Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Spotkanie Rekrutacyjne – miejsce: Fulda, Frankfurt nad Menem (20.05.)

SILVERHAND
Niemcy, Fulda, Frankfurt nad Menem
praca stacjonarna
2646 dni temu

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne zorganizowane wraz z naszym strategicznym partnerem Persona Mobile Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG, który oferuje pracę na terenie Hesji oraz w pozostałych landach.

Spotkania rekrutacyjne będą przebiegać w j. niemieckim.

Warunek konieczny do podjęcia pracy: komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Miejsce pracy: Fulda, Frankfurt nad Menem
Nr ref.: SP/REKPM
Zadania:

Wspólnie z naszym partnerem  Persona Mobile Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG postanowiliśmy zorganizować 2 spotkania rekrutacyjne 20.05. (sobota) w dwóch miastach w Niemczech:

I
miejsce: Fulda
data: 20.05 (sobota)
godz.: 9:00 – 12:00
adres: Heinrichstraße 64
36043 Fulda

II
miejsce: Frankfurt nad Menem
godz.: 10:00 – 13:00
adres: Mainzer Landstrasse 150
60327 Frankfurt am Main

Przyjdź na "Spotkanie z pracą" i znajdź odpowiednią ofertę!

Szukamy pracowników w następujących zawodach:

Elektryk, hydraulik, spawacz, ślusarz, mechanik, lakiernik, blacharz, operator CNC, programista CNC, tokarz, frezer, pracownik budowlany, stolarz, cieśla, kierowca C i CE, pracownik produkcji, komisjoner, operator wózka widłowego i inne!

Codziennie nowe oferty pracy!

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na jednym z ww. stanowisk
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Oferujemy:
  • konkretne i realne oferty pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji!)
  • możliwość podpisania umowy o pracę na spotkaniu
  • zakwaterowanie GRATIS
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

Na spotkanie prosimy o zabranie ze sobą:

  • CV
  • świadectwa ukończenia szkoły kierunkowej
  • inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje, uprawnienia do wykonywania danego zawodu
  • dowód osobisty
  • mile widziane pozytywne referencje od poprzednich pracodawców