Zobacz więcej ofert pracy

Safety manager

Bayan International For Industrial Safety
Arabia Saudyjska, Zagranica
praca stacjonarna
6972 dni temu

Ogłoszenie numer: 12665, z dnia 2005-07-13

Bayan International for Industrial Safety jest firmą oferującą usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnienia i sterowania jakością oraz zarządzania środowiskowego w Arabii Saudyjskiej i Bahrajnie.

Miejsce pracy: Arabia Saudyjska, Zagranica

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie projektami budowlanymi w zakresie bezpieczeństwa przy budowlach związanych z przemysłem naftowym.

Wymagania

Safety Manager będzie odpowiedzialny za monitorowanie bezpieczeństwa i administrowanie programem bezpieczeństwa opracowanym dla oceny i eliminowania niekorzystnych warunków lub zagrożeń na obiektach budowlanych. W zakresie obowiązków jest także zarządzanie programem pierwszej pomocy medycznej, projektowanie, sterowanie i wdrazanie działań w nastepstwie wypadków, pożarów i ewakuacji. Wymagana bardzo dobra znajomośc języka angileskiego i minimum 5-letni staz pracy w budownictwie lub górnictwie.

Oferujemy

Osoby zainteresowane proszone sa o wysłanie CV na adres podany wyżej. Wybrane oferty zostaną omówione na spotkaniu, którego termin zostanie ustalony bezpośrednio z zainteresowanym.