Archiwalne oferty pracy

  • Specjalista ds. HR

    Call Center Inter Galactica Sp. z o.o.   Częstochowa    praca stacjonarna
    2898 dni
    ZADANIA: budowanie spływu aplikacji na stanowiska konsultanckie, weryfikacja i wstępna selekcja nadesłanych aplikacji, tworzenie bazy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy; prowadzenie indywidualnych i grupowych rozmów kwalifikacyjnych na stanowisko Konsultanta telefonicznego;...
  • Call Center Inter Galactica Sp. z o.o.
    2908 dni
    Dołącz do nas i zostań telefonicznym doradca klienta. prezentowanie oferty dopasowanej do wymagań Klienta informowanie o aktualnych produktach i usługach naszych Partnerów negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja itp. (odbędziesz cykl nowoczesnych szkoleń wspierających w tym zakresie)
    2908 dni
    Nasze OCZEKIWANIA: informowanie o produktach i usługach naszych Partnerów; budowanie długofalowych relacji z Klientami; negocjowanie warunków i przedstawianie oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb; dbanie o pozytywny wizerunek naszej firmy i naszych Partnerów;
    2908 dni
    Twoje zadania: współpraca ze stałymi i nowymi; Klientami naszych Partnerów; informowanie o ich aktualnych produktach i usługach; budowanie relacji z Klientami naszych Partnerów;
    2995 dni
    Dołącz do nas i zostań telefonicznym doradca klienta. ZADANIA: prezentowanie oferty dopasowanej do wymagań Klienta; informowanie o aktualnych produktach i usługach naszych Partnerów negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja itp. (odbędziesz cykl szkoleń wspierających w tym zakresie)
    3020 dni
    sprzedaż oferty dopasowanej do wymagań Klienta; informowanie o aktualnych produktach i usługach naszych Partnerów; negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja itp. (odbędziesz cykl szkoleń wspierających w tym zakresie)
    3044 dni
    Extra premie i prowizje, gwarantowana stawka podstawowa; Ścieżki ROZWOJU i awansów; SZKOLENIA i warsztaty; WYPŁATA w każdy piątek lub raz w miesiącu; GWARANTOWANA opieka medyczna LUX MED; ELASTYCZNY grafik dla studentów;
    3054 dni
    telefoniczne informowanie o aktualnych produktach i usługach; negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja itp. (cykl nowoczesnych szkoleń wspierających w tym zakresie) udział w różnych projektach związanych z obsługą klienta;
  • Konsultant Telefoniczny

    Call Center Inter Galactica Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    3068 dni
    telefoniczny kontakt z Klientem indywidualnym i biznesowym; informowanie o produktach, usługach, promocjach i ofertach;
    3086 dni
    sprzedaż oferty dopasowanej do wymagań Klienta; informowanie o aktualnych produktach i usługach naszych Partnerów; negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja itp. (odbędziesz cykl nowoczesnych szkoleń wspierających w tym zakresie)
  • Konsultant ds. posprzedażowej obsługi klienta

    3086 dni
    pobieranie brakujących danych w zamówieniu, modyfikacja zamówień w celu przyspieszenia realizacji, rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniem, telefoniczny kontakt z Klientem i modyfikacja zaproponowanej; wcześniej oferty, raportowanie wykonywanych czynności.
    3097 dni
    Jakie dajemy ZADANIA? telefoniczny kontakt z Klientem indywidualnym i biznesowym; informowanie o produktach, usługach, promocjach i ofertach; udział w różnych projektach sprzedażowych;
    3097 dni
    PRACUJESZ DLA LIDERÓW Realizujemy projekty dla najbardziej znanych marek - liderów branży. Obsługujemy ich stałych, zaufanych klientów. DOSTAJESZ Stałą stawkę za każdą godzinę. PRACUJESZ ELASTYCZNIE Zależy nam na długofalowej współpracy - dajemy możliwość ustalania indywidualnego...
    3100 dni
    TWOJE ZADANIA informowanie o aktualnych produktach i usługach naszych Partnerów; sprzedaż oferty dopasowanej do wymagań Klienta; negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja itp. (odbędziesz cykl nowoczesnych szkoleń wspierających Cię w tym zakresie)
    3578 dni
    Jeśli chcesz: mieć gwarantowaną stawkę - 10 zł brutto za godzinę; otrzymywać dodatkowe premie za wyniki i nagrody w konkursach; dostawać wypłatę na swoje konto w każdy piątek; korzystać z bezpłatnej opieki medycznej LUX MED; przygotować się do życia zawodowego; mieć ciekawe...
Aktualne oferty pracy
CCIG Group Sp. z o.o.
ul.Rzeźnicza 32/33
50-130 Wrocław

2500

współpracowników