Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Design Engineer /projektant Cad

Prowork
Wielka Brytania, Anglia
praca stacjonarna
6840 dni temu

Ogłoszenie numer: 13755, z dnia 2005-10-24

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Anglia

Opis stanowiska

Pracodawca: Duża międzynarodowa firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji okien i systemów aluminiowych Miejsce pracy: Coventry, Anglia

Wymagania

Wymagania: bardzo dobra znajomość i umiejętność posługiwania się systemami CAD, dobry angielski, doświadczenie w projektowaniu systemów okiennych z aluminium będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Okres zatrudnienia: stały kontrakt od grudnia 2005/stycznia 2006 Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia kandydata 17-20 tys funtów brutto rocznie Zamieszkanie – pracodawca pomaga w znalezieniu odpowiedniego zamieszkania w pobliżu miejsca pracy.