Praca.pl Poradniki Lista stanowisk Serwis / Technika / Montaż
Specjalista ds. Przeglądów Gwarancyjnych

Lista stanowisk - Specjalista ds. Przeglądów Gwarancyjnych

Polecane oferty - Serwis / Technika / Montaż

  • TBS Consulting
    specjalista mid / senior  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Prowadzenie przeglądów okresowych oraz konserwacji cyfrowych maszyn poligraficznych. Prowadzenie diagnostyki maszyn. Usuwanie awarii gwarancyjnych pogwarancyjnych w ramach kontraktów serwisowych. Prowadzenie dokumentacji serwisowej w autorskim systemie CMS. Doradztwo...
  • TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Do Twoich zadań będzie należało: Prowadzenie dokumentacji związanej z reklamacjami; Monitorowanie i kontrola merytoryczna zleceń gwarancyjnych i reklamacyjnych; Organizowanie i kontrola realizacji akcji kampanii producenta; Prowadzenie procesu zlecenia napraw dostawcom lokalnym firmy;...

Specjalista ds. Przeglądów Gwarancyjnych

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista do spraw przeglądów gwarancyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie realizacji napraw gwarancyjnych sprzętu elektronicznego, urządzeń mechanicznych, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku dba o zachowanie najwyższych standardów w bezpośredniej obsłudze klienta, a także dogłębnie analizuje raporty wykonania napraw gwarancyjnych, użytych części zamiennych, ich kosztów, a także weryfikuje faktury wystawione za wszystkie operacje. Specjalista do spraw przeglądów gwarancyjnych przyjmuje także reklamacje i skargi kierowane do działu napraw gwarancyjnych oraz ingeruje w przypadkach szczególnie trudnych zgłoszeń napraw gwarancyjnych.


WYMAGANIA

Pierwszym i najważniejszym wymogiem, stawianym zwykle przed osobami zainteresowanymi zatrudnieniem w charakterze specjalisty do spraw przeglądów gwarancyjnych, jest konieczność posiadania przez nie co najmniej średniego wykształcenia, choć preferowani są kandydaci legitymujący się dyplomem uczelni wyższej. Potencjalni pracodawcy zwracają także szczególną uwagę na dotychczasowe doświadczenie kandydatów, pozyskane w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków. Niezwykle istotne okażą się ponadprzeciętna komunikatywność, zdolność zarządzania kapitałem ludzkim i kreatywność w rozwiązywaniu problemów.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy specjalisty jest oczywiście przestrzeń serwisu gwarancyjnego firmy lub przedsiębiorstwa.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Możliwości zatrudnienia stwarzają liczne firmy i przedsiębiorstwa należące do różnych sektorów rynku i branży; między innymi salony samochodowe, supermarkety, sklepy z elektroniką, etc.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku rozpoczynają się od kwoty 2000 złotych brutto miesięcznie i mogą wzrastać, w zależności od miejsca zatrudnienia i zakresu podejmowanych obowiązków.

Praca Specjalista ds. Przeglądów Gwarancyjnych
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Serwis / Technika / Montaż

Najnowsze artykuły

Stress interview – co to jest? Czy miałeś najgorszą rozmowę o pracę w życiu?

Stress interview – co to jest? Czy miałeś najgorszą rozmowę o pracę w życiu?

Rozmowa o pracę zaczyna się zwyczajnie, ale po chwili rekruter zaczyna być opryskliwy i Cię prowokuje. Spotkanie zmienia się w najgorszą rekrutację w życiu. Masz takie doświadczenia? Być może zastosowano na Tobie technikę stress interview. Jak jej sprostać? – Im lepiej znasz siebie, tym lepiej przygotujesz się do czekającej Cię rozmowy – tłumaczy psycholog biznesu Agnieszka Zacher-Łanowska.

mLegitymacja a elektroniczna legitymacja studencka – czy to ten sam dokument?

mLegitymacja a elektroniczna legitymacja studencka – czy to ten sam dokument?

Legitymacja potwierdza status studenta i umożliwia skorzystanie z przysługujących studentom uprawnień, takich jak zniżki na przejazd komunikacją miejską, ulgi na wydarzenia kulturalne, dostęp do biblioteki i innych obiektów na terenie uczelni. Wyróżniamy dwa typy dokumentu: elektroniczną legitymację studencką ELS i mLegitymację studencką. Sprawdź, czym się one różnią i jak je wyrobić.

Wyniki rekrutacji – jak przetrwać czas oczekiwania na odpowiedź w sprawie pracy?

Wyniki rekrutacji – jak przetrwać czas oczekiwania na odpowiedź w sprawie pracy?

Czy zdarzyło Ci się kilka razy dziennie sprawdzać skrzynkę pocztową albo upewniać się, czy dzwonek w Twoim telefonie działa poprawnie – żeby przypadkiem nie przegapić odpowiedzi po rozmowie o pracę? Stres w czasie przeciągającego się oczekiwania na wiadomość od rekrutera może być nawet większy niż podczas samego spotkania! Jak długo czeka się na wyniki rekrutacji i dlaczego tyle to trwa?

Sztuczna inteligencja sprawdza Twoje CV – jak przejść z sukcesem rekrutację?

Sztuczna inteligencja sprawdza Twoje CV – jak przejść z sukcesem rekrutację?

Systemy ATS wybierające CV, chatboty rekrutacyjne, algorytmy AI analizujące wideo z rozmów o pracę... Brzmi jak science fiction, a taka już jest rzeczywistość procesów rekrutacji. – Przygotowanie CV z myślą o AI jest kluczowe, by przejść z sukcesem wstępną selekcję – tłumaczy ekspertka HR Agnieszka Ciećwierz. Jak napisać CV „pod algorytm" i gdzie jeszcze spodziewać się weryfikacji przez AI?

Pilot samolotu – praca, wymagania, obowiązki zawodowe, pensja

Pilot samolotu – praca, wymagania, obowiązki zawodowe, pensja

Pilot to najpopularniejszy zawód świata – badania pokazują, że tysiące ludzi na całym świecie szukają informacji o tym, jak zostać pilotem. Mamy dla Was dobrą wiadomość: Polska to jedyny kraj UE, w którym najlepsi kandydaci mogą zdobyć większość uprawnień za darmo! Jak długa jest droga to kariery pilota i czy faktycznie zdyskwalifikować może, jak się czasem słyszy, problem z zębami?

Feedback – definicja, dlaczego jest ważny?

Feedback – definicja, dlaczego jest ważny?

– Każdy z nas potrzebuje feedbacku w innej formie – zwraca uwagę coach biznesu Agnieszka Łozińska-Moriak. Dlatego dobry manager powinien znać 7 zasad konstruktywnego feedbacku i na ich podstawie umieć dostosowywać komunikat do pracownika. Co więcej, inaczej wygląda feedback pozytywny i feedback negatywny. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o udzielaniu informacji zwrotnej w swojej firmie.