Lista stanowisk - Partner Biznesowy

Polecane oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta

  • Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Olsztyn, ul. Lubelska 26    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 godz.
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Pozyskiwanie nowych klientów do sieci franczyzowej ODIDO. Budowanie pozytywnych relacji biznesowych z franczyzobiorcami. Badanie rynku regionalnego i podejmowanie działań. Zapewniających rozwój sieci franczyzowej ODIDO. Stała współpraca z...
  • Specjalista / Specjalistka ds. Współpracy i Relacji z Partnerami

    Benefit Systems S.A.   Wrocław, ul. Powstańców Śląskich    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 godz.
    Sprawdź swój codzienny plan treningowy Nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami w ramach rozwoju oferty kafeterii MyBenefit, Negocjowanie warunków handlowych z nowymi partnerami, Kontakty telefoniczne i mailowe z potencjalnymi partnerami, przedstawianie oferty oraz umawianie i odbywanie...

Partner Biznesowy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Partner biznesowy to osoba fizyczna lub prawna prowadząca współpracę z inną osobą lub firmą na zasadzie obopólnej korzyści. W większości ogłoszeń, pojawiających się na łamach portali internetowych, znajdziemy informacje o poszukiwaniu partnerów biznesowych przez duże, dobrze prosperujące firmy lub przedsiębiorstwa, posiadające sieci przedstawicielstw na terenie całego kraju i chcące rozszerzyć swoją działalność na określonym terenie. W tego typu przypadkach przeważnie poszukiwane są osoby prowadzące działalność gospodarczą, lub zorientowane na jej założenie i chcące podjąć współpracę na zasadach franczyzny lub podobnej. Franchising to dość popularny w dzisiejszych czasach proceder, przeważnie polegający na przejęciu przez franczyznobiorcę praw do korzystania ze znaków handlowych firmy i otworzenia własnego oddziału tejże firmy w swoim lokalu. Część zysków z prowadzonej w ten sposób działalności trafia do macierzystej firmy, będącej właścicielem znaku towarowego, pozostała zaś suma pieniędzy należy do kierownika punktu, który opłaca z niej także zatrudnionych pracowników i inne należności.


WYMAGANIA

Firmy poszukujące partnerów biznesowych lub handlowych przeważnie nie stawiają określonych wymogów formalnych, a jedynie skupiają się na cechach personalnych kandydatów, oraz posiadanych przez nich pomysłów na rozwój działalności firmy. Koniecznym wymogiem jest posiadanie działalności gospodarczej, lub wyraźna chęć jej założenia. Osoby posiadające cechy dobrego partnera biznesowego lub handlowego to osoby odpowiedzialne, zorientowane na osiągnięcie obopólnych korzyści, zaangażowane w wypełnianiu powierzonych obowiązków, zdolne do zarządzania kapitałem ludzkim, samoorganizacji pracy. Są to osoby kreatywne i ambitne, potrafiące podejmować strategiczne decyzje i radzić sobie w trudnych sytuacjach.


WARUNKI PRACY

Warunki pracy w poszczególnych przypadkach partnerstwa różnią się znacząco między sobą, we wcześniej opisywanej współpracy na zasadach franczyzny, osoba zatrudniona pełni obowiązki kierownika punktu sprzedaży lub lokalu, którego umowa dotyczy.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Partnerstwo biznesowe i handlowe funkcjonuje w wielu branżach i sektorach rynku.


ZAROBKI

Zarobki są przeważnie określane na zasadach systemu prowizji, dlatego trudne jest ich szacunkowe określenie.

Praca Partner Biznesowy
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta

Najnowsze artykuły

12 błędów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Specjalistka HR wyjaśnia, czego nie robić na rozmowie o pracę

12 błędów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Specjalistka HR wyjaśnia, czego nie robić na rozmowie o pracę

– Oprócz podstawowych błędów, takich jak brak przygotowania czy nieodpowiednia mowa ciała, istnieje wiele subtelnych kwestii, które mogą zdecydować o tym, czy otrzymasz ofertę pracy – wyjaśnia Agnieszka Ciećwierz. Specjalistka ds. HR wymienia 12 największych błędów na rozmowie o pracę, podaje przykłady i radzi, jak wybrnąć z sytuacji. Gorąco polecamy każdej osobie szukającej pracy!

Powódź w Polsce – jakie prawa ma pracownik? Obowiązki pracodawcy

Powódź w Polsce – jakie prawa ma pracownik? Obowiązki pracodawcy

Powódź to nie tylko ogromne straty dobytku, zagrożenie dla życia i zdrowia, ale też lęk o przyszłość i zapewnienie środków do życia. Wskutek powodzi wiele osób nie pojawiło się dziś w pracy – i prawdopodobnie szybko do niej nie wróci. Jakie prawa przysługują pracownikowi w czasie powodzi? Jak skorzystać z tzw. zwolnienia od pracy z powodu siły wyższej?

Prokrastynacja – czym jest, po czym poznać chorobę cywilizacyjną, przyczyny

Prokrastynacja – czym jest, po czym poznać chorobę cywilizacyjną, przyczyny

„Dziś już na pewno wykonam to zadanie. Dziś, nie jutro. Muszę to zrobić teraz. W końcu to ostateczny termin, czy raczej trzeci ostateczny, bo dwa poprzednie udało się przesunąć..." A potem, mimo silnej presji i motywacji, orientujesz się, że minął dzień, a Ty znów niczego nie zrobiłeś. Brzmi znajomo? A jednak z prokrastynacją można wygrać! Oto co może pomóc w walce z odkładaniem na później.

Praca zdalna a zdrowie psychiczne – wywiad z psycholog dr Beatą Rajbą

Praca zdalna a zdrowie psychiczne – wywiad z psycholog dr Beatą Rajbą

– Mitem jest to, że era pracy zdalnej dobiega końca – zauważa psycholog dr Beata Rajba. Wyjaśnia, że najlepiej w home office radzą sobie ci, którzy są z natury sumienni, bo nie potrzebują stałej motywacji i nadzoru. Kłopoty mogą mieć zaś ci, którym bez presji trudno przestrzegać deadline'ów, a także osoby z wysokim lękiem społecznym: w izolacji czują się dobrze, ale ich fobia się pogłębia.

Alergik w pracy

Alergik w pracy

Zatkany nos i ból głowy jesienią zwykle tłumaczymy sezonowym przeziębieniem. Tymczasem powodem złego samopoczucia może być też alergia. I choć doskwiera także w pracy, wielu ją ukrywa. – Pracownicy najczęściej nie są zainteresowani rozpoznaniem choroby zawodowej i nie zgłaszają objawów chorobowych w trakcie badań okresowych – zauważa ​​prof. dr hab. n. med. Cezary Pałczyński. Dlaczego?

Sztuczna inteligencja sprawdza Twoje CV – jak przejść z sukcesem rekrutację?

Sztuczna inteligencja sprawdza Twoje CV – jak przejść z sukcesem rekrutację?

Systemy ATS wybierające CV, chatboty rekrutacyjne, algorytmy AI analizujące wideo z rozmów o pracę... Brzmi jak science fiction, a taka już jest rzeczywistość procesów rekrutacji. – Przygotowanie CV z myślą o AI jest kluczowe, by przejść z sukcesem wstępną selekcję – tłumaczy ekspertka HR Agnieszka Ciećwierz. Jak napisać CV „pod algorytm" i gdzie jeszcze spodziewać się weryfikacji przez AI?