie, stawkę zamyka kwota 7000 złotych brutto. Średnia krajowa osób zatrudnionych na tym stanowisku określana jest 6300 złotych brutto.

Praca Kierownik Laboratorium Badawczego
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Medycyna / Opieka zdrowotna

  • Kierownik Pracowni Badań Wysokoprzepustowych

    Instytut Hematologii i Transfuzjologii   Warszawa, Ursynów, ul. Indiry Gandhi 14    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    zapewnienie właściwego funkcjonowania Pracowni Badań Wysokoprzepustowych; nadzór nad procesem laboratoryjnym i zapewnienie jakości realizowanych badań; organizacja pracy zespołu; rozwój umiejętności podległego zespołu; współpraca z innymi pracowniami specjalistycznymi Instytutu.

Najnowsze artykuły

Kobiety coraz silniejsze w biznesie

Kobiety coraz silniejsze w biznesie

– Czy nie mamy tak, że jak nie umiemy czegoś na 200%, to rezygnujemy? Boimy się, że nie podołamy? Pamiętajmy, że nie liczy się płeć, ale nasze kompetencje. Nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy w czymś gorsze! – mówi specjalistka HR Agnieszka Ciećwierz. W Światowym Dniu Przedsiębiorczości Kobiet przypomina, w czym kobiety są świetne oraz wyjaśnia, jak być jeszcze lepszą liderką w biznesie.

Urlop okolicznościowy na ślub dziecka

Urlop okolicznościowy na ślub dziecka

Ślub dziecka pracownika to jedno z wydarzeń uprawniających do wzięcia urlopu okolicznościowego, za który pracownikowi przysługuje wynagrodzenie. Wyjaśniamy, z ilu dni urlopu może skorzystać ojciec, matka czy opiekun prawny dziecka, jak powinien wyglądać wniosek o urlop okolicznościowy oraz czy dni wolne można wykorzystać wyłącznie w dniu ślubu i wesela.

Grupy zawodowe najbardziej narażone na smog

Grupy zawodowe najbardziej narażone na smog

Najbardziej narażone wdychanie rakotwórczego smogu są osoby codziennie dojeżdżające do pracy, mieszkańcy kilkudziesięciotysięcznych miejscowości i osoby wykonujące w sezonie grzewczym oraz przy ruchliwych drogach pracę w terenie. Główny Inspektorat Pracy wyjaśnia, czy pracodawcy muszą zapewnić pracownikom maski antysmogowe i jak powinni chronić ich przed szkodliwymi czynnikami pracy.

Mechanik lotniczy – praca, wymagania, zarobki

Mechanik lotniczy – praca, wymagania, zarobki

Mechanik lotniczy to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodów dla absolwentów techników i szkół branżowych o profilach związanych z mechaniką. Żeby zdobyć tę pracę, trzeba uzyskać dodatkową licencję na obsługę techniczną statku powietrznego, wystawianą przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Sprawdź, jak ją zdobyć, a także w jakich samolotach możesz specjalizować się jako mechanik lotniczy!

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

7 listopada wypada Światowy Dzień Feminizmu. Dlaczego to tak ważne święto? – Mimo poprawy sytuacji kobiety nadal borykają się ze stereotypami, mają dodatkową nieodpłatną pracę w domu, soptykają się z seksizmem w pracy, są rzadziej zapraszane jako ekspertki – zauważa dr Anna M. Górska, dyrektorka Centrum Badań Kobiet i Różnorodności w Organizacjach z Akademii Leona Koźmińskiego.

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

– Populacja osób neuroatypowych jest bardzo zróżnicowana – zauważa Izabela Kocyłak, trenerka pracy z Fundacji SYNAPSIS. Wiele osób aktywnych zawodowo, szczególnie z tzw. wysoko funkcjonującym autyzmem, jest nieświadomych swojego zaburzenia. Tymczasem aż 2% pracowników w Polsce i 10% w Europie to osoby w spektrum autyzmu. Jak rozpoznać autyzm i w jakich zawodach może sprawdzić się autystyk?