Lista stanowisk - Kierownik Laboratorium Badawczego

Polecane oferty - Medycyna / Opieka zdrowotna

  • Koordynator badań klinicznych

    Instytut Hematologii i Transfuzjologii   Warszawa, Ursynów, ul. Indiry Gandhi 14    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    koordynowanie przebiegu badania klinicznego w ośrodku, współpraca z zespołem projektowym, kontakty ze Sponsorami prowadzonych projektów, kontakt z badaczami oraz monitorami badań klinicznych, kontakt z pacjentami uczestniczącymi w badaniu klinicznym, koordynowanie wizyt pacjentów...
  • Kierownik Laboratorium Protetycznego

    Medicover Stomatologia   Warszawa, ul. Ząbkowska 29    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: zarządzanie podległym zespołem techników dentystycznych, odpowiadając za jego wyniki oraz zaangażowanie; planowanie przychodu, zarządzanie budżetem pracowni protetycznej i jego optymalizacją; wyznaczanie i realizowanie...

Kierownik Laboratorium Badawczego

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik laboratorium badawczego nadzoruje prace wykonywane w laboratorium badawczym przedsiębiorstwa. Sprawuje nadzór nad zatrudnionymi w nim pracownikami, laborantami. Jako najbardziej doświadczony spośród nich inicjuje projekty i kontroluje ich rezultaty, a także procesy prowadzące do ich osiągnięcia - koordynuje więc działania personelu na każdym etapie pracy. Praca tego typu nosi znamiona pracy naukowej, dając przy tym wiele satysfakcji i spełnienia; osoba, której powierza się obowiązki wynikające z kierowania laboratorium badawczym powinna wykonywać je z zaangażowaniem płynącym z powołania do zawodu.


WYMAGANIA

Kandydat na stanowisko kierownicze przy laboratorium badawczym powinien posiadać wieloletnie doświadczenie w pracy w charakterze laboranta, oraz szeroką, specjalistyczną wiedzę z zakresu prowadzonej działalności. Kandydat musi też odznaczać się kierunkowym wykształceniem wyższym - chemicznym, biologicznym, medycznym, etc. Wymaganymi cechami są także umiejętność analitycznego myślenia, zarządzania kapitałem ludzkim, kreatywność, umiejętność obsługi specjalistycznych urządzeń laboratoryjnych i oprogramowania komputerowego potrzebnego do wprowadzania i archiwizowania danych.


WARUNKI PRACY

Kierownik laboratorium badawczego spędza większość czasu w zarządzanym przez siebie laboratorium, wykonując i analizując badania, koordynując prace personelu laboratorium. Osoba zatrudniona w laboratorium na stanowisku kierowniczym ponosi dużą odpowiedzialność także za bezpieczeństwo przebywającego w nim zespołu pracowników, do jego zadań należy również zapewnienie maksymalnej efektywności pracy poprzez równomierne rozłożenie obowiązków pomiędzy zaangażowanych członków zespołu, zgodnie z ich kwalifikacjami.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Możliwości zatrudnienia stwarzają firmy i przedsiębiorstwa z branży chemicznej, medycznej, ochrony środowiska, i wielu innych, w których funkcjonują laboratoria badawcze. Także różnego rodzaju instytucje publiczne oferują wolne wakaty na tym stanowisku pracy.


ZAROBKI

Według niezależnych źródeł zarobki kierownika laboratorium badawczego zaczynają się od kwoty 4500 złotych brutto miesięcznie, stawkę zamyka kwota 7000 złotych brutto. Średnia krajowa osób zatrudnionych na tym stanowisku określana jest 6300 złotych brutto.

Praca Kierownik Laboratorium Badawczego
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Medycyna / Opieka zdrowotna

  • Specjalista ds. planowania cyfrowego

    Medicover Stomatologia   Łódź, ul. Wierzbowa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: przyjmowanie zleceń i kontrola poprawności przesłanych badań, opracowywanie wydruków i obsługa drukarki 3D, bezpośredni kontakt z klientem w celu omówienia indywidualnych planów leczenia, cyfrowe planowanie i projektowanie szablonów chirurgicznych w...

