Zbrojarz

Barona Human Resource Services Sp. Z.o.o
Szwecja, Boden
75,00 - 83,00 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
pomoc w relokacji
4 godz. temu
Zbrojarz
Boden, Szwecja

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie zbrojenia betonowego zgodnie z projektem.
  • Kontrolowanie jakości zbrojenia i dokonywanie napraw.
  • Przygotowywanie i montowanie form do betonowania.
  • Przygotowywanie prętów zbrojeniowych (czyszczenie, prostowanie, gięcie, cięcie).
  • Współpraca za zespołem.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doswiadczenia na podobnym stanowisku.
  • znajomośc rysunku technicznego.
  • dobra kondycja fizyczna.
  • znajomość angielskiego będzie atutem.

Co oferujemy:

  • Szwedzką umowe o pracę.
  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych.
  • Darmowy przelot do Szwecji i ze Szwecji.
  • Dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy.
  • Wynagrodzenie 200 do 220 SEK/godz.
  • system rotacyjny 4 na 1 tydzień
  • 58 - 60 godz/tydzień.
  • Możliwość dodatkowych godzin.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji oraz Norwegii. Barona to największa i najlepiej znana agencja pracy w Finlandii, przestrzegająca zasad etyki i odpowiedzialności społecznej. Oferujemy szeroki zakres różnorodnych prac w różnych dziedzinach, na przykład w dziedzinie przemysłu, budownictwa i logistyki. Jeśli zdecydujesz się na zmianę i przeprowadzisz się do Skandynawii, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie Twojej podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w znalezieniu mieszkania lub założeniu konta bankowego, służymy Ci pomocą. Odważ się zrobić następny ruch! Aplikuj już dziś!