Aktualne oferty pracy

  • Inspektor ds. utrzymania obiektów produkcyjnych

    Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.   Katowice    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa na zastępstwo  pełny etat
    2 dni
    Główny zakres obowiązków: bieżące sporządzanie i wysyłanie meldunków z zakresu produkcji i gospodarki wodnej nadzór nad eksploatacją urządzeń i ciągów technologicznych uzdatniania wody współpraca przy sporządzaniu wniosków i specyfikacji istotnych warunków zamówień i zapytań...
  • Monter konserwator sieci wodociągowej

    Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Główny zakres obowiązków: usuwanie awarii na sieci wodociągowej wykonywanie obchodów kontrolnych na obiektach liniowych sieci wodociągowej prace konserwacyjne na sieci magistralnej przebudowa układów wodociągowych Wymagania: wykształcenie zawodowe doświadczenie zawodowe minimum 1 rok...
Zobacz archiwalne oferty pracy