Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Stany Zjednoczone
Website Designer, Website Developer

Cape Cod Ecom Inc.
Stany Zjednoczone, Praca Na Odleglosc
praca stacjonarna
6874 dni temu

Ogłoszenie numer: 13713, z dnia 2005-10-19

We designed our first web site in 1995. Since then our company has expanded not only in terms of our design capabilities, but in web marketing and software development.

Miejsce pracy: Stany Zjednoczone, Praca Na Odleglosc

Opis stanowiska

Poszukujemy grafika komputerowego z kilkuletnim doswiadczeniem do projektowania stron w Photoshop i Flash (praca zdalna, platne od projektu)

Wymagania

Photoshop, zaawansowany Flash Znajomosc HTML, CSS, JS jest wymagana z racji tego ze chcemy odbierac gotowe strony internetowe Znajomosc PHP, ASP, ColdFusion bedzie dodatkowym atutem Znajomosc angielskiego jest wazna Staly dostep do internetu jest wymagany Praca od 14.00 do 22.00 z racji roznicy czasowej