Praca.pl Praca Holandia
Monter izolacji termicznych

PRP SOLUTIONS
Holandia, Rotterdam , Groningen
14 000 - 24 000 zł brutto/mies.
specjalista mid / senior / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / o pracę tymczasową
praca stacjonarna
4 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9328606, z dnia 2024-10-20

PRP Solutions to polska firma budowlana z bogatym doświadczeniem. Jesteśmy na rynku w Holandii oraz Belgii od 2011 roku i przez ten czas pracowało dla nas ok. 4000 monterów rusztowań oraz monterów izolacji.
Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej

Miejsce pracy: Holandia, Rotterdam , Groningen

Opis stanowiska

- montaż oraz demontaż izolacji na obiektach przemysłowych (rafinerie, elektrownie)
- obróbki blacharskie

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie
- Zaangażowanie oraz chęć do pracy
- znajomość języka obcego jest mile widziana ale nie obowiązkowa

Oferujemy

- tygodniowe wyplaty 15-20 EUR netto/h
- polską umowę z zawartymi wszystkimi składkami ZUS oraz podatkami w Polsce oraz w Holandii
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie
- mieszkanie oraz transport do pracy zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę w 1os. pokojach
- przy własnym zakwaterowaniu firma dopłaca 120 euro do stawki netto tygodniowo
- oferujemy dodatek za użycie własnego środka transportu + kilometrówka 0.22 EUR/KM lub kartę paliwowa
- nie narzucamy rotacji ani urlopów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

PRP Solutions Flex Sp. z o.o.

PRP to polska firma rekrutacyjna z bogatym doświadczeniem na rynku montażu rusztowań. Jesteśmy na holenderski i belgijskim rynku od 2011 roku.