Lista stanowisk - Planista

Polecane oferty - Budownictwo / Geodezja

  • Architekt / Planista (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Ciekawe projekty Tworzenie koncepcji i projektowanie nieruchomości komercyjnych Sporządzanie koncepcji wynajmu dla potencjalnych najemców Wizualizacja i rzuty 3D naszych nieruchomości Współpraca przy uzyskiwaniu pozwoleń; Komunikacja z urzędami i zewnętrznymi biurami architektonicznymi...
  • Specjalista Przygotowania Produkcji

    M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD   Niechcice    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat   4 000 - 4 600 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW nadzór i organizacja pracy brygad przy produkcji konstrukcji stalowych; przygotowywanie zestawień do zakupów w/g dokumentacji technicznej; kontrola stanów magazynowych materiałów; kompletowanie dokumentacji jakościowych materiałów; przygotowanie dokumentacji...

Planista

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Planista to osoba, która opracowuje plany techniczno-ekonomiczne produkcji, sporządza analizy kompleksowe oraz bilansuje możliwości realizacji planów produkcyjnych. Do głównych obowiązków planisty należy: analiza możliwości realizacji zlecenia,  sprawdzanie stanów materiałów i ewentualne ich zakupy, bieżące raportowanie działań, kontrola terminowości zleceń, tworzenie planu produkcyjnego, ustalanie priorytetów.


WYMAGANIA

Aby móc pracować w zawodzie planisty należy posiadać wykształcenie wyższe techniczne. Ważna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Ponadto dobry planista odznacza się: umiejętnością analitycznego myślenia, skrupulatnością, samodyscypliną, komunikatywnością, umiejętnością pracy w zespole, doskonałą znajomością Excela.


WARUNKI PRACY

Planista pracuje w pomieszczeniu zamkniętym, w większym lub mniejszym zespole. Powinien także współpracować z pozostałymi działami firmy, aby uzyskać potrzebne informacje.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Planista może szukać pracy w administracji publicznej, służbie cywilnej, architekturze, budownictwie, przemyśle, produkcji.


ZAROBKI

Średnie miesięczne wynagrodzenie planisty produkcji wynosi od 2 do 5 tys. zł. Jego wysokość zależy od lokalizacji, profilu i wielkości firmy, a także doświadczenia samego pracownika.

Praca Planista
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Budownictwo / Geodezja

  • Pracownik Działu Inwestycji

    MONNARI TRADE S.A.   Łódź, Górna    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zadania: sporządzanie planów remontowych w salonach sprzedaży, współpraca z firmami budowlano-remontowymi, ewidencja czynności remontowych i kosztów poniesionych, wycena usług dodatkowych, mile widziana współpraca z działami technicznymi galerii handlowych.
  • Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia Produkcji

    Holcim Polska S.A   Sochaczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zadania, które na Ciebie czekają: Wsparcie bieżących procesów koordynacyjnych pomiędzy produkcją a pozostałymi działami firmy. Kontrola nad terminowością harmonogramów. Wsparcie w koordynowaniu przepływu informacji i dokumentów pomiędzy Kierownikiem Zakładu a pracownikami. Wsparcie w...

Najnowsze artykuły

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

– Populacja osób neuroatypowych jest bardzo zróżnicowana – zauważa Izabela Kocyłak, trenerka pracy z Fundacji SYNAPSIS. Wiele osób aktywnych zawodowo, szczególnie z tzw. wysoko funkcjonującym autyzmem, jest nieświadomych swojego zaburzenia. Tymczasem aż 2% pracowników w Polsce i 10% w Europie to osoby w spektrum autyzmu. Jak rozpoznać autyzm i w jakich zawodach może sprawdzić się autystyk?

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

– Istniejące luki płacowe są wyraźnym dowodem na nierówności w traktowaniu kobiet i mężczyzn. GUS donosi o 17 proc. różnicy w wynagrodzeniach między kobietami a mężczyznami, a im wyższe stanowisko tym luka płacowa większa – zauważa dr Anna M. Górska, dyrektorka Centrum Badań Kobiet i Różnorodności w Organizacjach z Akademii Leona Koźmińskiego.

Handel na targowisku: czym jest opłata targowa?

Handel na targowisku: czym jest opłata targowa?

Wśród wielkich galerii handlowych, wielkopowierzchniowych marketów i dyskontów w krajobraz polskich miast wciąż wpisują się tradycyjne ryneczki, bazary i przydrożne stoiska, na których można kupić kwiaty, znicze, dewocjonalia, ale też owoce, warzywa, jaja, mięso czy miody. Osoby prowadzące tam handel muszą płacić opłatę targową. Ile ona wynosi w 2024 roku i kto jest z niej zwolniony?

Stress interview – co to jest? Czy miałeś najgorszą rozmowę o pracę w życiu?

Stress interview – co to jest? Czy miałeś najgorszą rozmowę o pracę w życiu?

Rozmowa o pracę zaczyna się zwyczajnie, ale po chwili rekruter zaczyna być opryskliwy i Cię prowokuje. Spotkanie zmienia się w najgorszą rekrutację w życiu. Masz takie doświadczenia? Być może zastosowano na Tobie technikę stress interview. Jak jej sprostać? – Im lepiej znasz siebie, tym lepiej przygotujesz się do czekającej Cię rozmowy – tłumaczy psycholog biznesu Agnieszka Zacher-Łanowska.

Pilot samolotu – praca, wymagania, obowiązki zawodowe, pensja

Pilot samolotu – praca, wymagania, obowiązki zawodowe, pensja

Pilot to najpopularniejszy zawód świata – badania pokazują, że tysiące ludzi na całym świecie szukają informacji o tym, jak zostać pilotem. Mamy dla Was dobrą wiadomość: Polska to jedyny kraj UE, w którym najlepsi kandydaci mogą zdobyć większość uprawnień za darmo! Jak długa jest droga to kariery pilota i czy faktycznie zdyskwalifikować może, jak się czasem słyszy, problem z zębami?

12 błędów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Specjalistka HR wyjaśnia, czego nie robić na rozmowie o pracę

12 błędów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Specjalistka HR wyjaśnia, czego nie robić na rozmowie o pracę

– Oprócz podstawowych błędów, takich jak brak przygotowania czy nieodpowiednia mowa ciała, istnieje wiele subtelnych kwestii, które mogą zdecydować o tym, czy otrzymasz ofertę pracy – wyjaśnia Agnieszka Ciećwierz. Specjalistka ds. HR wymienia 12 największych błędów na rozmowie o pracę, podaje przykłady i radzi, jak wybrnąć z sytuacji. Gorąco polecamy każdej osobie szukającej pracy!