Praca.pl Praca Śląskie Katowice
Specjalista Administrator Systemu

Praca Specjalista Administrator Systemu Katowice

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Administratorka systemów IT (ze znajomością SAS) / Administrator systemów IT (ze znajomością SAS)

    VeloBank S.A.   Katowice, ul. Uniwersytecka 18    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    21 godz.
    Twój zakres obowiązków Tworzenie skryptów opartych na systemie Unix w celu automatyzacji procesów w infrastrukturze SAS. Wsparcie aplikacji w działaniach rozwojowych i operacyjnych w celu zapewnienia stabilności platform SAS Viya i 9.4 i wcześniejszych. Przeprowadzanie analizy wymagań,...

Praca Specjalista Administrator Systemu śląskie najnowsze oferty pracy

  • Kontroler stanów magazynowych (z UDT)

    Schenker sp z o.o.   Sosnowiec, Silesia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: Weryfikacja zgodności stanu fizycznego ze stanem systemowym, Wyjaśnianie rozbieżności, Obsługa systemu magazynowego, Współpraca z innymi działami. Wymagania: Umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Excel, Uprawnienia UDT, Doświadczenie w pracy biurowej,...
  • Asystent w dziale Logistyki

    MASTEC WTECH SP. Z O.O.   Wyry    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wyzwania: Praca w obszarze logistyki/kompletacji materiałów, półproduktów oraz komponentów, Organizacja transportów pomiędzy zakładami pracodawcy jak i do klienta ostatecznego, Współpraca z firmami transportowymi, Prowadzenie dokumentacji magazynowej, Dbanie o ład i porządek na swoim...