Lista stanowisk - Pracownik punktu usługowego

Polecane oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta

  • Minit Polska Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska praca w punkcie usługowym zlokalizowanym w centrum handlowym; dorabianie kluczy; drobne naprawy zegarmistrzowskie; naprawa obuwia; Wymagania mile widziane doświadczenie techniczne i w handlu; dokładność, sumienność; komunikatywność i samodzielność; gotowość do pracy w...
  • Saunamistrz / Saunamistrzyni w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym

    Medicover Fitness & Gym   Kraków, Krowodrza    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie
    3 dni
    Lokalizacja: NOWE OTWARCIE Smart Platinium - Kraków, Krowodrza; Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, Wymagane doświadczenie: szkolenie w zakresie prowadzenia saunowych ceremonii i opieki nad osobami korzystającymi z infrastruktury strefy saun, Tryb pracy: zmianowy. Trenuj swoją karierę i...

Pracownik punktu usługowego

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU


Stanowisko pracownika punktu usługowego jest zajęciem o szerokim spektrum wykonywanych zadań. Praca polega w głównej mierze na wykonywaniu drobnych czynności pomocniczych. Wśród nich wymienić można najczęściej dorabianie kluczy, pieczątek, niewielkie naprawy zegarmistrzowskie (wymiana baterii czy pasków), naprawa obuwia, mechaniczne naprawy smartfonów, kserowanie dokumentów, nadruki na koszulkach i usługi powiązane. Często łączy się to także ze sprzedażą produktów, jak np. kosmetyków czy e-papierosów.


WYMAGANIA


Wśród kandydatów na pracowników punktów usługowych mile widziane jest przede wszystkim doświadczenie w handlu i obsłudze klienta. Bardzo przydatne są rozwinięte zdolności manualne oraz podstawowe umiejętności techniczne. Cenione są cechy wpływające na jakość usługi, takie jak dokładność i sumienność, oraz obsługę klienta, np. komunikatywność. Atutem kandydatów będzie również samodzielność w działaniu i gotowość do pracy w systemie zmianowym.

 

WARUNKI PRACY

Pracownicy punktów usługowych muszą spodziewać się pracy w ograniczonej przestrzeni. Punkty usługowe zajmują najczęściej niewiele miejsca (wyspy w centrach handlowych, drobne stanowiska). Praca ta wiąże się często z wykonywaniem obowiązków w systemie zmianowym.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA


Obecnie pracowników najczęściej poszukuje się do pracy w punktach zlokalizowanych w centrach handlowych. Kluczowym czynnikiem w sukcesie takiego punktu jest jego lokalizacja, dlatego też pracę najczęściej można uzyskać także w miejscach takich jak targowiska, dworce kolejowe i autobusowe, a więc znajdujące się przy popularnych szlakach komunikacyjnych.


ZAROBKI


Wynagrodzenie w punkcie usługowym związane jest z liczbą i zaawansowaniem wykonywanych zadań. Nie należy ono jednak do najwyższych. Zarobki wynoszą średnio 2000–2500 zł brutto. Pracownicy mogą czasem liczyć także na premie związane ze sprzedażą i liczbą klientów. Osoby zatrudnione na umowach-zlecenia oraz umowach o świadczenie usług obowiązuje minimalna stawka za godzinę pracy w wysokości 13 złotych brutto.

Praca Pracownik punktu usługowego
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta

  • Asystent kierownika sklepu

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ   Warszawa, ul. Grójeckiej 70    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twoje główne zadania: współpraca z Kierownikiem/Zastępcą Kierownika w zakresie monitorowania obowiązujących standardów obsługi i jakości; zadania związane z realizacją planów sprzedażowych przez sklep; współpraca w zadaniach związanych z zamówieniami i właściwym zatowarowaniem...

Najnowsze artykuły

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Smartfon z dostępem do internetu, a więc ulubonych social mediów i aplikacji, to jeden z największych rozpraszaczy odrywających nas od pracy. Wiele osób czuje przymus sięgania do telefonu nawet kilkadziesiąt razy w ciągu godziny. 15 lipca, w Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego, zachęcamy do odłożenia na bok smartfona oraz refleksji nad największymi wrogami naszej koncentracji. 

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Czy upały mogą być uzasadnieniem przerwania pracy i opuszczenia stanowiska? Czy szef ma obowiązek skrócić godziny pracy, gdy temperatura powietrza przekracza 30℃? A co z klimatyzacją, wiatrakami i zimnymi napojami – czy są one obowiązkowe? Każdego lata wracają pytania dotyczące temperatury w pracy i przepisów bhp. Wyjaśniamy, jakie są obowiązki pracodawcy, a co zależy od jego dobrej woli.

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

12 lipca to Dzień Leśnika, święto obchodzone przez leśniczych, pracowników Lasów Państwowych i innych jednostek zajmujących się opieką nad lasami. Olga Buczyńska p.o naczelnik Biura Prasowego Lasów Państwowych wyjaśnia, jak zdobyć pracę w leśnictwie. – Osoba ubiegająca się o stanowisko leśniczego musi zdać egzamin do Służby Leśnej, który potwierdzi jego / jej podstawowe kwalifikacje.

Manager hotelu – jak zostać, wymagania, zakres obowiązków, wymagania

Manager hotelu – jak zostać, wymagania, zakres obowiązków, wymagania

Zarządzanie hotelem i zatrudnionymi w nim pracownikami to niełatwe zadanie, za które odpowiada manager obiektu. To on musi dbać o najwyższą jakość świadczonych usług i wizerunek hotelu. Jakie obowiązki ma osoba zatrudniona na tym stanowisku? Co cechuje dobrego managera? Dziś mamy dla Was kluczowe informacje na temat tego odpowiedzialnego i perspektywicznego stanowiska.

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Czy szukanie pracy w wakacje to dobry pomysł? A może lepiej poczekać z wysyłaniem CV do jesieni? Rynek pracy cechuje pewna cykliczność, która sprawia, że w niektórych miesiącach pojawia się więcej ofert, a firmy chętniej powiększają kadrę. Podpowiadamy, kiedy jest dobry czas na szukanie zatrudnienia, a w jakim okresie możesz mieć nieco więcej trudności ze zdobyciem posady.

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

– Warto ocenić atmosferę w firmie już podczas rekrutacji. Zwrócić uwagę na to, na ile osoby rekrutujące pozostają w postawie otwartości i inkluzywności, jak formułują pytania, jak zwracają się do osoby starającej się o pracę – tłumaczy dr Joanna Skonieczna, Kierowniczka Programowa Kampanii Przeciw Homofobii. Wyjaśnia też, jak każdy z nas może stać się sojusznikiem_czką osób LGBT+ w pracy.