Lista stanowisk - Dyrektor Oddziału

Polecane oferty - Kadra zarządzająca

  • Prudential Polska Sp. z o.o.
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat
    18 godz.
    Zaangażowani ludzie, najwyższe standardy oraz prosta w konstrukcji oferta produktowa dopasowana do potrzeb klientów czynią nas wyjątkowym partnerem do współpracy. Jeśli posiadasz doświadczenie menedżerskie w branży ubezpieczeniowej zapraszamy do aplikowania na ww. stanowisko. Do zadań...
  • Dyrektor Oddziału

    GRUPA PZU   Zakopane    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Realizowanie planów sprzedaży w podległym Oddziale; Zapewnienie wysokiej jakości sprzedaży oraz obsługi klienta; Budowanie portfela klientów; Zapewnienie aktualności wiedzy w zakresie produktów, procesów oraz narzędzi wspierających sprzedaż i pozyskiwanie klientów w podległym...

Dyrektor Oddziału

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Dyrektor oddziału, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i współrealizowanie całokształtu procesów decyzyjnych w przestrzeni danego oddziału firmy lub instytucji. Zakres konkretnych obowiązków, przynależnych do stanowiska jest ściśle związany z charakterem branży lub sektora rynku; dyrektor oddziału może zajmować się kreowaniem strategii sprzedażowej oddziału, analizować osiągane przez niego wyniki sprzedażowe, prowadzić lub nadzorować procesy rekrutacyjne, ustalać wewnętrzne harmonogramy i procedury, prowadzić szkolenia dla pracowników, wykonywać badania rynku, etc. W każdym jednak przypadku osoba zatrudniona w tym charakterze współpracuje ze wszystkimi działami firmy, realizuje zadania kluczowe dla funkcjonowania oddziału. Nazwa stanowiska jest często stosowana wymiennie z kierownikiem oddziału.


WYMAGANIA

Pierwszym i najważniejszym wymogiem, stawianym przed osobami zainteresowanymi podjęciem zatrudnienia w charakterze dyrektora oddziału jest konieczność posiadania wyższego wykształcenia, pozyskanego na jednym spośród kierunków ekonomicznych, najlepiej związanym z marketingiem i zarządzaniem. Dyrektor musi posiadać wieloletnie doświadczenie pozyskane na stanowisku kierowniczym o podobnym charakterze i w podobnej branży. Świadomość budżetowa, zdolności zarządzania kapitałem ludzkim i zaangażowanie w realizowaniu celów całej firmy będą w tym przypadku niezwykle istotne. Kreowanie strategii i planów mających decydować o przyszłości firmy wymaga dużego zaangażowania, lecz także i intuicji biznesowej.


WARUNKI PRACY

Praca na tym stanowisku wiąże się z wykonywaniem szeregu czynności z pogranicza różnych dziedzin i przynależnych do różnorodnych stanowisk. Dyrektor nadzoruje i koordynuje prace wszystkich podległych stanowisk pracy, wyznacza ścieżkę rozwoju i strategię oddziału.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Możliwości zatrudnienia stwarzają liczne firmy i przedsiębiorstwa należące do różnorodnych branży i sektorów rynku – w każdym spośród przypadków konieczna będzie dogłębna znajomość specyfiki danej działalności.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku utrzymują się na średnim poziomie od 8000 do kilkunastu tysięcy złotych brutto miesięcznie. W skrajnych przypadkach mogą sięgać nawet 25 000 złotych brutto miesięcznie.

Praca Dyrektor Oddziału
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Kadra zarządzająca

  • Dyrektor Oddziału

    extraDACH   Kraków    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zakres obowiązków: zarządzanie i rozwój podległego oddziału; koordynacja, nadzór i zarządzanie pracą oddziału, w tym kosztami; odpowiedzialność za wielkość sprzedaży i marży; odpowiedzialność za optymalną strukturę zatrudnienia; inicjacja, planowanie i kontrola realizacji akcji...
  • Praca.pl
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    9 dni
    Twoje główne zadania: Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedaży. Tworzenie własnego biznesu. Rekrutacja, szkolenie i wdrażanie nowych Konsultantów oraz Liderów Sprzedaży. Aktywne budowanie portfela klientow. Realizacja strategii sprzedażowych. Rozwój umiejętności produktowych i...

