Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
ZBIORY WINOGRON - PRACUJ I ZWIEDZAJ !

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job
Francja
praca stacjonarna
5081 dni temu

Ogłoszenie numer: 110486, z dnia 2010-08-17

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job działa na rynku od 2006 r. Naszą specjalnością są prace sezonowe w krajach Uni Europejskiej.

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska

Praca przy zbiorze winogron. Długość kontraktu zależy od warunków pogodowych i może trwać od 8 do 13 dni po około 8 godzin dziennie. Stawka godzinowa. Minimalna płaca ustawowa we Francji wynosi 8,86 Euro/godz. brutto (ok. 7,1 Euro netto). Przy 8 dniach pracy zarobek 'na czysto' po odliczeniu kosztów przejazdu i ubezpieczenie (285 zł) oraz zakwaterowania wynosi 1.300 zł.

Wymagania

Oferta tylko dla osób do 45 lat ze średnią znajomością języka francuskiego lub angielskiego.

Oferujemy

ZAKWATEROWANIE I TRANSPORT DO PRACY: Przyczepy kempingowe i domki kempingowe na polu kempingowym. Każda przyczepa i domek posiadają własną kuchnię wyposażoną w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik i naczynia. Na wyposażeniu każdej kwatery własna toaleta i prysznic. Na kempingu dodatkowo dostęp do wspólnych toalet i pryszniców. Pracodawca zapewnia 1 ciepły posiłek dziennie (w południe). Śniadania i kolacje we własnym zakresie. Transport do pracy odbywa się autokarem na koszt pracodawcy. Opłata za kwaterę wynosi 5,7 Euro za dzień od osoby - w tym media. Brak innych opłat. Koszt wyjazdu: 250 zł – przejazd w obie strony 35 zł – pełne ubezpieczenie PZU Wojażer na 7 dni TERMIN WYJAZDU: około połowy września na wezwanie pracodawcy WYCIECZKA DO PARYŻA: Po zakończonym kontrakcie istnieje możliwość 1 dniowego pobytu w Paryżu w cenie 12 Euro. Pobyt będzie polegał na wspólnym zwiedzaniu najważniejszych obiektów turystycznych. Opłata obejmuje dojazd do Paryża i karnet na przejazdy wszystkimi środkami transportu publicznego od 1-3 strefy.