Lista stanowisk - Monter Sprzętu Elektronicznego

Polecane oferty - Serwis / Technika / Montaż

  • Monter

    ManpowerGroup   Aleksandrów Łódzki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    13 godz.
    Zadania: Montaż urządzeń napędowych według określonych instrukcji; Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji; Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane kierunki techniczne z zakresu elektryki, elektromontażu) Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz...
  • Mobilny Technik Serwisu

    ForManWay   Toruń    praca mobilna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Zadania: Prowadzenie napraw oraz prac serwisowych przy urządzeniach HVAC na powierzonym terenie; Diagnostyka usterek oraz awarii; Wykonywanie przeglądów, napraw oraz uruchomień i remontów urządzeń; Bieżący kontakt z klientami zapewniając im profesjonalną obsługę; Stała współpraca z...

Monter Sprzętu Elektronicznego

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Monter sprzętu elektronicznego, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem urządzeń lub układów elektronicznych o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Produktem finalnym stworzonym przez montera może być układ elektroniczny, osadzony na tak zwanej płytce drukowanej, lub urządzenie elektroniczne o określonym zastosowaniu, umieszczone w zamkniętej obudowie. Praca montera rozpoczyna się od zanalizowania schematu danego układu lub urządzenia, skompletowania niezbędnych komponentów i zaprojektowania płytki drukowanej, na której będą osadzone. Do gotowej płytki przylutowywane są poszczególne elementy, a gotowy układ monter zamyka w obudowie o odpowiednich gabarytach i wykonanej z wystarczająco wytrzymałego tworzywa. Ostatnią czynnością montera jest przeprowadzenie serii testów, sprawdzających jakość i poprawność działania układu.


WYMAGANIA

Pierwszym i najważniejszym warunkiem, którego spełnienie otwiera drogę do wykonywania zawodu montera sprzętu elektronicznego jest ukończenie jednej z zasadniczych szkół zawodowych w specjalności monter sprzętu elektronicznego lub podobnej, lub technikum elektronicznego. Potencjalni pracodawcy zwracają szczególną uwagę na doświadczenie, posiadane przez danego kandydata i pozyskane w pracy na podobnym stanowisku. Wykonywanie montażu elementów elektronicznych wymusza konieczność posiadania ponadprzeciętnych zdolności manualnych i szczególnej cierpliwości.


WARUNKI PRACY

Praca montera sprzętu elektronicznego jest pracą niezwykle precyzyjną i odbywającą się z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i narzędzi technicznych.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko montera urządzeń elektronicznych funkcjonuje przede wszystkim w przedsiębiorstwach produkujących urządzenia elektroniczne.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku rozpoczynają się od kwoty 1500 złotych brutto miesięcznie.

Praca Monter Sprzętu Elektronicznego
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Serwis / Technika / Montaż

  • Emitel S.A.   za 3 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Zadania: instalacja i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej, energetycznej i radiodyfuzyjnej; usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw; udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń;...

Najnowsze artykuły

Powołanie do zawodowej służby wojskowej a stosunek pracy – o czym warto wiedzieć

Powołanie do zawodowej służby wojskowej a stosunek pracy – o czym warto wiedzieć

15 sierpnia to nie tylko dzień wolny i początek długiego weekendu, ale i Święto Wojska Polskiego, ustanowione, by uczcić pamięć Bitwy Warszawskiej, a także docenić poświęcenie żołnierzy czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Przy okazji tego ważnego święta przypominamy, że służbę wojskową można łączyć z pracą. Jak wojsko zmienia sytuację zawodową i jakie dodatkowe uprawnienia ma żołnierz? 

Elektromonter – opis zawodu, obowiązki, CV, zarobki

Elektromonter – opis zawodu, obowiązki, CV, zarobki

Elektrycy, elektromechanicy i elektromonterzy są pilnie poszukiwani na rynku pracy niezależnie od zmiennej sytuacji gospodarczej. Zapotrzebowanie jest ogromne we wszystkich częściach Polski, co oznacza wysokie szanse na znalezienie pracy tuż po zakończeniu nauki w szkole technicznej bądź branżowej. Gdzie można pracować z elektrycznym fachem w ręku i jakich spodziewać się zarobków?

Pracoholizm – uzależnienie czy pasja?

Pracoholizm – uzależnienie czy pasja?

Jesteś perfekcjonistą i masz trudności z delegowaniem zadań, bo „wszystko zrobisz lepiej"? Uważaj, by nie wpaść w pułapkę pracoholizmu. Przez wielu wciąż uważany za zaletę, pracoholizm niszczy zdrowie, życie osobiste dotkniętych nim osób, a w skrajnych przypadkach prowadzi nawet do śmierci z przepracowania. W Światowy Dzień Pracoholików warto zadać sobie pytanie: czy nie pracujemy za dużo?

Siedząca praca a ból pleców

Siedząca praca a ból pleców

– Długim czasem pracy w pozycji siedzącej możemy zwiększyć swoją podatność na takie choroby jak dyskopatia, hemoroidy, obniżone libido, żylaki kończyn dolnych czy nawet udar. Najczęstszą dolegliwością jest jednak ból kręgosłupa – wyjaśnia Piotr Seredziński, chiropraktyk i fizjoterapeuta. Jak zatem prawidłowo siedzieć w pracy, by uniknąć bólu, pogłębiania wad postawy i poważniejszych chorób?

Praca nad morzem – pomysł na wakacje

Praca nad morzem – pomysł na wakacje

W miesiącach letnich ofertowy boom daje się zauważyć zwłaszcza w turystyce, gastronomii, handlu detalicznym, budownictwie i rolnictwie. Nad morzem przeważają oferty z sektora HoReCa skierowane przede wszystkim do studentów, ale także osób z uprawnieniami np. ratownika czy instruktora. Sprawdź, jakie stanowiska oferowane są nad Bałtykiem oraz jak zmienia się rynek pracy latem.

Przerwa na karmienie – zasady, przepisy, wzór zaświadczenia o karmieniu

Przerwa na karmienie – zasady, przepisy, wzór zaświadczenia o karmieniu

Od 1 do 7 sierpnia obchodzimy Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Z tej okazji przypominamy, że powrót do pracy nie oznacza, że mama musi zaprzestać karmienia dziecka piersią. Kodeks pracy gwarantuje maksymalnie dwie dodatkowe przerwy na karmienie. To, z ilu i jak długich przerw może skorzystać, zależy od wymiaru czasu pracy zatrudnionej mamy oraz liczby karmionych przez nią dzieci.