Lista stanowisk - Pracownik myjni

Polecane oferty - Praca fizyczna

  • Detailer samochodów ciężarowych

    BAS World   Holandia, Veghel   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Przygotowanie pojazdów ciężarowych do sprzedaży Dokładne odkurzanie, czyszczenie wnętrza, mycie szyb i karoserii pojazdów
  • Pracownik Myjni Samochodowej

    EWT Automotive Polska Sp. z o.o.   Koprki, ul. Poznańska 472    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Główne zadania na stanowisku pracy: Ręczne i mechaniczne czyszczenie samochodów po obsłudze w serwisie i naprawie blacharsko-lakierniczej, Pranie tapicerki i odkurzanie wewnątrz pojazdu, Czyszczenie tapicerki, Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/ urządzeń.

Pracownik myjni

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Pracownik myjni to osoba obsługująca urządzenia w myjni samochodowej. Osoba na tym stanowisku zwykle ma także za zadanie witanie klientów i informowanie ich o dostępnych usługach, cenniku, godzinach pracy myjni itp. Dodatkowym obowiązkiem jest przyjmowanie opłaty za usługę, wystawianie rachunków. Osoba zatrudniona w myjni wykonuje pracę fizyczną z elementami obsługi klienta. 

PRACOWNIK MYJNI – JAK ZOSTAĆ?

Wymagania stawiane przed kandydatami na to stanowisko nie są wysokie. Pracodawcy szukają osób sprawnych fizycznie, dokładnych, skrupulatnych, odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych, a także mających dobre podejście do klienta i komunikatywnych. Istotnym kryterium jest konieczność posiadania prawa jazdy kat. B.

Przeciwwskazaniem do pracy jest uczulenie na substancje chemiczne, preparaty wykorzystywane do czyszczenia i konserwacji samochodów.

PRACOWNIK MYJNI – JAK WYGLĄDA PRACA W TYM ZAWODZIE?

Praca w myjni polega w głównej mierze na:

  • przyjmowaniu klientów, informowaniu ich o usługach, cenach, a także sposobach przygotowania samochodu do mycia, 

  • czyszczeniu aut za pomocą sprzętu np. myjki ciśnieniowej, 

  • ręcznym myciu samochodów, odkurzaniu, woskowaniu i wykonywaniu innych zabiegów, 

  • osuszaniu aut przy pomocy specjalistycznego sprzętu, 

  • przyjmowaniu należności, wystawianiu rachunków, obsłudze kasy fiskalnej.

Pracownik myjni zazwyczaj wykonuje obowiązki w trybie zmianowym. W czasie pracy nosi odzież ochronną. 

PRACOWNIK MYJNI – ZAROBKI

Jak podaje Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (Sedlak&Sedlak), mediana miesięcznego wynagrodzenia brutto operatora myjni wynosi 4130 zł. 

PRACOWNIK MYJNI – KARIERA ZAWODOWA

W tym zawodzie istnieją niewielkie możliwości rozwoju ścieżki kariery. Niskie wymagania przyciągają do pracy kandydatów bez doświadczenia, poszukujących pierwszej pracy bądź dorywczego zajęcia np. w czasie studiów. Osoby zajmujące stanowiska fizyczne mogą awansować do obsługi klienta.

PRACOWNIK MYJNI – PERSPEKTYWY PRACY

Pracownicy myjni należą do zawodów deficytowych w kilkunastu powiatach. Osoby chcące zatrudnić się w tym charakterze powinny szukać ogłoszeń na portalu rekrutacyjnym lub bezpośrednio w myjniach samochodowych. Kandydaci często przyjmowani są od ręki na okres próbny.

