Lista stanowisk - Specjalista ds. Badań Klinicznych

Polecane oferty - Farmaceutyka / Biotechnologia

  • Naukowiec / Starszy Naukowiec - Dział Rozwoju Przedklinicznego

    Celon Pharma S.A.   Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska projektowanie, wykonywanie i analiza doświadczeń związanych z rozwojem innowacyjnych leków w terapiach onkologicznych (antibody drug conjugate, terapie onkologiczne oparte na mRNA).

Specjalista ds. Badań Klinicznych

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista ds. Badań Klinicznych to osoba, która zajmuje się administrowaniem projektami badań klinicznych, czyli ogólnie ujmując monitoruje i koordynuje badania kliniczne na danym obszarze. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: współpraca z ośrodkami prowadzącymi badania kliniczne, rejestracja badań klinicznych, koordynowanie współpracy sponsora z członkami zespołu badawczego i ośrodkiem, przygotowywanie dokumentacji badań klinicznych, współpraca z monitorami badań klinicznych oraz uaktualnianie wiedzy badaczy na temat działania wybranych produktów badawczych.


WYMAGANIA

Specjalista ds. Badań Klinicznych powinien mieć wykształcenie wyższe medyczne lub farmaceutyczne oraz prawo jazdy kat. B, a także znać dobrze obsługę komputera i język angielski pozwalający na płynną komunikację, w tym również - w zakresie słownictwa medycznego. Ważną kwestią jest też znajomość technologii medycznych lub środowiska medycznego oraz doświadczenie w koordynowaniu badań. Poza tym pracownik ten powinien wykazywać się, m.in.: doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi i komunikacyjnymi, umiejętnością ustalania priorytetów oraz terminowością w realizacji zadań, analitycznym umysłem, zaangażowaniem, samodzielnością, systematycznością, a także bardzo dobrą organizacją pracy, zdolnością podejmowania szybkich decyzji oraz umiejętnością planowania i osiągania zamierzonych celów.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro firmy, laboratoria firmy oraz praca w terenie (wizyty w szpitalach, wizyty u pacjentów, wizyty w ośrodkach klinicznych, delegacje - sympozja). Jest to praca samodzielna, pod nadzorem. Zawód ów wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Czas pracy zazwyczaj nienormowany. Pracownik ma możliwość rozwoju kwalifikacji i awansu zawodowego.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Specjalista ds. Badań Klinicznych może być zatrudniony w branży: produkty farmaceutyczne/medyczne/lekarskie/biotechnologia.


ZAROBKI

Średnie zarobki kształtują się w granicach od 4 tys. zł - 20 tys. zł i wyżej. Wśród innych dodatków są, m.in.: telefon komórkowy, szkolenia, samochód, pakiet socjalny.

Praca Specjalista ds. Badań Klinicznych
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Powołanie do zawodowej służby wojskowej a stosunek pracy – o czym warto wiedzieć

Powołanie do zawodowej służby wojskowej a stosunek pracy – o czym warto wiedzieć

15 sierpnia to nie tylko dzień wolny i początek długiego weekendu, ale i Święto Wojska Polskiego, ustanowione, by uczcić pamięć Bitwy Warszawskiej, a także docenić poświęcenie żołnierzy czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Przy okazji tego ważnego święta przypominamy, że służbę wojskową można łączyć z pracą. Jak wojsko zmienia sytuację zawodową i jakie dodatkowe uprawnienia ma żołnierz? 

Elektromonter – opis zawodu, obowiązki, CV, zarobki

Elektromonter – opis zawodu, obowiązki, CV, zarobki

Elektrycy, elektromechanicy i elektromonterzy są pilnie poszukiwani na rynku pracy niezależnie od zmiennej sytuacji gospodarczej. Zapotrzebowanie jest ogromne we wszystkich częściach Polski, co oznacza wysokie szanse na znalezienie pracy tuż po zakończeniu nauki w szkole technicznej bądź branżowej. Gdzie można pracować z elektrycznym fachem w ręku i jakich spodziewać się zarobków?

Pracoholizm – uzależnienie czy pasja?

Pracoholizm – uzależnienie czy pasja?

Jesteś perfekcjonistą i masz trudności z delegowaniem zadań, bo „wszystko zrobisz lepiej"? Uważaj, by nie wpaść w pułapkę pracoholizmu. Przez wielu wciąż uważany za zaletę, pracoholizm niszczy zdrowie, życie osobiste dotkniętych nim osób, a w skrajnych przypadkach prowadzi nawet do śmierci z przepracowania. W Światowy Dzień Pracoholików warto zadać sobie pytanie: czy nie pracujemy za dużo?

Siedząca praca a ból pleców

Siedząca praca a ból pleców

– Długim czasem pracy w pozycji siedzącej możemy zwiększyć swoją podatność na takie choroby jak dyskopatia, hemoroidy, obniżone libido, żylaki kończyn dolnych czy nawet udar. Najczęstszą dolegliwością jest jednak ból kręgosłupa – wyjaśnia Piotr Seredziński, chiropraktyk i fizjoterapeuta. Jak zatem prawidłowo siedzieć w pracy, by uniknąć bólu, pogłębiania wad postawy i poważniejszych chorób?

Praca nad morzem – pomysł na wakacje

Praca nad morzem – pomysł na wakacje

W miesiącach letnich ofertowy boom daje się zauważyć zwłaszcza w turystyce, gastronomii, handlu detalicznym, budownictwie i rolnictwie. Nad morzem przeważają oferty z sektora HoReCa skierowane przede wszystkim do studentów, ale także osób z uprawnieniami np. ratownika czy instruktora. Sprawdź, jakie stanowiska oferowane są nad Bałtykiem oraz jak zmienia się rynek pracy latem.

Przerwa na karmienie – zasady, przepisy, wzór zaświadczenia o karmieniu

Przerwa na karmienie – zasady, przepisy, wzór zaświadczenia o karmieniu

Od 1 do 7 sierpnia obchodzimy Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Z tej okazji przypominamy, że powrót do pracy nie oznacza, że mama musi zaprzestać karmienia dziecka piersią. Kodeks pracy gwarantuje maksymalnie dwie dodatkowe przerwy na karmienie. To, z ilu i jak długich przerw może skorzystać, zależy od wymiaru czasu pracy zatrudnionej mamy oraz liczby karmionych przez nią dzieci.