Praca.pl Poradniki Lista stanowisk Kadra zarządzająca
Dyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych

Lista stanowisk - Dyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych

Dyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Dyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych sprawuje nadzór nad efektywną obsługą klientów indywidualnych i prawidłowym funkcjonowaniem oddziałów banku. Do jego obowiązków należy: nadzór nad pracą podległego personelu, opracowanie planów rozwoju usług bankowości indywidualnej, planowanie i nadzór nad realizacją zadań budżetowych departamentu, nadzór nad sprzedażą produktów bankowych w segmencie klientów indywidualnych, odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży departamentu, sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz na potrzeby Dyrektora ds. Bankowości Detalicznej oraz zarządu, opracowanie pełnej struktury transakcji kredytowych i innych związanych z ryzykiem dla Banku, opiniowanie wniosków kredytowych, wniosków o wydanie kart, zatwierdzanie wniosków o otwarcie rachunków w Departamencie i podpisywanie umów, nadzór nad wdrażaniem nowych produktów i usług.


WYMAGANIA

Osoba na tym stanowisku powinna się charakteryzować: wykształceniem wyższym, kilkuletnim doświadczeniem w pracy, doskonałymi zdolnościami komunikacyjnymi i umiejętnościami interpersonalnymi, umiejętnością pracy w stresie, wysokimi zdolnościami organizacyjnymi, analitycznymi oraz planistycznymi, twórczym i elastycznym podejściem do rozwiązywanych problemów, wysoką kulturą osobistą.


WARUNKI PRACY

Dyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych pracuje we własnym biurze. Jego czas pracy upływa także na spotkaniach z klientami oraz podróżami do oddziałów firmy, jeśli takie istnieją.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pracy na tym stanowisku można szukać w firmach sektoru bankowego, finansowego.


ZAROBKI

Zarobki są zróżnicowane. Zależą od posiadanego doświadczenia, regionu kraju, wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Praca Dyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Powołanie do zawodowej służby wojskowej a stosunek pracy – o czym warto wiedzieć

Powołanie do zawodowej służby wojskowej a stosunek pracy – o czym warto wiedzieć

15 sierpnia to nie tylko dzień wolny i początek długiego weekendu, ale i Święto Wojska Polskiego, ustanowione, by uczcić pamięć Bitwy Warszawskiej, a także docenić poświęcenie żołnierzy czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Przy okazji tego ważnego święta przypominamy, że służbę wojskową można łączyć z pracą. Jak wojsko zmienia sytuację zawodową i jakie dodatkowe uprawnienia ma żołnierz? 

Elektromonter – opis zawodu, obowiązki, CV, zarobki

Elektromonter – opis zawodu, obowiązki, CV, zarobki

Elektrycy, elektromechanicy i elektromonterzy są pilnie poszukiwani na rynku pracy niezależnie od zmiennej sytuacji gospodarczej. Zapotrzebowanie jest ogromne we wszystkich częściach Polski, co oznacza wysokie szanse na znalezienie pracy tuż po zakończeniu nauki w szkole technicznej bądź branżowej. Gdzie można pracować z elektrycznym fachem w ręku i jakich spodziewać się zarobków?

Pracoholizm – uzależnienie czy pasja?

Pracoholizm – uzależnienie czy pasja?

Jesteś perfekcjonistą i masz trudności z delegowaniem zadań, bo „wszystko zrobisz lepiej"? Uważaj, by nie wpaść w pułapkę pracoholizmu. Przez wielu wciąż uważany za zaletę, pracoholizm niszczy zdrowie, życie osobiste dotkniętych nim osób, a w skrajnych przypadkach prowadzi nawet do śmierci z przepracowania. W Światowy Dzień Pracoholików warto zadać sobie pytanie: czy nie pracujemy za dużo?

Siedząca praca a ból pleców

Siedząca praca a ból pleców

– Długim czasem pracy w pozycji siedzącej możemy zwiększyć swoją podatność na takie choroby jak dyskopatia, hemoroidy, obniżone libido, żylaki kończyn dolnych czy nawet udar. Najczęstszą dolegliwością jest jednak ból kręgosłupa – wyjaśnia Piotr Seredziński, chiropraktyk i fizjoterapeuta. Jak zatem prawidłowo siedzieć w pracy, by uniknąć bólu, pogłębiania wad postawy i poważniejszych chorób?

Praca nad morzem – pomysł na wakacje

Praca nad morzem – pomysł na wakacje

W miesiącach letnich ofertowy boom daje się zauważyć zwłaszcza w turystyce, gastronomii, handlu detalicznym, budownictwie i rolnictwie. Nad morzem przeważają oferty z sektora HoReCa skierowane przede wszystkim do studentów, ale także osób z uprawnieniami np. ratownika czy instruktora. Sprawdź, jakie stanowiska oferowane są nad Bałtykiem oraz jak zmienia się rynek pracy latem.

Przerwa na karmienie – zasady, przepisy, wzór zaświadczenia o karmieniu

Przerwa na karmienie – zasady, przepisy, wzór zaświadczenia o karmieniu

Od 1 do 7 sierpnia obchodzimy Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Z tej okazji przypominamy, że powrót do pracy nie oznacza, że mama musi zaprzestać karmienia dziecka piersią. Kodeks pracy gwarantuje maksymalnie dwie dodatkowe przerwy na karmienie. To, z ilu i jak długich przerw może skorzystać, zależy od wymiaru czasu pracy zatrudnionej mamy oraz liczby karmionych przez nią dzieci.