Najnowsze artykuły

Powołanie do zawodowej służby wojskowej a stosunek pracy – o czym warto wiedzieć

Powołanie do zawodowej służby wojskowej a stosunek pracy – o czym warto wiedzieć

15 sierpnia to nie tylko dzień wolny i początek długiego weekendu, ale i Święto Wojska Polskiego, ustanowione, by uczcić pamięć Bitwy Warszawskiej, a także docenić poświęcenie żołnierzy czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Przy okazji tego ważnego święta przypominamy, że służbę wojskową można łączyć z pracą. Jak wojsko zmienia sytuację zawodową i jakie dodatkowe uprawnienia ma żołnierz? 

Elektromonter – opis zawodu, obowiązki, CV, zarobki

Elektromonter – opis zawodu, obowiązki, CV, zarobki

Elektrycy, elektromechanicy i elektromonterzy są pilnie poszukiwani na rynku pracy niezależnie od zmiennej sytuacji gospodarczej. Zapotrzebowanie jest ogromne we wszystkich częściach Polski, co oznacza wysokie szanse na znalezienie pracy tuż po zakończeniu nauki w szkole technicznej bądź branżowej. Gdzie można pracować z elektrycznym fachem w ręku i jakich spodziewać się zarobków?

Pracoholizm – uzależnienie czy pasja?

Pracoholizm – uzależnienie czy pasja?

Jesteś perfekcjonistą i masz trudności z delegowaniem zadań, bo „wszystko zrobisz lepiej"? Uważaj, by nie wpaść w pułapkę pracoholizmu. Przez wielu wciąż uważany za zaletę, pracoholizm niszczy zdrowie, życie osobiste dotkniętych nim osób, a w skrajnych przypadkach prowadzi nawet do śmierci z przepracowania. W Światowy Dzień Pracoholików warto zadać sobie pytanie: czy nie pracujemy za dużo?

Siedząca praca a ból pleców

Siedząca praca a ból pleców

– Długim czasem pracy w pozycji siedzącej możemy zwiększyć swoją podatność na takie choroby jak dyskopatia, hemoroidy, obniżone libido, żylaki kończyn dolnych czy nawet udar. Najczęstszą dolegliwością jest jednak ból kręgosłupa – wyjaśnia Piotr Seredziński, chiropraktyk i fizjoterapeuta. Jak zatem prawidłowo siedzieć w pracy, by uniknąć bólu, pogłębiania wad postawy i poważniejszych chorób?

Praca nad morzem – pomysł na wakacje

Praca nad morzem – pomysł na wakacje

W miesiącach letnich ofertowy boom daje się zauważyć zwłaszcza w turystyce, gastronomii, handlu detalicznym, budownictwie i rolnictwie. Nad morzem przeważają oferty z sektora HoReCa skierowane przede wszystkim do studentów, ale także osób z uprawnieniami np. ratownika czy instruktora. Sprawdź, jakie stanowiska oferowane są nad Bałtykiem oraz jak zmienia się rynek pracy latem.

Przerwa na karmienie – zasady, przepisy, wzór zaświadczenia o karmieniu

Przerwa na karmienie – zasady, przepisy, wzór zaświadczenia o karmieniu

Od 1 do 7 sierpnia obchodzimy Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Z tej okazji przypominamy, że powrót do pracy nie oznacza, że mama musi zaprzestać karmienia dziecka piersią. Kodeks pracy gwarantuje maksymalnie dwie dodatkowe przerwy na karmienie. To, z ilu i jak długich przerw może skorzystać, zależy od wymiaru czasu pracy zatrudnionej mamy oraz liczby karmionych przez nią dzieci.