Praca Pracownik myjni
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Praca fizyczna

  • Pracownik myjni w zakładzie produkcyjnym

    Bell Polska Sp. z o.o.   Niepołomice, ul. Mokra 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 200 - 6 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem; Wymagania: gotowość do pracy w systemie zmianowym; odpowiedzialność, obowiązkowość; umiejętność pracy w zespole; książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia;
  • Pracownik myjni ciężarowej - detailing

    BAS World   Holandia, Veghel   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Mile widziane doświadczenie w detailingu lub na myjni ciężarowej;

Najnowsze artykuły

12 błędów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Specjalistka HR wyjaśnia, czego nie robić na rozmowie o pracę

12 błędów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Specjalistka HR wyjaśnia, czego nie robić na rozmowie o pracę

– Oprócz podstawowych błędów, takich jak brak przygotowania czy nieodpowiednia mowa ciała, istnieje wiele subtelnych kwestii, które mogą zdecydować o tym, czy otrzymasz ofertę pracy – wyjaśnia Agnieszka Ciećwierz. Specjalistka ds. HR wymienia 12 największych błędów na rozmowie o pracę, podaje przykłady i radzi, jak wybrnąć z sytuacji. Gorąco polecamy każdej osobie szukającej pracy!

Powódź w Polsce – jakie prawa ma pracownik? Obowiązki pracodawcy

Powódź w Polsce – jakie prawa ma pracownik? Obowiązki pracodawcy

Powódź to nie tylko ogromne straty dobytku, zagrożenie dla życia i zdrowia, ale też lęk o przyszłość i zapewnienie środków do życia. Wskutek powodzi wiele osób nie pojawiło się dziś w pracy – i prawdopodobnie szybko do niej nie wróci. Jakie prawa przysługują pracownikowi w czasie powodzi? Jak skorzystać z tzw. zwolnienia od pracy z powodu siły wyższej?

Prokrastynacja – czym jest, po czym poznać chorobę cywilizacyjną, przyczyny

Prokrastynacja – czym jest, po czym poznać chorobę cywilizacyjną, przyczyny

„Dziś już na pewno wykonam to zadanie. Dziś, nie jutro. Muszę to zrobić teraz. W końcu to ostateczny termin, czy raczej trzeci ostateczny, bo dwa poprzednie udało się przesunąć..." A potem, mimo silnej presji i motywacji, orientujesz się, że minął dzień, a Ty znów niczego nie zrobiłeś. Brzmi znajomo? A jednak z prokrastynacją można wygrać! Oto co może pomóc w walce z odkładaniem na później.

Praca zdalna a zdrowie psychiczne – wywiad z psycholog dr Beatą Rajbą

Praca zdalna a zdrowie psychiczne – wywiad z psycholog dr Beatą Rajbą

– Mitem jest to, że era pracy zdalnej dobiega końca – zauważa psycholog dr Beata Rajba. Wyjaśnia, że najlepiej w home office radzą sobie ci, którzy są z natury sumienni, bo nie potrzebują stałej motywacji i nadzoru. Kłopoty mogą mieć zaś ci, którym bez presji trudno przestrzegać deadline'ów, a także osoby z wysokim lękiem społecznym: w izolacji czują się dobrze, ale ich fobia się pogłębia.

Alergik w pracy

Alergik w pracy

Zatkany nos i ból głowy jesienią zwykle tłumaczymy sezonowym przeziębieniem. Tymczasem powodem złego samopoczucia może być też alergia. I choć doskwiera także w pracy, wielu ją ukrywa. – Pracownicy najczęściej nie są zainteresowani rozpoznaniem choroby zawodowej i nie zgłaszają objawów chorobowych w trakcie badań okresowych – zauważa ​​prof. dr hab. n. med. Cezary Pałczyński. Dlaczego?

Sztuczna inteligencja sprawdza Twoje CV – jak przejść z sukcesem rekrutację?

Sztuczna inteligencja sprawdza Twoje CV – jak przejść z sukcesem rekrutację?

Systemy ATS wybierające CV, chatboty rekrutacyjne, algorytmy AI analizujące wideo z rozmów o pracę... Brzmi jak science fiction, a taka już jest rzeczywistość procesów rekrutacji. – Przygotowanie CV z myślą o AI jest kluczowe, by przejść z sukcesem wstępną selekcję – tłumaczy ekspertka HR Agnieszka Ciećwierz. Jak napisać CV „pod algorytm" i gdzie jeszcze spodziewać się weryfikacji przez AI?