Umiejętność pracy w zespole to jedna z najczęściej wymienianych umiejętności w ogłoszeniach o pracę. I choć kandydaci zwykle deklarują, że posiadają tę kompetencję miękką, rzeczywistość często wygląda inaczej. Jak odnaleźć swoją rolę w grupie, w jaki sposób komunikować, że współpracownik popełnił błąd, co szkodzi osiąganiu wspólnego celu? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o pracy zespołowej.
Lista stanowisk - Kierownik Kontroli Jakości
Polecane oferty - Kontrola jakości
-
Główny Technolog / Kierownik ds. jakości
FABE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dziekanów Polski praca stacjonarnaekspert umowa o pracę / kontrakt B2B pełny etat aplikuj szybko aplikuj bez CV -
Specjalista ds. Kontroli Jakości w Budownictwie Drogowym
FABE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dziekanów Polski praca stacjonarnastarszy specjalista (senior) / ekspert umowa o pracę / kontrakt B2B pełny etat aplikuj szybko aplikuj bez CV
Kierownik Kontroli Jakości
CHARAKTERYSTYKA ZAWODU
Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu specjalistów, weryfikuje produkt pod kątem jakościowym, w oparciu o dostępne wzorce i znane standardy. Pozyskane informacje zawiera w szczegółowych raportach, składanych na ręce bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika do spraw produkcji.
WYMAGANIA
Wśród licznych wymagań kwalifikacyjnych, stawianych przed kandydatami na stanowisko kierownika kontroli jakości, najważniejszym dla potencjalnych pracodawców jest fakt posiadania wykształcenia średniego technicznego lub wyższego, pozyskanego na uczelni o profilu technicznym. Niemniej ważne jest posiadanie przez kandydata udokumentowanego, wieloletniego doświadczenia w zakresie kontroli jakości w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Wymagane są także szczególne zdolności w zarządzaniu kapitałem ludzkim, samoorganizacji pracy własnej i podległego personelu, a także predyspozycje personalne, takie jak skrupulatność, odpowiedzialność, czy zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków. Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi być zaznajomiona z najnowszymi standardami jakości, oraz orientować się w technologii, wykorzystywanej na terenie przedsiębiorstwa. Obsługa komputera na poziomie zaawansowanym jest także wymagana.
WARUNKI PRACY
Miejscem pracy kierownika kontroli jakości jest przestrzeń przedsiębiorstwa, w którym został zatrudniony. W godzinach pracy kierownik osobiście nadzoruje prace podległego mu personelu, a także analizuje informacje płynące od zespołu i sporządza na ich podstawie raporty.
MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA
Stanowisko funkcjonuje w wielu przedsiębiorstwach produkcyjnych, wykorzystujących zaawansowaną technologię.
ZAROBKI
Zarobki na tym stanowisku rozpoczynają się od kwoty 3000 złotych brutto miesięcznie i rosną w zależności od stażu i umiejętności pracownika.
Najnowsze oferty - Kontrola jakości
-
Kierownik Działu Kontroli Jakości
MOJ S.A. Osowiec, k-Opola praca stacjonarnakierownik/koordynator umowa o pracę pełny etat aplikuj szybko aplikuj bez CV -
Kierownik Działu Taborowej Infrastruktury Informatycznej
kierownik/koordynator umowa o pracę pełny etat 14 100 - 14 600 zł brutto/mies. -
Szef / Szefowa Działu Jakości
POLPHARMA S.A. Duchnice praca hybrydowakierownik/koordynator umowa o pracę pełny etat -
Kontroler jakości w firmie produkcyjnej
HSV Polska Sp. z o.o. Wrocław, Psie Pole praca stacjonarnaspecjalista (mid) / pracownik fizyczny umowa o pracę pełny etat aplikuj szybko aplikuj bez CV -
Lider Działu Zapewniania Jakości
Nioo Technology Europe Spółka z o. o. Bytom praca stacjonarnakierownik/koordynator pełny etat aplikuj szybko aplikuj bez CV -
Kierownik Zespołu Kontroli Jakości / Laboratorium
kierownik/koordynator umowa o pracę pełny etat -
menedżer umowa o pracę pełny etat
-
Kierownik Zapewnienia Jakości Dostawców
kierownik/koordynator / menedżer umowa o pracę pełny etat rekrutacja online aplikuj bez CV
Najnowsze artykuły

