Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Zbrojarz - Betoniarz

Work Express Sp.zo.o.
Francja
praca stacjonarna
6774 dni temu

Ogłoszenie numer: 18407, z dnia 2006-03-02

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Francja

Nr Ref.: 5196/PP/ZB

Opis stanowiska

- Organizowanie, użytkowanie stanowisk betoniarskich i zbrojarskich, zgodnie z wymaganiami technologicznymi, przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy w tunelach; - Zbrojenie konstrukcji żelbetowych w tunelach; - Posługiwanie się narzędziami i urządzeniami oraz sprzętem stosowanym w robotach zbrojarskich i betoniarskich; - Przygotowywanie mieszanki betonowej według określonych receptur;

Wymagania

- Wykształcenie w zawodzie wykwalifikowanego zbrojarza; - Mile widziana znajomość podstaw francuskiego, nie przesądza o zatrudnieniu; - Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; - Doświadczenie w pracach zbrojarskich w tunelach ziemnych i górniczych;

Oferujemy

- Budowa tunelu górskiego; - Początek wyjazdu: maj ; - Kontrakt: 3-4 miesięczny; - Praca 5 dni tygodniu (160 godz. m-cznie), praca w systemie zmianowym;