Praca.pl Poradniki Lista stanowisk Badania i rozwój
Kierownik ds. Badań i Rozwoju

Lista stanowisk - Kierownik ds. Badań i Rozwoju

Polecane oferty - Badania i rozwój

  • Kierownik ds. Rozwoju Rynku

    Villaro   Łask    praca stacjonarna
    menedżer / kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Zakres obowiązków: Analiza rynku, identyfikacja ryzyk, opracowywanie strategii minimalizacji. Tworzenie i realizacja strategii rozwoju rynkowego. Współpraca i negocjacje z partnerami i dostawcami. Zarządzanie procesem otwierania nowych sklepów, koordynacja projektów aranżacji. Monitorowanie...
  • Manager ds. rozwoju

    Villaro   Łask    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Jako Manager ds rozwoju będziesz odpowiedzialny za: Analizy: przeprowadzanie szczegółowych analiz rynku, potencjalnych lokalizacji, badanie obecnych trendów; identyfikację oraz ocenę potencjalnego ryzyka oraz opracowywanie planu jego minimalizacji; Ekspansję: opracowywanie i wdrażanie...

Kierownik ds. Badań i Rozwoju

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik ds. Badań i Rozwoju - ogólnie rzecz ujmując to osoba, która zarządza projektami i procesami oraz zespołem pracowników w przedsiębiorstwie. Do głównych zadań pracownika tego należy: uczestnictwo we wszystkich stadiach powstawania produktów lub usługi i badaniach oraz przygotowuje rzetelne i aktualne informacje o rynku oraz dane o sprzedaży produktów/usług firmy, w celu podejmowania i monitorowania decyzji strategicznych.


WYMAGANIA

Kierownik ds. Badań i Rozwoju powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne, a także znać w stopniu dobrym j. angielski i obsługę komputera. Wymagane jest minimum trzyletnie doświadczenie w danej branży (wiedza o produktach i technologiach) oraz znajomość norm i procedur linii ISO, a także umiejętność przeprowadzania wewnętrznych audytów i znajomości zastosowań biznesowych systemów klasy CRM. Pracownik ten musi także posiadać wiedzę na temat nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu procesami i jakością. Osoba na tym stanowisku powinna cechować się również: umiejętnością koordynowania pracy zespołu, dokładnością i sumiennością, komunikatywnością oraz samodzielnością. A także umiejętnością poszukiwania i pozyskiwania informacji, zdolnościami analitycznymi oraz motywacją i chęciami do podejmowania nowych wyzwań.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest przedsiębiorstwo, biuro. Większość osób pełniących to stanowisku jest w przedziale wiekowym 30-45 lat. Jest to praca umysłowa, stanowisko samodzielne pod nadzorem. Pracownik ma możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności (szkolenia, konferencje, itd.) oraz możliwość awansu, np. na dyrektora działu R&D, Managing Directora (dyrektora zarządzającego).


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik ds. Badań i Rozwoju może być zatrudniony w większych i mniejszych firmach produkcyjnych i technologicznych, np. branża teleinformatyczna, sektor FMCG.


ZAROBKI

Wysokość zarobków tego pracownika kształtują się w granicach od 3,500 zł do 15 tys. zł. i wyżej, do tego liczne szkolenia, wyjazdy na konferencje, sympozja i prace badawcze w międzynarodowym składzie.

Praca Kierownik ds. Badań i Rozwoju
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Badania i rozwój

  • Kierownik Centrum Wsparcia Badań Klinicznych

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO: wyznaczanie strategii działania i ciągłego rozwoju CWBK GUMed oraz bieżąca weryfikacja realizacji wymogów, wskaźników i oczekiwanych rezultatów wynikających ze Standardu Modelowego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych,...

Najnowsze artykuły

Trzech Króli – jakie kraje Europy mają wtedy dzień wolny?

Trzech Króli – jakie kraje Europy mają wtedy dzień wolny?

Czy wiecie, co oznacza akronim C☩M☩B, pisany na drzwiach domów z okazji święta Trzech Króli? Okazuje się, że niekoniecznie są to inicjały mędrców ze Wschodu! Kiedy wypada święto w 2025 roku, dla kogo jest to dzień wolny od pracy, a także jaka wiąże się z nim historia? Dziś mamy dla Was garść informacji na temat święta Trzech Króli w Polsce i na świecie.

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Czy szukanie pracy pod koniec roku to dobry pomysł? A może lepiej poczekać z wysyłaniem CV do stycznia lub lutego? Rynek pracy cechuje pewna cykliczność, która sprawia, że w niektórych miesiącach pojawia się więcej ofert, a firmy chętniej zwiększają kadrę. Podpowiadamy, kiedy jest najlepszy czas na szukanie pracy, a w jakim okresie możesz mieć nieco więcej trudności ze zdobyciem posady.

Płace w Polsce wkrótce będą jawne. „Nie jesteśmy na to gotowi” – ocenia ekspert rynku pracy Mateusz Żydek

Płace w Polsce wkrótce będą jawne. „Nie jesteśmy na to gotowi” – ocenia ekspert rynku pracy Mateusz Żydek

O zarobkach często nie mówi się nawet bliskim, a zgodnie z prawem UE płace w Polsce mają wkrótce być powszechnie znane. – Nawet pracownicy, którzy są przekonani, że to właściwa droga, nadal bardzo mocno sygnalizują obawę, że jawność wynagrodzeń będzie powodować konflikty – zauważa Mateusz Żydek. Ekspert rynku pracy z Randstad Polska wyjaśnia, jak jawność płac może wyglądać w praktyce.

Dni wolne od pracy w 2025 roku

Dni wolne od pracy w 2025 roku

Pierwszy długi weekend 2025 mamy już w styczniu – warto skorzystać, bo na kolejny poczekamy aż do kwietnia. Stosunkowo korzystnie wypadają i majówka, i Zielone Świątki, a także święto 15 sierpnia, które w przyszłym roku będzie w piątek. Kiedy brać wolne, by wykorzystać jak najmniej własnej puli urlopów? Przedstawiamy nowy Kalendarz dni wolnych od pracy. Sprawdź i zaplanuj urlopy 2025!

Rynek pracy 2025 – jakie zmiany czekają nas w nowym roku?

Rynek pracy 2025 – jakie zmiany czekają nas w nowym roku?

– Praca przyszłości będzie hybrydowa, zdalna lub oparta na projektach, a efektywność będzie mierzona nie tylko wynikami, ale i zdolnością współpracy i adaptacji. Nie oznacza to jednak, że technologia całkiem zdominuje rynek pracy. Przeciwnie, to właśnie ludzka kreatywność i empatia będą wyróżniać pracowników w dobie automatyzacji – przewiduje specjalistka ds. rekrutacji Agnieszka Ciećwierz.

„Trzynastka” – dodatkowe wynagrodzenie roczne, komu przysługuje, jak obliczać

„Trzynastka” – dodatkowe wynagrodzenie roczne, komu przysługuje, jak obliczać

Na koniec roku niektórzy otrzymają dodatkowe wynagrodzenie roczne – tzw. trzynastkę. Nie ma ona charakteru powszechnego, zgodnie z przepisami przewidziana jest dla określonej grupy zawodów. Co więcej, trzynastkę łatwo stracić np. przez nieusprawiedliwioną nieobecność w pracy. Wyjaśniamy, kto i kiedy otrzyma dodatkowe wynagrodzenie, a także jaka jest jego wysokość za 2024 rok.