Lista stanowisk - Kierownik Lakierni

Kierownik Lakierni

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik lakierni zarządza i koordynuje pracę wszystkich pracowników, zatrudnionych na terenie podległej lakierni. Kierownik lakierni na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zapewnić nie tylko maksymalną wydajność całokształtu działań, prowadzonych na jej terenie, lecz także bezpieczeństwo pracowników, których prace nadzoruje. Kierownik organizuje warunki dla prac lakierniczych w oparciu o przepisami BHP. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za weryfikowanie zgodności wykonywanych prac z zamówieniami, a także przygotowywaniem i porządkowaniem dokumentacji, związanej z tymi zamówieniami. Kierownik kontaktuje się z dostawcami materiałów wykorzystywanych w pracach lakierniczych, negocjuje warunki podpisywanych umów w tym zakresie.


WYMAGANIA

Do najczęściej spotykanych wymagań kwalifikacyjnych, jakich mogą spodziewać się osoby ubiegające się o stanowisko kierownika lakierni należy konieczność posiadania dyplomu ukończenia edukacji na poziomie średnim lub wyższym technicznym, oraz co najmniej kilkuletniego doświadczenia na stanowisku związanym z organizowaniem i nadzorowaniem prac lakierniczych. Kierowniczy charakter stanowiska wymusza konieczność posiadania zdolności zarządzania kapitałem ludzkim, oraz samoorganizacji pracy własnej i podległego personelu lakierni. Równie istotna jest wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi urządzeń, wykorzystywanych na terenie lakierni.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy kierownika jest obszar lakierni, którą zarządza. W godzinach pracy kierownik nadzoruje bieżące prace personelu, zatrudnionego w lakierni, oraz przygotowuje wszelką dokumentację związaną z działalnością zakładu. Kierownik kontaktuje się z dostawcami materiałów i klientami lakierni, a także odbiera zamówienia.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Osoby zainteresowane objęciem tego stanowiska mogą poszukiwać zatrudnienia w lakierniach na terenie całego kraju i poza jego granicami.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku są ściśle uzależnione od charakteru prowadzonej działalności i średniej liczby zleceń w miesiącu.

Praca Kierownik Lakierni
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

 Kto pracuje w święta? Katalog prac dozwolonych w święta

Kto pracuje w święta? Katalog prac dozwolonych w święta

Zbliża się Święto Zmarłych i możliwość skorzystania z długiego weekendu. Wiele osób planuje odwiedziny w rodzinnych stronach, ale niestety nie wszyscy będą mogli skorzystać z wolnego. Zobacz, kto pracuje także w dni ustawowo wolne od pracy i na jaką rekompensatę może liczyć ze strony pracodawcy. Wyjaśniamy także, czy można odmówić pracy w święta bez konsekwencji dyscyplinarnych.

Handel na targowisku: czym jest opłata targowa?

Handel na targowisku: czym jest opłata targowa?

Wśród wielkich galerii handlowych, wielkopowierzchniowych marketów i dyskontów w krajobraz polskich miast wciąż wpisują się tradycyjne ryneczki, bazary i przydrożne stoiska, na których można kupić kwiaty, znicze, dewocjonalia, ale też owoce, warzywa, jaja, mięso czy miody. Osoby prowadzące tam handel muszą płacić opłatę targową. Ile ona wynosi w 2024 roku i kto jest z niej zwolniony?

Stress interview – co to jest? Czy miałeś najgorszą rozmowę o pracę w życiu?

Stress interview – co to jest? Czy miałeś najgorszą rozmowę o pracę w życiu?

Rozmowa o pracę zaczyna się zwyczajnie, ale po chwili rekruter zaczyna być opryskliwy i Cię prowokuje. Spotkanie zmienia się w najgorszą rekrutację w życiu. Masz takie doświadczenia? Być może zastosowano na Tobie technikę stress interview. Jak jej sprostać? – Im lepiej znasz siebie, tym lepiej przygotujesz się do czekającej Cię rozmowy – tłumaczy psycholog biznesu Agnieszka Zacher-Łanowska.

Pilot samolotu – praca, wymagania, obowiązki zawodowe, pensja

Pilot samolotu – praca, wymagania, obowiązki zawodowe, pensja

Pilot to najpopularniejszy zawód świata – badania pokazują, że tysiące ludzi na całym świecie szukają informacji o tym, jak zostać pilotem. Mamy dla Was dobrą wiadomość: Polska to jedyny kraj UE, w którym najlepsi kandydaci mogą zdobyć większość uprawnień za darmo! Jak długa jest droga to kariery pilota i czy faktycznie zdyskwalifikować może, jak się czasem słyszy, problem z zębami?

12 błędów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Specjalistka HR wyjaśnia, czego nie robić na rozmowie o pracę

12 błędów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Specjalistka HR wyjaśnia, czego nie robić na rozmowie o pracę

– Oprócz podstawowych błędów, takich jak brak przygotowania czy nieodpowiednia mowa ciała, istnieje wiele subtelnych kwestii, które mogą zdecydować o tym, czy otrzymasz ofertę pracy – wyjaśnia Agnieszka Ciećwierz. Specjalistka ds. HR wymienia 12 największych błędów na rozmowie o pracę, podaje przykłady i radzi, jak wybrnąć z sytuacji. Gorąco polecamy każdej osobie szukającej pracy!

„Wiele kobiet myśli: Nie awansuję, bo jestem za gruba”. Wywiad z autorką książki „Waga z głowy”

„Wiele kobiet myśli: Nie awansuję, bo jestem za gruba”. Wywiad z autorką książki „Waga z głowy”

– W społeczeństwie dominują dwie postawy. Z jednej strony wiemy, że otyłość to choroba, z drugiej leczymy ją stwierdzeniem, że trzeba wziąć się w garść. To trochę jak z depresją. Też wiemy, że jest chorobą, a i tak nie brakuje rad w stylu: „wyjdź na spacer, uśmiechnij się do słońca” – zauważa Katarzyna Kucewicz. Psycholog wyjaśnia, jak waga definiuje nas w pracy i wpływa na rozwój kariery.