Zobacz więcej ofert pracy

Manager

strateg-it
Austria, Wieden
praca stacjonarna
7044 dni temu

Ogłoszenie numer: 11140, z dnia 2005-05-02

strateg-it

Nasz klient, austriacka firma, należy do prowadzących w branży w Europie. Z centrali w Wiedniu koordynuje zadania w wschodniej- i zachodniej Europie. Jeśli chcesz rozpocząć Twoja karierę zawodowa w międzynarodowym środowisku, spróbuj z nami. W tej chwili poszukujemy do pracy w Wiedniu i Tyrolu

Manager

Miejsce pracy: Austria, Wieden

Opis stanowiska

- Proponujemy Trainee Programm, dzięki Learing by doing i Job Rotation poznasz wszystkie zakresy działalności, zdobędziesz drogocenne doświadczenie niezbędne do wykonywania odpowiedzialnej funkcji - Możliwość szybkiej kariery – i rozwoju zawodowego - Zapewniamy bezpieczeństwo międzynarodowej i mocnej finansowo firmy - Prace w pełnym etacie i atrakcyjnym wynagrodzeniu - Zezwolenie na prace i pobyt w Austrii - Umeblowane mieszkanie startowe

Wymagania

- Niedawno ukończyłeś studia na uniwersytecie na kierunku zarządzania lub ekonomii - Znasz bardzo dobrze język niemiecki lub - Znasz bardzo dobrze jezyk niemiecki i rosyjski - Chcesz pracować w branży usługowej z kontaktem z klientami i dostawcami

Oferujemy

Nie ponosisz żadnych kosztów, firma strateg-it nie pobiera od kandydatów żadnych prowizji!!