Praca w zespole – umiejętności, zalety, zasady

Świąteczna przerwa – jak się zmotywować do pracy po powrocie?
Majówka pozwoliła nam zapomnieć o obowiązkach i stresie zawodowym. Jednak powrót do codzienności po długim weekendzie czy dłuższym urlopie bywa naprawdę trudny. Socjolog i psychoterapeutka Beata Danielska podpowiada, według jakiego klucza możemy dzielić zadania po powrocie do pracy, żeby zapewnić sobie „miękkie lądowanie" i nie dać się przytłoczyć nagromadzonymi obowiązkami.

Czy to już czas na zmianę pracy? Doradca zawodowy wyjaśnia, jak mądrze wykorzystywać swoje kwalifikacje
– Statystycznie człowiek spędza w pracy 8 godzin dziennie, trudno udawać przez tak długi czas entuzjazm do jej wykonywania. Praca powinna nam sprawiać przyjemność i choć to slogan, to obala faworyzowany mit ciężkiej pracy – tłumaczy doradczyni zawodowa Magdalena Gabruś. Jak zatem rozwijać własny potencjał na obejmowanym stanowisku? Skąd wiedzieć, że już najwyższy czas na zmianę pracy?

Zasada „5 to 9 before 9 to 5”. Jak Zetki produktywnie wykorzystują poranek?
– Wielu managerów i właścicieli firm rano ma czas, by pomyśleć strategicznie. Poranne godziny, gdy nikt nie pisze, nie dzwoni, są idealne na planowanie i podejmowanie decyzji. Zetki nie mają jeszcze tylu zawodowych obowiązków, ale intuicyjnie robią coś bardzo mądrego, dbają o swój dobrostan zanim zacznie się presja dnia. To niezwykle zdrowe podejście – zauważa coach biznesu Wiktor Tokarski.

Chillout room – chwila wytchnienia w pracy
Przeciętny pracownik spędza w firmie 8 godzin dziennie, a więc 40 godzin tygodniowo. Przyjmuje się, że łącznie jest to około 10 lat życia, co oznacza, że warunki pracy mają ogromne znaczenie dla zdrowia i samopoczucia każdego z nas. Dlatego coraz więcej firm decydują się przeznaczyć część przestrzeni biurowej na tzw. chillout roomy. Co się w nich znajduje i kto może z nich korzystać?

Kompetencje zawodowe – dlaczego czasami ukrywamy przed pracodawcą wyższe kwalifikacje? Rozmowa z ekspertem
Aż 65% z nas zataja przed pracodawcą część swoich kompetencji. – Z perspektywy pracownika pojawia się naturalna obawa przed ujawnianiem wszystkich swoich umiejętności, szczególnie tych, które wykraczają poza wymagane stanowisko. Może to bowiem oznaczać więcej obowiązków, bez realnych korzyści w zamian – zauważa ekspert rynku pracy z Randstad Polska Mateusz Żydek. Czy to korzystna strategia?
Najnowsze komunikaty

Praca.pl zaprasza na konferencję UCL Leaders - Londyn, 20-21.01.2023
Już 20 i 21 stycznia 2023 roku w Londynie odbędzie się kolejna edycja jednej z największych konferencji studenckich w Wielkiej Brytanii - UCL Leaders. Konferencja, organizowana w całości przez studentów najlepszych uczelni międzynarodowych, corocznie przyciąga setki uczestników - obecnych liderów i ich następców.

Praca.pl zaprasza na konferencję Internal Communication Meeting 2
O aktualnych trendach w komunikacji wewnętrznej będziemy rozmawiać również podczas Internal Communication Meeting 2 (20 października 2021).

Seks poprawia jakość pracy
Wbrew pozorom fantazjowanie o seksie może wpływać pozytywnie na jakość pracy. Dlaczego?

Praca i miłość w jednej firmie
Czy takie połączenie ma więcej plusów, czy minusów?