Lista stanowisk - Animator Czasu Wolnego

Polecane oferty - Sport / Rekreacja

  • Animator Czasu Wolnego / Team Leader

    Lions Entertainment   Grecja, Chalkidiki, Thassos    praca stacjonarna
    umowa zlecenie  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska prowadzenie zajęć sportowych np. joga, aqua gym, rzutki; zabawa z dziećmi w mini klubie; prowadzenie wieczornych show, takie jak karaoke lub bingo; bycie wizytówką firmy;
  • Animator

    Remarc   Cypr      dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    All-round Entertainer Are you a natural-born entertainer with a passion for creating unforgettable experiences? Do you love interacting with guests, making them smile and ensuring that they have a memorable stay? If so, we have the perfect opportunity for you! We are seeking an experienced and...

Animator Czasu Wolnego

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Animator czasu wolnego jest przeważnie osobą zatrudnioną w biurze podróży lub innej firmie lub organizacji o podobnym charakterze i odpowiedzialną za organizowanie różnorodnych rozrywek i form spędzania wolnego czasu dla klientów, gości, etc. Osoba zatrudniona w tym charakterze w biurze podróży opracowuje szczegółowy harmonogram na każdy dzień pobytu w danym miejscu, uwzględniając przy tym preferencje i upodobania gości i możliwości, jakie stwarza dany region turystyczny. Animator czasu wolnego może także organizować atrakcje turystyczne dla gości hotelowych, osób odwiedzających dane miejsce w celach służbowych, etc. Do obowiązków osoby zatrudnionej w tym charakterze należy czynne promowanie atrakcji i walorów turystycznych danego regionu, różnorodnych form aktywnego spędzania czasu, czy przebywania na łonie natury. Animatorzy zachęcają do udziału w kursach tańca, warsztatach artystycznych, konkursach, organizowanych przez daną placówkę.


WYMAGANIA

Pierwszym i najważniejszym wymogiem, którego spełnienie otwiera drogę do wykonywania zawodu animatora czasu wolnego jest konieczność posiadania wyższego wykształcenia, pozyskanego na kierunku turystyka i rekreacja lub podobnym. Osoby zainteresowane objęciem tego stanowiska muszą legitymować się także biegłą znajomością danego języka lub języków obcych, dogłębną znajomością walorów turystycznych i kulturalnych danego regionu, etc. Niezwykle istotne okazują się w tym przypadku także cechy personalne i predyspozycje kandydata, pozwalające na bezpośrednią pracę z klientem, zagwarantowanie mu możliwie najdogodniejszych warunków pobytu i najciekawszych form spędzania wolnego czasu. Potencjalni pracodawcy zwracają także szczególną uwagę na dotychczasowe doświadczenie kandydatów, pozyskane w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków.


WARUNKI PRACY

Praca animatora czasu wolnego odbywa się w wielu miejscach i obejmuje szereg obowiązków o różnym charakterze. Animator opracowuje i prowadzi różnorodne zajęcia dydaktyczne, organizuje formy rozrywki i aktywnego wypoczynku, zapewnia udział w wydarzeniach kulturalnych, etc.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Możliwości zatrudnienia na tym stanowisku gwarantują liczne biura podróży, instytucje zajmujące się promowaniem walorów turystycznych danych regionów, etc.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku, często rozliczane w obcej walucie, kształtują się w przedziale od 2000 do 5000 złotych brutto.

Praca Animator Czasu Wolnego
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Smartfon z dostępem do internetu, a więc ulubonych social mediów i aplikacji, to jeden z największych rozpraszaczy odrywających nas od pracy. Wiele osób czuje przymus sięgania do telefonu nawet kilkadziesiąt razy w ciągu godziny. 15 lipca, w Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego, zachęcamy do odłożenia na bok smartfona oraz refleksji nad największymi wrogami naszej koncentracji. 

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Czy upały mogą być uzasadnieniem przerwania pracy i opuszczenia stanowiska? Czy szef ma obowiązek skrócić godziny pracy, gdy temperatura powietrza przekracza 30℃? A co z klimatyzacją, wiatrakami i zimnymi napojami – czy są one obowiązkowe? Każdego lata wracają pytania dotyczące temperatury w pracy i przepisów bhp. Wyjaśniamy, jakie są obowiązki pracodawcy, a co zależy od jego dobrej woli.

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

12 lipca to Dzień Leśnika, święto obchodzone przez leśniczych, pracowników Lasów Państwowych i innych jednostek zajmujących się opieką nad lasami. Olga Buczyńska p.o naczelnik Biura Prasowego Lasów Państwowych wyjaśnia, jak zdobyć pracę w leśnictwie. – Osoba ubiegająca się o stanowisko leśniczego musi zdać egzamin do Służby Leśnej, który potwierdzi jego / jej podstawowe kwalifikacje.

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Czy szukanie pracy w wakacje to dobry pomysł? A może lepiej poczekać z wysyłaniem CV do jesieni? Rynek pracy cechuje pewna cykliczność, która sprawia, że w niektórych miesiącach pojawia się więcej ofert, a firmy chętniej powiększają kadrę. Podpowiadamy, kiedy jest dobry czas na szukanie zatrudnienia, a w jakim okresie możesz mieć nieco więcej trudności ze zdobyciem posady.

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

– Warto ocenić atmosferę w firmie już podczas rekrutacji. Zwrócić uwagę na to, na ile osoby rekrutujące pozostają w postawie otwartości i inkluzywności, jak formułują pytania, jak zwracają się do osoby starającej się o pracę – tłumaczy dr Joanna Skonieczna, Kierowniczka Programowa Kampanii Przeciw Homofobii. Wyjaśnia też, jak każdy z nas może stać się sojusznikiem_czką osób LGBT+ w pracy.

Jak walczyć z rutyną w pracy?

Jak walczyć z rutyną w pracy?

Codziennie idziesz do pracy tą sama drogą. I każdego dnia zaczynasz pracę z myślą, że nie czeka Cię dziś nic nowego... Rutyna jest jednym z głównych powodów wypalenia zawodowego. Z drugiej strony może dawać poczucie bezpieczeństwa i stabilności. – W różnych okresach życia potrzeba rutyny może ulec zmianie – wyjaśnia psycholog Joanna Marszalska. Kiedy zatem walczyć z rutyną i jak to robić?