Lista stanowisk - Kierownik Medyczny ds. Sprzedaży

Polecane oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta

  • Zastępca / Zastępczyni Koordynatora Zespołu Obsługi Pacjentów

    Medicover sp. z o.o.   Warszawa, ul. Prosta 36    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Do Twoich obowiązków należeć będzie wsparcie Koordynatora Zespołu Obsługi Pacjentów w: monitorowaniu pracy zespołu, obsłudze reklamacji z roszczeniem, wsparciu pracowników w bezpośredniej obsłudze klienta, nadzorze nad najwyższą jakością wykonywanych obowiązków przez zespół,...
  • Koordynator Zespołu Obsługi Pacjentów

    Medicover sp. z o.o.   Kielce, ul. Wapiennikowa 14    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie: koordynowanie pracy zespołu, obsługa reklamacji, wsparcie pracowników w bezpośredniej obsłudze klienta, nadzór nad najwyższą jakością wykonywanych obowiązków przez zespół, przygotowywanie raportów, analiz i zestawień dotyczących...

Kierownik Medyczny ds. Sprzedaży

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik medyczny do spraw sprzedaży jest osobą odpowiedzialną za gospodarkę handlową w firmie farmaceutycznej. W zakresie jego obowiązków zawiera się planowanie strategii sprzedaży produktu, we współpracy z działem sprzedaży, którego prace koordynuje i nadzoruje. Kierownik opracowuje plany strategiczne w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, lecz także na podstawie badań rynku medykamentów. Na podstawie uzyskanych informacji opracowuje konkurencyjną, w stosunku do innych firm z branży, strategię. Kierownik medyczny ds. sprzedaży może także kontaktować się z potencjalnymi klientami szczególnie istotnymi z punktu widzenia firmy, jednocześnie podtrzymując kontakt z dotychczasowymi nabywcami.


WYMAGANIA

Podobnie jak w przypadku innych stanowisk w branży, kierownik medyczny ds. sprzedaży musi być osobą, legitymującą się wykształceniem wyższym medycznym lub farmaceutycznym, posiadającą doświadczenie w profesji związanej z rynkiem farmaceutycznym, a także dogłębnie obeznaną z prawem farmaceutycznym. Umiejętności zarządzania kapitałem ludzkim, samoorganizacji pracy i zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków będą dodatkowym atutem. Kierownik, z racji kontaktowania się z klientami i poszukiwania kolejnych, powinien posiadać wiedzę marketingową oraz zdolności negocjacyjne, a także być osobą przedsiębiorczą i zdeterminowaną w osiąganiu wyznaczonych celów. Konieczna będzie także znajomość obsługi komputera, wraz z oprogramowaniem biurowym i specjalistycznym, oraz ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne.


WARUNKI PRACY

Kierownik medyczny do spraw sprzedaży przebywa w godzinach pracy w firmie farmaceutycznej, w której został zatrudniony, opracowując strategie i plany sprzedaży na najbliższy okres, a także w terenie, kontaktując się bezpośrednio ze strategicznymi klientami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może liczyć na służbowy telefon komórkowy, komputer przenośny, ewentualnie samochód.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko kierownika medycznego ds. sprzedaży funkcjonuje w firmach farmaceutycznych i medycznych, zajmujących się produkcją sprzętu i materiałów skierowanych do środowiska lekarskiego.


ZAROBKI

Zarobki kierownika ds. sprzedaży w firmach farmaceutycznych zaczynają się od kwoty 4500 złotych brutto miesięcznie.

Praca Kierownik Medyczny ds. Sprzedaży
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta

  • Diabetyk24 Sp. z o.o.
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Stały nadzór nad pracą sieci sklepów medycznych Diabetyk24 oraz zapewnienie ciągłości funkcjonowania sklepów w następujących miastach: Katowice, Zabrze, Kraków, Wrocław, Rzeszów. Nadzór nad jakością pracy pracowników sklepów – dbanie o wysoki poziom wiedzy merytorycznej w...

Najnowsze artykuły

Kobiety coraz silniejsze w biznesie

Kobiety coraz silniejsze w biznesie

– Czy nie mamy tak, że jak nie umiemy czegoś na 200%, to rezygnujemy? Boimy się, że nie podołamy? Pamiętajmy, że nie liczy się płeć, ale nasze kompetencje. Nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy w czymś gorsze! – mówi specjalistka HR Agnieszka Ciećwierz. W Światowym Dniu Przedsiębiorczości Kobiet przypomina, w czym kobiety są świetne oraz wyjaśnia, jak być jeszcze lepszą liderką w biznesie.

Urlop okolicznościowy na ślub dziecka

Urlop okolicznościowy na ślub dziecka

Ślub dziecka pracownika to jedno z wydarzeń uprawniających do wzięcia urlopu okolicznościowego, za który pracownikowi przysługuje wynagrodzenie. Wyjaśniamy, z ilu dni urlopu może skorzystać ojciec, matka czy opiekun prawny dziecka, jak powinien wyglądać wniosek o urlop okolicznościowy oraz czy dni wolne można wykorzystać wyłącznie w dniu ślubu i wesela.

Grupy zawodowe najbardziej narażone na smog

Grupy zawodowe najbardziej narażone na smog

Najbardziej narażone wdychanie rakotwórczego smogu są osoby codziennie dojeżdżające do pracy, mieszkańcy kilkudziesięciotysięcznych miejscowości i osoby wykonujące w sezonie grzewczym oraz przy ruchliwych drogach pracę w terenie. Główny Inspektorat Pracy wyjaśnia, czy pracodawcy muszą zapewnić pracownikom maski antysmogowe i jak powinni chronić ich przed szkodliwymi czynnikami pracy.

Mechanik lotniczy – praca, wymagania, zarobki

Mechanik lotniczy – praca, wymagania, zarobki

Mechanik lotniczy to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodów dla absolwentów techników i szkół branżowych o profilach związanych z mechaniką. Żeby zdobyć tę pracę, trzeba uzyskać dodatkową licencję na obsługę techniczną statku powietrznego, wystawianą przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Sprawdź, jak ją zdobyć, a także w jakich samolotach możesz specjalizować się jako mechanik lotniczy!

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

7 listopada wypada Światowy Dzień Feminizmu. Dlaczego to tak ważne święto? – Mimo poprawy sytuacji kobiety nadal borykają się ze stereotypami, mają dodatkową nieodpłatną pracę w domu, soptykają się z seksizmem w pracy, są rzadziej zapraszane jako ekspertki – zauważa dr Anna M. Górska, dyrektorka Centrum Badań Kobiet i Różnorodności w Organizacjach z Akademii Leona Koźmińskiego.

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

– Populacja osób neuroatypowych jest bardzo zróżnicowana – zauważa Izabela Kocyłak, trenerka pracy z Fundacji SYNAPSIS. Wiele osób aktywnych zawodowo, szczególnie z tzw. wysoko funkcjonującym autyzmem, jest nieświadomych swojego zaburzenia. Tymczasem aż 2% pracowników w Polsce i 10% w Europie to osoby w spektrum autyzmu. Jak rozpoznać autyzm i w jakich zawodach może sprawdzić się autystyk?