Lista stanowisk - Service Delivery Manager

Polecane oferty - Kadra zarządzająca

  • LeverX   za 2 dni wygasa
    starszy specjalista (senior) / kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    KEY RESPONSIBILITIES Account Management & Growth: Develop and execute account strategies to grow revenue, expand service offerings, and build long-term relationships with Fortune 500 clients. Identify opportunities for cross-selling and upselling IT services and solutions. Create and manage account...

Service Delivery Manager

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Service Delivery Manager stanowi pierwszą linię kontaktu dla klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych i zajmuje się świadczeniem dla nich usług serwisowych o jak najwyższej jakości. Kontaktuje się z nimi bezpośrednio w celu poznania potrzeb, zaproponowania nowych rozwiązań lub ulepszeniu już funkcjonujących procesów. Realizuje projekty z zakresu finansów, Cloud Computing oraz infrastruktury IT zgodnie z polityką bezpieczeństwa. Ściśle współpracuje z szefami swojego działu i do nich raportuje swoją pracę i jej efekty. Odpowiada także za wprowadzanie nowych członków zespołu w realizowane procesy, zarządzanie zespołem oraz rozwój pracowników poprzez coaching i mentoring.

WYMAGANIA

Service Deliery Manager powinien posiadać wykształcenie wyższe. W zależności od branży, w której chce podjąć pracę, może ono być o profilu technicznym, informatycznym czy finansowo-księgowym. Najważniejsze jest jednak praktycznie doświadczenie w koordynacji i realizacji projektów dla klientów – musi ono sięgać przynajmniej 2-3 lat. Konieczna jest także dobra znajomość języka angielskiego oraz wiedza w zakresie zawierania umów, przepisów prawnych i outsourcing oraz znajomość SAP i MS OFFICE.

Z umiejętności „miękkich” konieczna jest orientacja na klienta i umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, komunikatywność, doskonała organizacja pracy własnego, jak również całego zespołu oraz multizadaniowość , czyli koordynowanie kilku projektów jednocześnie.

WARUNKI PRACY

Praca wykonywana jest w biurze firmy, ale sporą jej część mogą zajmować wyjazdy służbowe do klienta związane z prezentacją, dostarczaniem nowych usług lub ulepszaniem tych, które już funkcjonują.  W zakres obowiązków wchodzą więc liczne kontakty z wieloma ludźmi  (osobiste lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej). Praca często wykracza poza „tradycyjne” godziny, więc wymaga elastyczności i dyspozycyjności. Stale towarzyszy jej stres i presja czasu, dlatego konieczna jest umiejętność radzenia sobie i postępowania w takich sytuacjach.

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Service Delivery Manager może szukać pracy w międzynarodowych firmy z branży consultingowej, outsourcingowej czy  IT, które dostarczają klientom nowoczesne rozwiązania i potrzebują specjalistów w zakresie ich wdrażania i późniejszego wsparcia merytorycznego. Można rozpocząć karierę np., na stanowisku asystenckim i stopniowo wspinać się w hierarchii firmy. Pracownikom przysługuję różnorodne szkolenia i kursy, przez które mogą podnosić swoją wiedzę.

ZAROBKI
Zarobki Service Delivery Managera są bardzo atrakcyjne.  Średnia płaca na tym stanowisku wynosi 7-8 tys. zł, a najlepiej wynagradzani osiągają nawet 14-20 tys. Pensja zależy od branży, rodzaju firmy i doświadczenia zawodowego.

Praca Service Delivery Manager
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Wigilia firmowa, prezenty świąteczne – jak wliczyć je do kosztów uzyskania przychodu?

Wigilia firmowa, prezenty świąteczne – jak wliczyć je do kosztów uzyskania przychodu?

Organizując świąteczne spotkanie w biurze i rozdając upominki dla pracowników czy klientów, przedsiębiorcy muszą mieć świadomość, że każda darowizna może wywoływać skutki podatkowe. Czy prezent na święta Bożego Narodzenia podlega opodatkowaniu? Jak zaksięgować świąteczne wydatki firmy? Wyjaśniamy, kiedy wydatek może stanowić koszt uzyskania przychodu.

„Trzynastka” – dodatkowe wynagrodzenie roczne, komu przysługuje, jak obliczać

„Trzynastka” – dodatkowe wynagrodzenie roczne, komu przysługuje, jak obliczać

Na koniec roku niektórzy otrzymają dodatkowe wynagrodzenie roczne – tzw. trzynastkę. Nie ma ona charakteru powszechnego, zgodnie z przepisami przewidziana jest dla określonej grupy zawodów. Co więcej, trzynastkę łatwo stracić np. przez nieusprawiedliwioną nieobecność w pracy. Wyjaśniamy, kto i kiedy otrzyma dodatkowe wynagrodzenie, a także jaka jest jego wysokość za 2024 rok.

Płace w Polsce wkrótce będą jawne. „Nie jesteśmy na to gotowi” – ocenia ekspert rynku pracy Mateusz Żydek

Płace w Polsce wkrótce będą jawne. „Nie jesteśmy na to gotowi” – ocenia ekspert rynku pracy Mateusz Żydek

O zarobkach często nie mówi się nawet bliskim, a zgodnie z prawem UE płace w Polsce mają wkrótce być powszechnie znane. – Nawet pracownicy, którzy są przekonani, że to właściwa droga, nadal bardzo mocno sygnalizują obawę, że jawność wynagrodzeń będzie powodować konflikty – zauważa Mateusz Żydek. Ekspert rynku pracy z Randstad Polska wyjaśnia, jak jawność płac może wyglądać w praktyce.

Rynek pracy 2025 – jakie zmiany czekają nas w nowym roku?

Rynek pracy 2025 – jakie zmiany czekają nas w nowym roku?

– Praca przyszłości będzie hybrydowa, zdalna lub oparta na projektach, a efektywność będzie mierzona nie tylko wynikami, ale i zdolnością współpracy i adaptacji. Nie oznacza to jednak, że technologia całkiem zdominuje rynek pracy. Przeciwnie, to właśnie ludzka kreatywność i empatia będą wyróżniać pracowników w dobie automatyzacji – przewiduje specjalistka ds. rekrutacji Agnieszka Ciećwierz.

Stacja polarna – praca, obowiązki zawodowe, zarobki, rekrutacja

Stacja polarna – praca, obowiązki zawodowe, zarobki, rekrutacja

– Praca na biegunie południowym może się wydawać przygodą życia, lecz przed aplikacją warto przemyśleć swoją motywację. Nie ma możliwości powrotu, ponieważ komuś się nie podoba, ktoś nie daje rady i rezygnuje z udziału w wyprawie – zauważa dr Małgorzata Korczak-Abshire z Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Trwa rekrutacja do polskiej stacji polarnej. Czy warto się zgłosić?

Sylwester dniem wolnym? W jakich krajach Europy?

Sylwester dniem wolnym? W jakich krajach Europy?

Dyskusje o wolnej od pracy Wigilii czy wolnym Wielkim Piątku toczą się od dawna... a co z sylwestrem? 31 grudnia należy do dni, w których większość z nas jest zajęta przygotowywaniem się do zabawy noworocznej – w związku z czym skupić się na pracy jest wyjątkowo trudno. Póki co w Polsce sylwester nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy, a jak jest w innych krajach Europy?