Elektryk z prawem jazdy kat. B

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "ZRYW" Sp. z o.o.
Włochy
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
pomoc w relokacji
3 dni temu

Ogłoszenie numer: 9116050, z dnia 2024-06-28

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" z siedzibą w Jarosławiu jest jedną z wiodących firm na Podkarpaciu w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji elektroenergetycznych w obiektach handlowych i przemysłowych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Włochy

Opis stanowiska

  • wykonywanie instalacji elektrycznych.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B.,
  • wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku.

Oferujemy

  • atrakcyjne stabilne, warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • niezbędne elektronarzędzia,
  • zatrudnienie w firmie o solidnej pozycji na rynku,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatny dojazd na budowę i powrót.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" z siedzibą w Jarosławiu jest jedną z wiodących firm na Podkarpaciu w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji elektroenergetycznych w obiektach handlowych i przemysłowych.