Praca.pl Poradniki Lista stanowisk Badania i rozwój
Kierownik ds. Badań i Rozwoju

Lista stanowisk - Kierownik ds. Badań i Rozwoju

Polecane oferty - Badania i rozwój

  • Koordynator Badań Klinicznych

    Medicover Integrated Clinical Services   Toruń, ul. Batorego 18-22    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Opis stanowiska: W tej roli będziesz odpowiedzialny za organizację pracy ośrodka badawczego, nadzorowanie zgodności działań z protokołem badania oraz wsparcie badaczy w utrzymaniu najwyższych standardów zgodnych z GCP (Good Clinical Practice). Prace administracyjne i przekazywanie danych...
  • Ekspert ds. Zarządzania Procesami

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Dołącz do Działu Projektów i Procesów​ w roli Eksperta ds. zarządzania procesami. Zostań częścią zespołu profesjonalistów Medicover​, którzy wspólnie dążą do osiągania ambitnych celów i razem z nami buduj fundamenty pod rozwój procesów biznesowych. Współpracuj z ekspertami...

Kierownik ds. Badań i Rozwoju

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik ds. Badań i Rozwoju - ogólnie rzecz ujmując to osoba, która zarządza projektami i procesami oraz zespołem pracowników w przedsiębiorstwie. Do głównych zadań pracownika tego należy: uczestnictwo we wszystkich stadiach powstawania produktów lub usługi i badaniach oraz przygotowuje rzetelne i aktualne informacje o rynku oraz dane o sprzedaży produktów/usług firmy, w celu podejmowania i monitorowania decyzji strategicznych.


WYMAGANIA

Kierownik ds. Badań i Rozwoju powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne, a także znać w stopniu dobrym j. angielski i obsługę komputera. Wymagane jest minimum trzyletnie doświadczenie w danej branży (wiedza o produktach i technologiach) oraz znajomość norm i procedur linii ISO, a także umiejętność przeprowadzania wewnętrznych audytów i znajomości zastosowań biznesowych systemów klasy CRM. Pracownik ten musi także posiadać wiedzę na temat nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu procesami i jakością. Osoba na tym stanowisku powinna cechować się również: umiejętnością koordynowania pracy zespołu, dokładnością i sumiennością, komunikatywnością oraz samodzielnością. A także umiejętnością poszukiwania i pozyskiwania informacji, zdolnościami analitycznymi oraz motywacją i chęciami do podejmowania nowych wyzwań.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest przedsiębiorstwo, biuro. Większość osób pełniących to stanowisku jest w przedziale wiekowym 30-45 lat. Jest to praca umysłowa, stanowisko samodzielne pod nadzorem. Pracownik ma możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności (szkolenia, konferencje, itd.) oraz możliwość awansu, np. na dyrektora działu R&D, Managing Directora (dyrektora zarządzającego).


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik ds. Badań i Rozwoju może być zatrudniony w większych i mniejszych firmach produkcyjnych i technologicznych, np. branża teleinformatyczna, sektor FMCG.


ZAROBKI

Wysokość zarobków tego pracownika kształtują się w granicach od 3,500 zł do 15 tys. zł. i wyżej, do tego liczne szkolenia, wyjazdy na konferencje, sympozja i prace badawcze w międzynarodowym składzie.

Praca Kierownik ds. Badań i Rozwoju
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Badania i rozwój

  • Kierownik Działu Badań Laboratoryjnych

    Urząd Dozoru Technicznego   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Kluczowe obowiązki: Koordynowanie i organizowanie pracy zespołów w Dziale Badań Laboratoryjnych. Nadzór nad zadaniami i badaniami laboratoryjnymi realizowanymi w dziale. Realizacja planów badań laboratoryjnych. Dbanie o rozwój i sprzedaż usług w zakresie badań laboratoryjnych....

Najnowsze artykuły

Kobiety coraz silniejsze w biznesie

Kobiety coraz silniejsze w biznesie

– Czy nie mamy tak, że jak nie umiemy czegoś na 200%, to rezygnujemy? Boimy się, że nie podołamy? Pamiętajmy, że nie liczy się płeć, ale nasze kompetencje. Nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy w czymś gorsze! – mówi specjalistka HR Agnieszka Ciećwierz. W Światowym Dniu Przedsiębiorczości Kobiet przypomina, w czym kobiety są świetne oraz wyjaśnia, jak być jeszcze lepszą liderką w biznesie.

Urlop okolicznościowy na ślub dziecka

Urlop okolicznościowy na ślub dziecka

Ślub dziecka pracownika to jedno z wydarzeń uprawniających do wzięcia urlopu okolicznościowego, za który pracownikowi przysługuje wynagrodzenie. Wyjaśniamy, z ilu dni urlopu może skorzystać ojciec, matka czy opiekun prawny dziecka, jak powinien wyglądać wniosek o urlop okolicznościowy oraz czy dni wolne można wykorzystać wyłącznie w dniu ślubu i wesela.

Grupy zawodowe najbardziej narażone na smog

Grupy zawodowe najbardziej narażone na smog

Najbardziej narażone wdychanie rakotwórczego smogu są osoby codziennie dojeżdżające do pracy, mieszkańcy kilkudziesięciotysięcznych miejscowości i osoby wykonujące w sezonie grzewczym oraz przy ruchliwych drogach pracę w terenie. Główny Inspektorat Pracy wyjaśnia, czy pracodawcy muszą zapewnić pracownikom maski antysmogowe i jak powinni chronić ich przed szkodliwymi czynnikami pracy.

Mechanik lotniczy – praca, wymagania, zarobki

Mechanik lotniczy – praca, wymagania, zarobki

Mechanik lotniczy to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodów dla absolwentów techników i szkół branżowych o profilach związanych z mechaniką. Żeby zdobyć tę pracę, trzeba uzyskać dodatkową licencję na obsługę techniczną statku powietrznego, wystawianą przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Sprawdź, jak ją zdobyć, a także w jakich samolotach możesz specjalizować się jako mechanik lotniczy!

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

7 listopada wypada Światowy Dzień Feminizmu. Dlaczego to tak ważne święto? – Mimo poprawy sytuacji kobiety nadal borykają się ze stereotypami, mają dodatkową nieodpłatną pracę w domu, soptykają się z seksizmem w pracy, są rzadziej zapraszane jako ekspertki – zauważa dr Anna M. Górska, dyrektorka Centrum Badań Kobiet i Różnorodności w Organizacjach z Akademii Leona Koźmińskiego.

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

Osoba z autyzmem na rynku pracy – czy autyzm wyklucza z życia zawodowego?

– Populacja osób neuroatypowych jest bardzo zróżnicowana – zauważa Izabela Kocyłak, trenerka pracy z Fundacji SYNAPSIS. Wiele osób aktywnych zawodowo, szczególnie z tzw. wysoko funkcjonującym autyzmem, jest nieświadomych swojego zaburzenia. Tymczasem aż 2% pracowników w Polsce i 10% w Europie to osoby w spektrum autyzmu. Jak rozpoznać autyzm i w jakich zawodach może sprawdzić się autystyk?