Od 1988 roku oferujemy naszym kandydatom atrakcyjną pracę na absolutnie konkurencyjnych warunkach. Ponieważ jesteśmy przekonani, że cenieni i wspierani pracownicy idą do pracy zmotywowani i osiągają lepsze wyniki.

Szukasz odpowiedniej pracy, chcesz się dalej rozwijać lub wrócić do pracy? Jako specjalista w dziedzinie pracy tymczasowej umożliwiamy naszym kandydatom rozwój w pełni zgodny z ich indywidualnymi zainteresowaniami i talentami.

Służymy Państwu kompetentnym doradztwem i jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sytuacji. Stosując kreatywne strategie oparte na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy zainteresowani znalezieniem dla Ciebie Twojej wymarzonej pracy.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doswiadczeniu!

Chętnie pomożemy w razie jakichkolwiek pytań.

Aktualne oferty pracy

  • Ślusarz / Spawacz (m/k/x)

    PERTEC GMBH Bochum   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   107,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 godz.
    Twoje obowiązki: Montaż konstrukcji stalowych; Naprawa maszyn i urządzeń; Obsługa maszyn do obróbki metalu; Spawanie metodą MAG lub WIG;
  • Hydraulik (m/k/d)

    4 godz.
    Twoje obowiązki: Instalacje rurowe, montaż armatury oraz odpływów; Montaż grzejników; Układanie ogrzewania podłogowego; Instalacja, systemów grzewczych; Czytanie rysunku technicznego;
  • Elektryk (m/k/x)

    4 godz.
    Twoje obowiązki: Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych; Montaż nowych instalacji i rozdzielni; Budowa systemów zasilania; Montaż połączeń; Wymiana wadliwych elementów instalacji; Prace przygotowawcze; Elektryka przemysłowa; Składanie i okablowywanie szaf...

3

PERTEC GMBH Bochum

Dorstener Straße 137

44809 Bochum