Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
ZBIORY TRUSKAWEK I MALIN - SZKOCJA

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job
Wielka Brytania
praca stacjonarna
5223 dni temu

Ogłoszenie numer: 100766, z dnia 2010-05-31

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job działa na rynku od 2006 r. na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego nr 2586. Posiadamy również licencję brytyjską GLA, nr rejestru AGEN0003 i jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ).

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Zbiór, pakowanie, pielęgnacja truskawek i malin tunelowych, prace przy tunelach i inne prace związane z uprawą. Najczęściej 5-6 dni w tygodniu. Średnio 8 godzin dziennie. Płace: 5,80 GBP/godz. brutto i 8.70 GBP za nadgodziny. Podatek dochodowy jest zwrotny w całości po zakończeniu kontraktu (około 10%). Kontrakt na 4 - 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Termin wyjazdu: 14 czerwiec 2010

Wymagania

  • dobry stan zdrowia
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność
  • wiek do 45 lat

Oferujemy

Zakwaterowanie: 4-6 osobowe przyczepy kempingowe. Pokoje 2 osobowe. Do dyspozycji łazienki i kuchnie. Opłaty: kwatera 31,57 GBP. Gaz w miarę zużycia około 3-4 GBP Koszt wyjazdu: 900 zł – przejazd zorganizowany na farmę, pełne ubezpieczenie zdrowotne na czas pobytu i tłumaczenia dokumentów.