Lista stanowisk - Agent Kredytowy

Polecane oferty - Finanse / Bankowość

  • Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych

    Santander Bank Polska S.A.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa agencyjna  pełny etat   4 242 - 50 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków: sprzedaż produktów bankowych (m.in. kredyty gotówkowe, firmowe, hipoteczne, leasing) aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych; uczestniczenie w spotkaniach z Klientami i prezentowanie oferty Banku; rozpoznawanie i...
  • Partner kredytowy/analityk kredytowy

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Na co dzień w naszym zespole:będziesz mieć okazję pracować z największymi i najważniejszymi klientami banku, w tym także przy transakcjach strukturyzowanych i konsorcjalnych na standardach LMA, m.in. z branży energetyki odnawialnej,dbasz o bezpieczny wzrost portfela kredytowego i jego...

Agent Kredytowy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Agent Kredytowy to osoba, która ma za zadanie pozyskać jak największą ilość klientów, np. chcących wziąć kredyt, dla danej sieci bankowej. W obowiązku agenta jest, m.in.: utrzymywać kontakty z współpracującymi klientami, pozyskiwać nowych oraz zawierać umowy z klientami. A także powinien umieć opisywać i reklamować oferty produktywne (kredyty, konta, lokaty).

WYMAGANIA

Agent Kredytowy powinien mieć wykształcenie w kierunku ekonomicznym, a przynajmniej minimum średnie. Posiadać prawo jazdy kategorii B. Mile widziane jest doświadczenie w pracy w charakterze przedstawiciela lub doradcy. Osoba na tym stanowisku musi, m.in.: znać obsługę komputera, oraz obsługę aplikacji internetowych, znać rynek finansowy oraz umieć prowadzić rozmowy i negocjacje oraz tworzyć bazy danych. Ważne jest też, aby taki pracownik cechował się: kooperatywnością, dyspozycyjnością, bardzo dobrą organizacją pracy własnej, a także doskonałą umiejętnością analitycznego myślenia i umiejętnością nawiązywania i utrzymania dobrych relacji z klientami.

WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie - wizyty w firmach, wizyty u klienta. Czas pracy zazwyczaj nienormowany. Praca agenta wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego, np. szkolenia, kursy.

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Agent Kredytowy może być zatrudniony w Bankowości/Usługach finansowych/Call center.

ZAROBKI

Zarobki Agenta Kredytowego mogą kształtować się 1200 zł – 5000 zł + prowizja od obrotu i premia za jakość pracy. Wśród innych dodatków są, m.in.: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, opieka medyczna.

Praca Agent Kredytowy
Lista stanowisk