Aktualne oferty pracy

Firma OKKO nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Kontroler stanów magazynowych (z UDT)

    Schenker sp z o.o.   Sosnowiec, Silesia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zakres zadań: Weryfikacja zgodności stanu fizycznego ze stanem systemowym, Wyjaśnianie rozbieżności, Obsługa systemu magazynowego, Współpraca z innymi działami. Wymagania: Umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Excel, Uprawnienia UDT, Doświadczenie w pracy biurowej,...
  • Kierowca Międzynarodowy - Autotransportery

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Gliwice    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    TWOJA ROLA Realizacja przewozów pojazdów (autotransporterem) w transporcie międzynarodowym.
  • Operator Wózka Widłowego / Pracownik Magazynowy

    Amazon   Gorzyczki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   33,92 zł brutto/godz.  rekrutacja online
    4 dni
    Obowiązki na stanowisku pracy Odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie produktów na półkach. Pobieranie produktów z półek, pakowanie i nadawanie zamówień. Dbanie o bezpieczeństwo. To nasz absolutny priorytet! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie...

    4 dni
Zobacz archiwalne oferty pracy

OKKO

ul.Orląt Lwowskich 139

41-208 Sosnowiec