Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Norwegia
Spawacze Tig/duplex - Praca W Norwegji

FH-Montage
Norwegia, Haugesund
praca stacjonarna
6677 dni temu

Ogłoszenie numer: 19844, z dnia 2006-05-05

FH-Montage

Uslugi spawalnicze w Norwegji

Miejsce pracy: Norwegia, Haugesund

Opis stanowiska

Szukamy zdolnych i wykwalifikowanych w zawodzie spawaczy TIG/Duplex do spawania rur ze stali czarnej (W02,W03) oraz nierdzewnej(Duplex) w Norwegji.

Wymagania

Musisz umiec dobrze spawac metoda tig, w grubych rurach i z pelnym przetopem. Mile widziani sa spawacze któzy spawali juz rurociagi i maja przepracowane kilka lat.

Oferujemy

Mamy dla ciebie 2-3 lata pracy, wysokie zarobki 170 koron na godzine, +40koron za nocki, +100% za prace w dni swiateczne oraz niedziele, bedziesz miec placone 2000koron za podróz, jedzenie i zakwaterowanie za darmo , oraz dostaniesz 63 korony dziennie na gazete wyplacone razem z wyplata. Podatek norweski okolo 25%. Musisz przyjechac do dani na wlasny koszt i zdac próbke w rdzewnej stali (rura 2cale pochylenie 45 stopni o grubosci 8mm) i nierdzewnej stali (DUPLEX). Spawanie z pelnym przetopem. Po zdaniu próbki otrzymasz pieniadze na wyjazd do norwegji, jesli oblejesz próbke to musisz wracac na wlasny koszt. Najlepsi spawacze beda mieli mozliwosc zrobienia kursu i certyfikatu w tytanium. Kurs i certyfikat jest za darmo. Kazdy spawacz musi zdac test w dani i w norwegji, lub ewentualnie zostac troche podszkolonym w spawaniu tytanium. Jesli umiesz dobrze spawac to chcieli bysmy od ciebie/od was uslyszec.