Najnowsze artykuły

Wigilia firmowa, prezenty świąteczne – jak wliczyć je do kosztów uzyskania przychodu?

Wigilia firmowa, prezenty świąteczne – jak wliczyć je do kosztów uzyskania przychodu?

Organizując świąteczne spotkanie w biurze i rozdając upominki dla pracowników czy klientów, przedsiębiorcy muszą mieć świadomość, że każda darowizna może wywoływać skutki podatkowe. Czy prezent na święta Bożego Narodzenia podlega opodatkowaniu? Jak zaksięgować świąteczne wydatki firmy? Wyjaśniamy, kiedy wydatek może stanowić koszt uzyskania przychodu.

„Trzynastka” – dodatkowe wynagrodzenie roczne, komu przysługuje, jak obliczać

„Trzynastka” – dodatkowe wynagrodzenie roczne, komu przysługuje, jak obliczać

Na koniec roku niektórzy otrzymają dodatkowe wynagrodzenie roczne – tzw. trzynastkę. Nie ma ona charakteru powszechnego, zgodnie z przepisami przewidziana jest dla określonej grupy zawodów. Co więcej, trzynastkę łatwo stracić np. przez nieusprawiedliwioną nieobecność w pracy. Wyjaśniamy, kto i kiedy otrzyma dodatkowe wynagrodzenie, a także jaka jest jego wysokość za 2024 rok.

Płace w Polsce wkrótce będą jawne. „Nie jesteśmy na to gotowi” – ocenia ekspert rynku pracy Mateusz Żydek

Płace w Polsce wkrótce będą jawne. „Nie jesteśmy na to gotowi” – ocenia ekspert rynku pracy Mateusz Żydek

O zarobkach często nie mówi się nawet bliskim, a zgodnie z prawem UE płace w Polsce mają wkrótce być powszechnie znane. – Nawet pracownicy, którzy są przekonani, że to właściwa droga, nadal bardzo mocno sygnalizują obawę, że jawność wynagrodzeń będzie powodować konflikty – zauważa Mateusz Żydek. Ekspert rynku pracy z Randstad Polska wyjaśnia, jak jawność płac może wyglądać w praktyce.

Rynek pracy 2025 – jakie zmiany czekają nas w nowym roku?

Rynek pracy 2025 – jakie zmiany czekają nas w nowym roku?

– Praca przyszłości będzie hybrydowa, zdalna lub oparta na projektach, a efektywność będzie mierzona nie tylko wynikami, ale i zdolnością współpracy i adaptacji. Nie oznacza to jednak, że technologia całkiem zdominuje rynek pracy. Przeciwnie, to właśnie ludzka kreatywność i empatia będą wyróżniać pracowników w dobie automatyzacji – przewiduje specjalistka ds. rekrutacji Agnieszka Ciećwierz.

Stacja polarna – praca, obowiązki zawodowe, zarobki, rekrutacja

Stacja polarna – praca, obowiązki zawodowe, zarobki, rekrutacja

– Praca na biegunie południowym może się wydawać przygodą życia, lecz przed aplikacją warto przemyśleć swoją motywację. Nie ma możliwości powrotu, ponieważ komuś się nie podoba, ktoś nie daje rady i rezygnuje z udziału w wyprawie – zauważa dr Małgorzata Korczak-Abshire z Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Trwa rekrutacja do polskiej stacji polarnej. Czy warto się zgłosić?

Sylwester dniem wolnym? W jakich krajach Europy?

Sylwester dniem wolnym? W jakich krajach Europy?

Dyskusje o wolnej od pracy Wigilii czy wolnym Wielkim Piątku toczą się od dawna... a co z sylwestrem? 31 grudnia należy do dni, w których większość z nas jest zajęta przygotowywaniem się do zabawy noworocznej – w związku z czym skupić się na pracy jest wyjątkowo trudno. Póki co w Polsce sylwester nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy, a jak jest w innych krajach Europy?