Praca.pl Praca Australia Górnik Kopalni Podziemnej Australia
Wykwalifikowany Górnik (Mining Operator)

Randstad Sp. z o.o.
Australia
praca stacjonarna
4724 dni temu

Dla naszego Klienta, lidera na rynku w zakresie prac wydobywczych w Australii, firmy o bardzo stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr. ref.: S_27262

Zadania:

Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za:

  • bezpieczne wydobywanie węgla zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i higieny pracy
  • przestrzeganie prawnych wymagań oraz zasad bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy
  • rozwiązywanie i raportowanie na temat problemów technicznych w razie ich zaistnienia
Profil kandydata:
  • min. 2,5-letnie doświadczenie w pracy pod ziemią
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze ładowarek (Loader LHD / Eimco 130, Driftrunner / PJB / Ranger)
  • doświadczenie w używaniu zmechanizowanych metod wydobywczych, kombajnów, wózków transportowych i narzędzi ręcznych
  • doświadczenie w pracy pod ziemią w warunkach zagrożenia gazowego i wybuchowego
  • znajomość przepisów dotyczących zasad bezpieczeństwa związanych z pracą górniczą pod ziemią
  • dobry stan zdrowia umożliwiający pracę pod ziemiąuczciwość,
  • rzetelność, samodzielność w wykonywaniu powierzanych zadań
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie roczne 110 000 – 140 000 AUD brutto, czyli 350 000 – 450 000 PLN (w zależności od doświadczenia)
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku australijskim
  • 2-letni kontrakt z możliwością przedłużenia umowy na kolejne 4 lata
  • wsparcie przy przeprowadzce zatrudnionej osoby:
  • bonus relokacyjny w wysokości 10 000 AUD, czyli 31 800 PLN
  • dofinansowanie do wynajmu mieszkania przez pierwsze 3 miesiące
  • możliwość wyjazdu wraz z rodziną
  • pokrycie 50% kosztów nauki języka angielskiego przed wyjazdem (w przypadku osób o bardzo dobrych kwalifikacjach zawodowych z mniejszą niż wymagana znajomością języka angielskiego)pełne wsparcie w dopełnianiu formalności oraz otrzymaniu wizy
  • możliwość rozwoju i awansu
Miejsce zatrudnienia:
Australia
Kontakt:

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)