Lista stanowisk - Programista jQuery

Polecane oferty - Informatyka / Programowanie

  • Regular / Senior Java Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Warszawa, ul. Adama Branickiego 13    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    22 godz.
    Pion Oprogramowania dla Leasingu zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznych oprogramowań dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej oraz zarządzaniu flotą pojazdów. Nasze rozwiązania wyróżnia pięć podstawowych cech: funkcjonalność,...

Programista jQuery

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU


Programista jQuery jest osobą odpowiedzialną za tworzenie i zarządzanie biblioteką programistyczną jQuery stworzoną dla języka JavaScript. Osoba pracująca na tym stanowisku zajmuje się tworzeniem aplikacji i oprogramowania z użyciem JavaScript, często współpracuje z innymi członkami zespołu projektowego. Do zadań Programisty jQuery należy również ulepszanie stworzonych już aplikacji.


WYMAGANIA


Osoba ubiegająca się o pracę na stanowisku programisty jQuery powinna posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku informatycznym. Tytuł technika informatyki jest niewystarczające do zakwalifikowania do procesu rekrutacyjnego, nie wspominając już o zdobyciu pracy. Oprócz wykształcenia wyższego, kandydat powinien posiadać doświadczenie w programowaniu w języku JavaScript i zarządzaniu bibliotekami jQuery. Mile widziana jest znajomość CSS, HTML, C++, .NET i innych. Na wszystkich stanowiskach programistycznych bardzo ceniona jest biegła znajomość języka angielskiego, która umożliwia nie tylko sprawne posługiwanie się kodami programistycznymi, ale również czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej. Osoba zatrudniona na stanowisku programisty jQuery powinna charakteryzować się odpowiedzialnością, obowiązkowością i umiejętnością pracy w grupie. Niezbędne są zdolności analitycznego myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów.


WARUNKI PRACY


Programista jQuery pracuje w przestrzeni biurowej, na wyodrębnionym stanowisku, często wraz z innymi członkami swojego zespołu. Pracuje w systemie ośmiogodzinnym przez pięć dni w tygodniu, zazwyczaj w godzinach 8.00 – 16.00 lub 9.00 – 17.00. Jego bezpośrednim przełożonym jest kierownik działu lub starszy programista. Praca Programisty jQuery jest pracą siedzącą przy komputerze, wpływającą negatywnie na kręgosłup i narząd wzroku, dlatego pracując w ten sposób należy pamiętać o częstych przerwach i noszeniu okularów z antyrefleksem. Mimo, że praca ta jest zazwyczaj pracą stacjonarną wykonywaną w biurze, czasem istnieje możliwość pracy zdalnej i pracy w nienormowanym trybie godzinowym.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA


Programista jQuery zatrudnienie znaleźć może w firmach informatycznych, telekomunikacyjnych, finansowych, rozliczeniowych, konsultingowych i innych.


ZAROBKI


Rozpoczynając pracę w zawodzie Programisty jQuery pracownik zarobić może od 2,0 do 3,5 tysięcy złotych miesięcznie. Wraz z wydłużaniem się stażu pracy i zdobywaniem doświadczenia, zarobki pracownika mogą znacznie wzrosnąć. Przeciętnie przedstawiciele tego zawodu zarabiają 6 tysięcy zł brutto miesięcznie.

Praca Programista jQuery
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Smartfon z dostępem do internetu, a więc ulubonych social mediów i aplikacji, to jeden z największych rozpraszaczy odrywających nas od pracy. Wiele osób czuje przymus sięgania do telefonu nawet kilkadziesiąt razy w ciągu godziny. 15 lipca, w Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego, zachęcamy do odłożenia na bok smartfona oraz refleksji nad największymi wrogami naszej koncentracji. 

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Czy upały mogą być uzasadnieniem przerwania pracy i opuszczenia stanowiska? Czy szef ma obowiązek skrócić godziny pracy, gdy temperatura powietrza przekracza 30℃? A co z klimatyzacją, wiatrakami i zimnymi napojami – czy są one obowiązkowe? Każdego lata wracają pytania dotyczące temperatury w pracy i przepisów bhp. Wyjaśniamy, jakie są obowiązki pracodawcy, a co zależy od jego dobrej woli.

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

12 lipca to Dzień Leśnika, święto obchodzone przez leśniczych, pracowników Lasów Państwowych i innych jednostek zajmujących się opieką nad lasami. Olga Buczyńska p.o naczelnik Biura Prasowego Lasów Państwowych wyjaśnia, jak zdobyć pracę w leśnictwie. – Osoba ubiegająca się o stanowisko leśniczego musi zdać egzamin do Służby Leśnej, który potwierdzi jego / jej podstawowe kwalifikacje.

Manager hotelu – jak zostać, wymagania, zakres obowiązków, wymagania

Manager hotelu – jak zostać, wymagania, zakres obowiązków, wymagania

Zarządzanie hotelem i zatrudnionymi w nim pracownikami to niełatwe zadanie, za które odpowiada manager obiektu. To on musi dbać o najwyższą jakość świadczonych usług i wizerunek hotelu. Jakie obowiązki ma osoba zatrudniona na tym stanowisku? Co cechuje dobrego managera? Dziś mamy dla Was kluczowe informacje na temat tego odpowiedzialnego i perspektywicznego stanowiska.

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Czy szukanie pracy w wakacje to dobry pomysł? A może lepiej poczekać z wysyłaniem CV do jesieni? Rynek pracy cechuje pewna cykliczność, która sprawia, że w niektórych miesiącach pojawia się więcej ofert, a firmy chętniej powiększają kadrę. Podpowiadamy, kiedy jest dobry czas na szukanie zatrudnienia, a w jakim okresie możesz mieć nieco więcej trudności ze zdobyciem posady.

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

– Warto ocenić atmosferę w firmie już podczas rekrutacji. Zwrócić uwagę na to, na ile osoby rekrutujące pozostają w postawie otwartości i inkluzywności, jak formułują pytania, jak zwracają się do osoby starającej się o pracę – tłumaczy dr Joanna Skonieczna, Kierowniczka Programowa Kampanii Przeciw Homofobii. Wyjaśnia też, jak każdy z nas może stać się sojusznikiem_czką osób LGBT+ w pracy.