Praca.pl Poradniki Lista stanowisk Inżynieria / Projektowanie
Inżynier ds. Sprzętu Budowlanego

Lista stanowisk - Inżynier ds. Sprzętu Budowlanego

Polecane oferty - Inżynieria / Projektowanie

  • Inżynier budowy

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    21 godz.
    Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy odpowiedzialna będzie między innymi za nadzór na pracownikami, podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych, dostaw materiałów, bhp na budowie itp.
  • Inżynier Budowy

    BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.   Mińsk Mazowiecki    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twój zakres obowiązków: uczestniczenie w przygotowaniu i organizacji budowy; prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego; nadzorowanie oraz koordynacja pracy brygad roboczych; zarządzanie sprzętem i materiałami; dokonywanie pomiarów geodezyjnych; nadzór nad...

Inżynier ds. Sprzętu Budowlanego

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Inżynier ds. Sprzętu Budowlanego to osoba, która odpowiada za wyposażenie placu budowy w sprzęt budowlany. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wyposażenie placu budowy w niezbędny sprzęt i urządzenia, serwisowanie i naprawa urządzeń, odpowiedzialność za właściwy stan techniczny maszyn, udział w planowaniu: prewencji, zakupów części zamiennych oraz działań serwisowych oraz rozpoznanie potrzeb sprzętowych firmy.


WYMAGANIA

Inżynier ds. Sprzętu Budowlanego powinien mieć wykształcenie techniczne (np. specjalność elektromechanik/elektronik) oraz znać dobrze język angielski, obsługę komputera i mieć prawo jazdy kategorii B. Mile widziana jest też znajomość oprogramowania, np. FANU i rysunku technicznego, a także znajomość branży budowlanej, znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki, świadomość kosztowa. Poza tym pracownik ten powinien też cechować się, m.in.: precyzją i ścisłością myślenia, umiejętnościami organizacyjnymi, komunikatywnością, skrupulatnością, sumiennością oraz odpowiedzialnością za bezpieczeństwo ludzi i za urządzenia, umiejętnościami pracy w zespole.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz plac budowy, czyli osoba ta pracuje wszędzie tam, gdzie prowadzi się roboty budowlane. Czas pracy ośmiogodzinny lub zmianowy. Zawód ten wymaga ciągłego śledzenia zmian na rynku maszyn budowlanych. Istnieje możliwość rozwoju zawodowego (np. szkolenia, kursy) oraz awansu. Pracownik będąc na placu budowy powinien nosić kask, aby chronić głowę


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Specjalista Inżynier ds. Sprzętu Budowlanego może pracować wszędzie tam, gdzie prowadzone są roboty budowlane, czyli we wszystkich firmach budowlanych - państwowe, prywatne, a także istnieje możliwość pracy w geodezji, w górnictwie powierzchniowym, w budownictwie drogowym, itp.


ZAROBKI

Wysokość gratyfikacji zazwyczaj uwarunkowana jest od położenia geograficznego zakładu pracy oraz majętności firmy. Przeciętne zarobki kształtują się na poziomie średniej krajowej i wyżej.

Praca Inżynier ds. Sprzętu Budowlanego
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Inżynieria / Projektowanie

  • KILOUTOU Polska Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Twój zakres obowiązków: Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego oraz sprzedaż akcesoriów; Wystawianie umów i faktur, obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych oraz prowadzenie podstawowej dokumentacji. biurowo magazynowej; Wydawanie,...
  • Pracownik ds. obiektów inżynieryjnych

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres obowiązków: koordynowanie i prowadzenie spraw związanych z obiektami inżynieryjnymi, wykonywanie zadań zgodnie z założonym planem oraz obowiązującymi w Spółce standardami, udział we wdrażaniu, mających zastosowanie w działalności Spółki, technicznych specyfikacji...
  • Inspektor nadzoru budowlanego

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    nadzór na pracownikami, podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych, dostaw materiałów, bhp na budowie itp.

Najnowsze artykuły

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Rozpraszacze w pracy – jakie warto wyeliminować? Jak to zrobić?

Smartfon z dostępem do internetu, a więc ulubonych social mediów i aplikacji, to jeden z największych rozpraszaczy odrywających nas od pracy. Wiele osób czuje przymus sięgania do telefonu nawet kilkadziesiąt razy w ciągu godziny. 15 lipca, w Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego, zachęcamy do odłożenia na bok smartfona oraz refleksji nad największymi wrogami naszej koncentracji. 

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Temperatura w miejscu pracy a BHP

Czy upały mogą być uzasadnieniem przerwania pracy i opuszczenia stanowiska? Czy szef ma obowiązek skrócić godziny pracy, gdy temperatura powietrza przekracza 30℃? A co z klimatyzacją, wiatrakami i zimnymi napojami – czy są one obowiązkowe? Każdego lata wracają pytania dotyczące temperatury w pracy i przepisów bhp. Wyjaśniamy, jakie są obowiązki pracodawcy, a co zależy od jego dobrej woli.

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

Leśniczy – opis zawodu, jak zostać, obowiązki wymagania, zarobki

12 lipca to Dzień Leśnika, święto obchodzone przez leśniczych, pracowników Lasów Państwowych i innych jednostek zajmujących się opieką nad lasami. Olga Buczyńska p.o naczelnik Biura Prasowego Lasów Państwowych wyjaśnia, jak zdobyć pracę w leśnictwie. – Osoba ubiegająca się o stanowisko leśniczego musi zdać egzamin do Służby Leśnej, który potwierdzi jego / jej podstawowe kwalifikacje.

Manager hotelu – jak zostać, wymagania, zakres obowiązków, wymagania

Manager hotelu – jak zostać, wymagania, zakres obowiązków, wymagania

Zarządzanie hotelem i zatrudnionymi w nim pracownikami to niełatwe zadanie, za które odpowiada manager obiektu. To on musi dbać o najwyższą jakość świadczonych usług i wizerunek hotelu. Jakie obowiązki ma osoba zatrudniona na tym stanowisku? Co cechuje dobrego managera? Dziś mamy dla Was kluczowe informacje na temat tego odpowiedzialnego i perspektywicznego stanowiska.

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Szukanie nowej pracy – który miesiąc jest najbardziej odpowiedni?

Czy szukanie pracy w wakacje to dobry pomysł? A może lepiej poczekać z wysyłaniem CV do jesieni? Rynek pracy cechuje pewna cykliczność, która sprawia, że w niektórych miesiącach pojawia się więcej ofert, a firmy chętniej powiększają kadrę. Podpowiadamy, kiedy jest dobry czas na szukanie zatrudnienia, a w jakim okresie możesz mieć nieco więcej trudności ze zdobyciem posady.

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy? Wywiad z dr Joanną Skonieczną, Kierowniczką Programową KPH

– Warto ocenić atmosferę w firmie już podczas rekrutacji. Zwrócić uwagę na to, na ile osoby rekrutujące pozostają w postawie otwartości i inkluzywności, jak formułują pytania, jak zwracają się do osoby starającej się o pracę – tłumaczy dr Joanna Skonieczna, Kierowniczka Programowa Kampanii Przeciw Homofobii. Wyjaśnia też, jak każdy z nas może stać się sojusznikiem_czką osób LGBT+ w pracy.