Lista stanowisk - Kierownik ds. rekrutacji

Polecane oferty - Human Resources / Kadry

  • AIDA FOR GOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    kierownik/koordynator  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Główne Obowiązki: Rekrutacja i szkolenie fundraiserów; Przeprowadzanie wprowadzeń dla nowych pracowników; Regularna sprzedaż w terenie – przewodzenie zespołowi; Zarządzanie i planowanie grafików pracowników; Szkolenie w terenie i wsparcie; Raportowanie do CEO;
  • AIDA FOR GOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    kierownik/koordynator  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Main Responsibilities Recruiting and training fundraisers. Conducting inductions for new people. Selling in the field regularly – leading from the front. Managing and rostering people. On job field training and support. Reporting to the CEO.

Kierownik ds. rekrutacji

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU


Kierownik do spraw rekrutacji kreuje i odpowiada za politykę rekrutacyjną firmy. W przypadku dużych firm współpracuje on z szefami działów w celu określenia zapotrzebowania na pracowników oraz wybiera agencje odpowiedzialne za prowadzenie naboru. W mniejszych zaś może on także osobiście prowadzić proces poszukiwania pracowników. Odpowiada on również za realizację działań z zakresu employer brandingu, koordynując wdrażanie polityki, tworzenie procedur i budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Kierownik ds. rekrutacji pracujący w agencji odpowiada za przygotowanie rekrutacji dla klientów, koordynuje działania specjalistów i kontroluje realizację poszczególnych projektów.


WYMAGANIA


Wymagania stawiane kierownikom ds. rekrutacji to przede wszystkim bogate doświadczenie w zakresie rekrutacji (minimum 4–5 lat), a także wiedza dotycząca specyfiki działania danej firmy i branży, w której ona funkcjonuje. Musi on posiadać wyższe wykształcenie, wysoką świadomość biznesową, nastawienie na realizację celów zespołowych oraz szerokie kompetencje z obszaru tzw. miękkiego HR-u (komunikacja, rekrutacja, szkolenia, oceny pracownicze). Praca na tym stanowisku wymaga doskonałej organizacji, ciągłego wprowadzania usprawnień oraz poszukiwania ulepszeń i nowych rozwiązań.


WARUNKI PRACY


Pracownicy tego szczebla mogą liczyć na atrakcyjne warunki pracy, własny gabinet, system premiujący, pakiet benefitów (sportowych, zdrowotnych, ubezpieczeniowych), a także rozwój kompetencji i umiejętności poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA


Praca dla kierowników ds. rekrutacji to przede wszystkim duże firmy, korporacje, a także agencje headhunterskie i doradcze rekrutujące pracowników do pracy.


ZAROBKI


Zarobki na tym stanowisku charakteryzują się dużymi różnicami w zależności od wielkości firmy, branży oraz jej międzynarodowego charakteru. W średnim ujęciu wynagrodzenie za pracę kształtuje się najczęściej w przedziale 4500–9000 zł brutto. Około 25% najgorzej wynagradzanych kierowników ds. rekrutacji zarabia poniżej tego pułapu. Na wyższe zarobki mogą liczyć najlepiej opłacani specjaliści osiągający ponadprzeciętne wyniki.

Praca Kierownik ds. rekrutacji
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Smartfon z dostępem do internetu, a więc ulubonych social mediów i aplikacji, to jeden z największych rozpraszaczy odrywających nas od pracy. Wiele osób czuje przymus sięgania do telefonu nawet kilkadziesiąt razy w ciągu godziny. 15 lipca, w Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego, zachęcamy do odłożenia na bok smartfona oraz refleksji nad największymi wrogami naszej koncentracji. 

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Czy upały mogą być uzasadnieniem przerwania pracy i opuszczenia stanowiska? Czy szef ma obowiązek skrócić godziny pracy, gdy temperatura powietrza przekracza 30℃? A co z klimatyzacją, wiatrakami i zimnymi napojami – czy są one obowiązkowe? Każdego lata wracają pytania dotyczące temperatury w pracy i przepisów bhp. Wyjaśniamy, jakie są obowiązki pracodawcy, a co zależy od jego dobrej woli.

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

12 lipca to Dzień Leśnika, święto obchodzone przez leśniczych, pracowników Lasów Państwowych i innych jednostek zajmujących się opieką nad lasami. Olga Buczyńska p.o naczelnik Biura Prasowego Lasów Państwowych wyjaśnia, jak zdobyć pracę w leśnictwie. – Osoba ubiegająca się o stanowisko leśniczego musi zdać egzamin do Służby Leśnej, który potwierdzi jego / jej podstawowe kwalifikacje.

Manager hotelu – jak zostać, wymagania, zakres obowiązków, wymagania

Manager hotelu – jak zostać, wymagania, zakres obowiązków, wymagania

Zarządzanie hotelem i zatrudnionymi w nim pracownikami to niełatwe zadanie, za które odpowiada manager obiektu. To on musi dbać o najwyższą jakość świadczonych usług i wizerunek hotelu. Jakie obowiązki ma osoba zatrudniona na tym stanowisku? Co cechuje dobrego managera? Dziś mamy dla Was kluczowe informacje na temat tego odpowiedzialnego i perspektywicznego stanowiska.

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Czy szukanie pracy w wakacje to dobry pomysł? A może lepiej poczekać z wysyłaniem CV do jesieni? Rynek pracy cechuje pewna cykliczność, która sprawia, że w niektórych miesiącach pojawia się więcej ofert, a firmy chętniej powiększają kadrę. Podpowiadamy, kiedy jest dobry czas na szukanie zatrudnienia, a w jakim okresie możesz mieć nieco więcej trudności ze zdobyciem posady.

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

– Warto ocenić atmosferę w firmie już podczas rekrutacji. Zwrócić uwagę na to, na ile osoby rekrutujące pozostają w postawie otwartości i inkluzywności, jak formułują pytania, jak zwracają się do osoby starającej się o pracę – tłumaczy dr Joanna Skonieczna, Kierowniczka Programowa Kampanii Przeciw Homofobii. Wyjaśnia też, jak każdy z nas może stać się sojusznikiem_czką osób LGBT+ w pracy.