Lista stanowisk - Kierownik Projektu

Polecane oferty - Energetyka / Elektronika

  • Kierownik robót elektrycznych

    BK BUD sp. z o.o.   Wrocław    praca mobilna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Twój zakres obowiązków nadzorowanie i realizacja prac elektrycznych; kompletowanie dokumentacji budowlanej; pomoc w obliczeniach przedmiarów robót; pomoc w kosztorysowaniu robót budowlanych; współpraca z innymi pracownikami budowy; kontakt z Podwykonawcami oraz dostawcami; kontakt z...
  • PV Project Manager

    Kronospan Polska Sp. z o.o.   Strzelce Opolskie    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie budową - codzienna kontrola jakości i postępu prac na budowie (budowa farmy PV); Nadzór nad zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót; Kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót; Zapewnienie przestrzegania przepisów...

Kierownik Projektu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem osób bezpośrednio podległych oraz koordynacja działań osób współpracujących w ramach danego przedsięwzięcia, określanie potrzeb projektu (czas, zasoby, budżet), nadzór nad przygotowaniem pełnej dokumentacji technicznej, sporządzanie kalkulacji materiałowej nowego produktu, przygotowanie dokumentacji projektowej do katalogów i innych materiałów promocyjnych, prowadzenie bieżącego monitoringu postępów realizacji projektu zgodnie z założonymi wskaźnikami i harmonogramem. A także negocjuje i współpracuje z firmami kooperującymi i poddostawcami, oraz współpracuje z zarządem, i prowadzi prezentację, szkolenia na temat projektu.


WYMAGANIA

Kierownik projektu powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane są też studia podyplomowe z zarządzania projektami lub MBA, a także znać w stopniu dobrym j. angielski i obsługę komputera. Poza tym, pracownik ten musi mieć też doświadczenie w prowadzeniu projektów, znać narzędzia do zarządzania projektami i techniki oprogramowania wspierającego, i systematyzującego działania nad projektem, a także umieć koordynować działania wieloosobowego zespołu. Kierownik projektu powinien też cechować się, m.in.: zdolnościami analitycznymi i planistycznymi, systematycznością i orientacją na rezultaty, komunikatywnością, operatywnością, wyobraźnią przestrzenną, a także mieć umiejętności negocjacyjne, być dyspozycyjny i odpornym na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie, np. spotkania z kontrahentami, klientami.. Stanowisko samodzielne, pod nadzorem i wymaga zaangażowania od pracownika. Większość osób zajmujących to stanowisko jest w przedziale wiekowym 27- 40 lat. Praca wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego, np. szkolenia, kursy oraz awansu, np. na dyrektora generalnego lub zarządzającego.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik projektu może kierować, np.: projektami informatycznymi, telekomunikacyjnymi, finansowymi, inwestycyjnymi, np. w budownictwie.


ZAROBKI

Pensja kierownika projektu zależy od zakładu pracy oraz rodzaju projektu. Wynagrodzenie kształtuje się w granicach od 5 tys. zł - 30 tys. zł. Wśród innych dodatków są, m.in.: laptop, telefon komórkowy, szkolenia, samochód.

Praca Kierownik Projektu
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Energetyka / Elektronika

Najnowsze artykuły

Kasowy PIT – co to, od kiedy?

Kasowy PIT – co to, od kiedy?

Nowelizacja ustawy o PIT z dnia 27 września 2024 roku wprowadza zmiany w systemie podatkowym korzystne dla przedsiębiorców, którzy dotąd borykali się z problemem nieuregulowanych faktur, od których mimo wszystko należało odprowadzać podatek. W określonych przypadkach metoda memoriałowa może zostać zastąpiona przez kasowy PIT dla przedsiębiorców. Jak to wygląda w praktyce?

Świąteczna przerwa – jak się zmotywować do pracy po powrocie?

Świąteczna przerwa – jak się zmotywować do pracy po powrocie?

Święta, święta i po świętach, a jak wiemy, powrót do codzienności po długim urlopie bywa naprawdę trudny. Socjolog i psychoterapeutka Beata Danielska podpowiada, według jakiego klucza możemy dzielić zadania po powrocie do pracy, żeby zapewnić sobie „miękkie lądowanie" i nie dać się przytłoczyć nagromadzonymi obowiązkami.

Rynek pracy 2025 – jakie zmiany czekają nas w nowym roku?

Rynek pracy 2025 – jakie zmiany czekają nas w nowym roku?

– Praca przyszłości będzie hybrydowa, zdalna lub oparta na projektach, a efektywność będzie mierzona nie tylko wynikami, ale i zdolnością współpracy i adaptacji. Nie oznacza to jednak, że technologia całkiem zdominuje rynek pracy. Przeciwnie, to właśnie ludzka kreatywność i empatia będą wyróżniać pracowników w dobie automatyzacji – przewiduje specjalistka ds. rekrutacji Agnieszka Ciećwierz.

Płace w Polsce wkrótce będą jawne. „Nie jesteśmy na to gotowi” – ocenia ekspert rynku pracy Mateusz Żydek

Płace w Polsce wkrótce będą jawne. „Nie jesteśmy na to gotowi” – ocenia ekspert rynku pracy Mateusz Żydek

O zarobkach często nie mówi się nawet bliskim, a zgodnie z prawem UE płace w Polsce mają wkrótce być powszechnie znane. – Nawet pracownicy, którzy są przekonani, że to właściwa droga, nadal bardzo mocno sygnalizują obawę, że jawność wynagrodzeń będzie powodować konflikty – zauważa Mateusz Żydek. Ekspert rynku pracy z Randstad Polska wyjaśnia, jak jawność płac może wyglądać w praktyce.

Urlop uzupełniający – podstawowe informacje

Urlop uzupełniający – podstawowe informacje

Co powiesz na 6 dodatkowych dni urlopu? Mało kto wie, że w pewnych przypadkach pracownikowi przysługuje urlop uzupełniający, którego pracodawca nie może odmówić. Sprawdź, kto i kiedy nabywa prawo do urlopu uzupełniającego, jaki jest jego wymiar oraz co powinno znaleźć się na wniosku o tego typu wolne w pracy.

Trzynasta emerytura – dla kogo? Kiedy? Wysokość

Trzynasta emerytura – dla kogo? Kiedy? Wysokość

Trzynasta emerytura jest dodatkowym świadczeniem pieniężnym wypłacanym raz w roku emerytom i rencistom. Od kilku lat stanowi ważny element wsparcia finansowego dla seniorów. Co istotne, nie wymaga składania żadnych wniosków, a jest przyznawana automatycznie. Wyjaśniamy, kto ma prawo do świadczenia, na jakich zasadach jest wypłacana trzynasta emerytura oraz ile wynosi w 2025 roku.