Lista stanowisk - Kierownik Projektu

Polecane oferty - Farmaceutyka / Biotechnologia

  • Launch Manager

    POLPHARMA S.A.   Warszawa    praca zdalna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Przygotowywanie zakresu prac oraz harmonogramów nowych wdrożeń; Koordynowanie, monitoring oraz prowadzenie regularnej komunikacji działań ze wszystkimi członkami zespołu wdrożeniowego; Cykliczna weryfikacja przebiegu realizowanych nowych wdrożeń; Raportowanie postępu prac...
  • Specjalista ds. Walidacji

    Celon Pharma S.A.   Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska nadzór i opracowanie dokumentacji dla walidacji procesu wytwarzania w tym analiza ryzyka, protokół walidacji, raport walidacji, również w j. angielskim, statystyczna analiza danych związanych z ciągłą weryfikacją procesu, przygotowane danych do PQR, nadzór i opracowanie...

Kierownik Projektu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem osób bezpośrednio podległych oraz koordynacja działań osób współpracujących w ramach danego przedsięwzięcia, określanie potrzeb projektu (czas, zasoby, budżet), nadzór nad przygotowaniem pełnej dokumentacji technicznej, sporządzanie kalkulacji materiałowej nowego produktu, przygotowanie dokumentacji projektowej do katalogów i innych materiałów promocyjnych, prowadzenie bieżącego monitoringu postępów realizacji projektu zgodnie z założonymi wskaźnikami i harmonogramem. A także negocjuje i współpracuje z firmami kooperującymi i poddostawcami, oraz współpracuje z zarządem, i prowadzi prezentację, szkolenia na temat projektu.


WYMAGANIA

Kierownik projektu powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane są też studia podyplomowe z zarządzania projektami lub MBA, a także znać w stopniu dobrym j. angielski i obsługę komputera. Poza tym, pracownik ten musi mieć też doświadczenie w prowadzeniu projektów, znać narzędzia do zarządzania projektami i techniki oprogramowania wspierającego, i systematyzującego działania nad projektem, a także umieć koordynować działania wieloosobowego zespołu. Kierownik projektu powinien też cechować się, m.in.: zdolnościami analitycznymi i planistycznymi, systematycznością i orientacją na rezultaty, komunikatywnością, operatywnością, wyobraźnią przestrzenną, a także mieć umiejętności negocjacyjne, być dyspozycyjny i odpornym na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie, np. spotkania z kontrahentami, klientami.. Stanowisko samodzielne, pod nadzorem i wymaga zaangażowania od pracownika. Większość osób zajmujących to stanowisko jest w przedziale wiekowym 27- 40 lat. Praca wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego, np. szkolenia, kursy oraz awansu, np. na dyrektora generalnego lub zarządzającego.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik projektu może kierować, np.: projektami informatycznymi, telekomunikacyjnymi, finansowymi, inwestycyjnymi, np. w budownictwie.


ZAROBKI

Pensja kierownika projektu zależy od zakładu pracy oraz rodzaju projektu. Wynagrodzenie kształtuje się w granicach od 5 tys. zł - 30 tys. zł. Wśród innych dodatków są, m.in.: laptop, telefon komórkowy, szkolenia, samochód.

Praca Kierownik Projektu
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Farmaceutyka / Biotechnologia

  • Koordynator Badań Klinicznych

    Medicover Integrated Clinical Services   Toruń, ul. Batorego 18-22    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Opis stanowiska: W tej roli będziesz odpowiedzialny za organizację pracy ośrodka badawczego, nadzorowanie zgodności działań z protokołem badania oraz wsparcie badaczy w utrzymaniu najwyższych standardów zgodnych z GCP (Good Clinical Practice). Prace administracyjne i przekazywanie danych...

Najnowsze artykuły

Kobiety coraz silniejsze w biznesie

Kobiety coraz silniejsze w biznesie

– Czy nie mamy tak, że jak nie umiemy czegoś na 200%, to rezygnujemy? Boimy się, że nie podołamy? Pamiętajmy, że nie liczy się płeć, ale nasze kompetencje. Nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy w czymś gorsze! – mówi specjalistka HR Agnieszka Ciećwierz. W Światowym Dniu Przedsiębiorczości Kobiet przypomina, w czym kobiety są świetne oraz wyjaśnia, jak być jeszcze lepszą liderką w biznesie.

Urlop okolicznościowy na ślub dziecka

Urlop okolicznościowy na ślub dziecka

Ślub dziecka pracownika to jedno z wydarzeń uprawniających do wzięcia urlopu okolicznościowego, za który pracownikowi przysługuje wynagrodzenie. Wyjaśniamy, z ilu dni urlopu może skorzystać ojciec, matka czy opiekun prawny dziecka, jak powinien wyglądać wniosek o urlop okolicznościowy oraz czy dni wolne można wykorzystać wyłącznie w dniu ślubu i wesela.

Grupy zawodowe najbardziej narażone na smog

Grupy zawodowe najbardziej narażone na smog

Najbardziej narażone wdychanie rakotwórczego smogu są osoby codziennie dojeżdżające do pracy, mieszkańcy kilkudziesięciotysięcznych miejscowości i osoby wykonujące w sezonie grzewczym oraz przy ruchliwych drogach pracę w terenie. Główny Inspektorat Pracy wyjaśnia, czy pracodawcy muszą zapewnić pracownikom maski antysmogowe i jak powinni chronić ich przed szkodliwymi czynnikami pracy.

Mechanik lotniczy – praca, wymagania, zarobki

Mechanik lotniczy – praca, wymagania, zarobki

Mechanik lotniczy to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodów dla absolwentów techników i szkół branżowych o profilach związanych z mechaniką. Żeby zdobyć tę pracę, trzeba uzyskać dodatkową licencję na obsługę techniczną statku powietrznego, wystawianą przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Sprawdź, jak ją zdobyć, a także w jakich samolotach możesz specjalizować się jako mechanik lotniczy!

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

7 listopada wypada Światowy Dzień Feminizmu. Dlaczego to tak ważne święto? – Mimo poprawy sytuacji kobiety nadal borykają się ze stereotypami, mają dodatkową nieodpłatną pracę w domu, soptykają się z seksizmem w pracy, są rzadziej zapraszane jako ekspertki – zauważa dr Anna M. Górska, dyrektorka Centrum Badań Kobiet i Różnorodności w Organizacjach z Akademii Leona Koźmińskiego.

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

– Populacja osób neuroatypowych jest bardzo zróżnicowana – zauważa Izabela Kocyłak, trenerka pracy z Fundacji SYNAPSIS. Wiele osób aktywnych zawodowo, szczególnie z tzw. wysoko funkcjonującym autyzmem, jest nieświadomych swojego zaburzenia. Tymczasem aż 2% pracowników w Polsce i 10% w Europie to osoby w spektrum autyzmu. Jak rozpoznać autyzm i w jakich zawodach może sprawdzić się autystyk?